NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MultiJob Agencja i UKD
Autor Wiadomość
loki 
Poczatkujacy
respect

Wiek: 36
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 5
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 7:11 pm   MultiJob Agencja i UKD

Dzień dobry

Potrzebuje pomocy i szukam informacji odnośnie tego biura, mam wyjechać z nimi do pracy, narazie wiem tyle że jestem na liście i mam wyjechać jako operator wózka widłowego ale gdzie do jakiego miasta to jeszcze nie wiem....Proszę wszystkich którzy mieli kiedykolwiek styczność ż tym biurem żeby się wypowiedzieli czy warto czy nie...z góry dziękuje. (Z rozmowy wygląda na wszystko ok?)


P.s Druga sprawa odnośnie biura UKD z Opola dzwoniła do mnie pani i się zgodziłem jechać na sprzątanie szklarni....po czym poszedłem zobaczyć co na ich temat widnieje na forach i zadzwoniłem że rezygnuje to mi powiedziała że oni mają jakieś tam kontakty i mnie tak załatwią ze żadne biuro mnie nie zatrudni ....Hehe trochę mi się w to wierzyć nie chce. ale tak na wszelki wypadek zapytam .

Jeszcze raz dzięki
_________________
Dlaczego zawsze człowiek człowiekowi wilkiem...odnośnie Biur pośrednictwa
 
 
German0s 
Poczatkujacy


Wiek: 38
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 40
Skąd: ObeRschlesien
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 7:07 pm   .

A nie wpłacałeś może 50 zł za rzekome zaświadczenie o niekaralności ? Mam podobny problem do Twojego, z tym że firma z którą mam wyjechać nazywa się GravityJob..Też jestem na liście i nic w internecie na ich temat nie ma. Pozdrawiam
_________________
na trzeźwo świat na pewno nie do przyjęcia, absolutnie !
 
 
 
bela 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 11:19 am   

UKD nie znam, ale znam Multijob i nie mogę złego słowa powiedzieć. W Polsce dowiedziałam się, co mam robić, troche się bałam, bo nie znalazłam wpisów na temat tej firmy, ale w Holandii było lepiej niz myslałam.Pracowałam w magazynie, czasem w kantynie i to mi odpowiadało. Teraz znów chciałabym wyjechać, ale niestety czekam na miejsce. :039:
 
 
daro.one 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 9:26 am   multijob ok

przed wyjazdem do holandii szukałem info o multijob i niewiele znalazlem, oprocz tych kwiatow. w biurze dowiedzialem się, ze kwiatow nie maja od prawie 4 lat to pomyslalem, ze sprobuję, bo nie było nic innego.Pojechałem do hutrowni na 12 tygodni i wrociłem bardzo zadowolony, godziny jak trzeba, co tydzien kasa. za tydzien jade znów tez na 12 tyg, albo dluzej jak bedzie robota. ja polecam multijob
 
 
gewenger 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 63
Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 12:23 pm   

haha wszyskie pozytywne opinie od ludzki ktorzy akurat dolaczyli i jest to ich pierwszy post;]
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 11:02 am   

Pewnie ostatni zarazem ;) *patrz bela- nieaktywna od daty tego postu* ;]
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
malpa00 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 4
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 7:55 pm   

UKD odradzam!!! Przyjmuja duzo ludzi obiecuja prace a po przyjezdzie kazdy siedzi i czeka az cos dla ciebie znajda.Jedni maja stala prace jak im sie uda inni sa tzw skoczkami od firmy na firme gdzie akurat potrzeba ludzi.Malo godz chyba ze w sezonie na szklarni wtedy wiecej. Prace oferuja przy kwiatach pomidorach owocach itp, oszukuja na wyplatach a przedewszystkim sciagaja kase za co tylko sie da! Mieszkania 90euro tyg to przegiecie! warunki rozne od fajnych domkow po ciasne kempingi gdzie nie da sie normalnie funkcjonowac!
Wspomne jeszcze ze bywaly okradane domki firmowe...wiadomo o co chodzi..w biurze siedza wielkie panie co wszystkie rozumy pozjadaly nie sa wstanie pomoc pracownikowi, wiecznie nic nie wiedza albo "nie maja czasu".. ehhh szkoda slow.
 
 
bela 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 2
  Wysłany: Śro Cze 16, 2010 10:16 am   

pisze o firmie (multijob) , z ktorej bylam zadowolona. do tej pory, wiekszosc opinii, ktore czytalam o roznych firmach byly negatywne, tak jakby nikt nie byla zadowolony z pracy w Holandii. pomyslalam, ze sprobuje, jesli bedzie ok, to napisze ze jest ok. nie pisalam bo znow bylam w holandii, wrocilam i potwierdzam poprzednia opinie. chyba nie zawsze trzba pluc na wszystko...
chociaz spotkalam w holandii ludzi z innych firm, ktorzy pracowali po 15 godz tygodniowo i mieszkali w przerobionych stodolach, ale niech sami pisza z jakich firm wyjezdzali
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group