NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Mar 04, 2013 11:46 pm
szkola- prosze o pomoc
Autor Wiadomość
sabino79 
Poczatkujacy
sabino79

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: bytom
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:16 am   szkola- prosze o pomoc

witam szukam szkoly dla 4 latka mieszkam w hem niewiem gdzie mam sie kierowac i do jakiej szkoly go poslac prosze o jakies informacje na temat szkol .Czy znacie jakies fajne szkoly gdzie chodza polskie dzieci ?? za odpowiedzi bardzo dziekuje pozdrawiam :039:
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 12:03 am   Re: szkola- prosze o pomoc

sabino79 napisał/a:
witam szukam szkoly dla 4 latka mieszkam w hem niewiem gdzie mam sie kierowac i do jakiej szkoly go poslac prosze o jakies informacje na temat szkol .Czy znacie jakies fajne szkoly gdzie chodza polskie dzieci ?? za odpowiedzi bardzo dziekuje pozdrawiam :039:


4 latek moze isc do kazdej szkoly podstawowej... a oto i adresy...

1.de engelbewaarder
hemmerbuurt 142
Hem, Noord-Holland

2.Hemschool
Noorder Sluisstraat 31
Hem, Noord-Holland
0228-541938
http://www.hemschool.nl/
 
 
anetaad4 
Poczatkujacy
anetaad4

Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 49
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 4:11 pm   dokumenty potrzebne do szkoły-raz jeszcze

Witam!!!
Na początku pozdrawiam wszystkich formułowiczów.
przeczytałam kilkanascie Waszych postów jakie dokumenty są potrzebne aby zapisać dziecko do szkoły.Meldunek,ubezpieczenie,BSN,paszport...
Mój siedmioletni syn zaskoczyl mnie decyzja ze chce tu chodzic do szkoly wiec szybko chcemy zalatwic mu tu szkole dzis USC przyslal mi jego akt urodzenia i jutro melduje syna.Dzis przypadkiem spotkalam znajoma ktora ze mna pracowala i sciagla tu swoja corke by chodzila do szkoly no i ta znajoma powiedziala mi ze aby zapisac dziecko do szkoly potrzebna jest karta szczepien bo bez niej nie przyjma dziecka do szkoly.
Czytajac posty nie spotkalam się ,by ktos wymienil karte szczepien dziecka przy zapisie do szkoły,wiec może moglibyście napisać czy jest ona potrzebna czy nie.A może potrzebna jest karta szczepień do lekarza?Z góry dziękuję za każdą odpowiedź,pozdrawiam
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 5:21 pm   

Karta szczepień będzie ci potrzebna, owszem. Ale nie przy zapisie do szkoły. Szkoły nie wymagają szczepień dziecka, szczepienia w NL są nieobowiązkowe.

Po okolo 2 miesiącach po zameldowaniu dziecka dostaniesz dokumenty z GGD i będziesz musiała odesłać im kserokopie polskich szczepień dziecka. Później ewentualnie dostaniesz zaproszenie na te szczepienia których dziecku brakuje.
Temat do poczytania tu i tu
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Fionka 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 4:44 pm   Szkoła

Witam planuję wyjechać do Holandii i chce zabrać ze sobą 8 letnią córkę , w związku z tym mam pytanie ... mianowicie chodzi o szkołę dla córki nie mam zielonego pojęcia gdzie i jak załatwiać naukę dla dziecka , jakie są w nl wymagania i jakie warunki muszę spełnić. Jeśli jest ktos kto mógłby podać mi jakiekolwiek info proszę o pomoc :)
 
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 6:45 pm   

Fionka, miłego czytania :033:
http://www.niedziela.nl/f...der=asc&start=0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group