NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zadłużenie w nl.
Autor Wiadomość
Sławomir Basa 
Poczatkujacy
misz123ak

Wiek: 60
Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: zawiercie
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 12:42 pm   Zadłużenie w nl.

Witam wszystkich !!!
Jakiś czas temu pracowałem w Holandii i skradziono mi paszport co było zgłoszone .
Teraz chciałem wyjechać ale od pośrednika dowiedziałem się że mam jakieś zadłużenie i nie moge jechać . Czy ktoś morze jest zorjętowany gdzie mogę to sprawdzić.
Proszę o pomoc bo jest to dla mnie bardzo ważne.
Ostatnio zmieniony przez Sławomir Basa Czw Paź 15, 2009 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pretensja 
Poczatkujacy
Zlo Niewymierne


Dołączyła: 09 Gru 2007
Posty: 25
Skąd: Purmerend
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 12:57 pm   Re: Zadurzenie w nl.

Sławomir Basa napisał/a:
Witam wszystkich !!!
Jakiś czas temu pracowałem w Holandii i skradziono mi paszport co było zgłoszone .
Teraz chciałem wyjechać ale od pośrednika dowiedziałem się że mam jakieś zadurzenie i nie moge jechać . Czy ktoś morze jest zorjętowany gdzie mogę to sprawdzić.
Proszę o pomoc bo jest to dla mnie bardzo ważne.



Zadurzenie = zakochanie

Nie mam pojecia gdzie moglby Pan to sprawdzic,nie wiem rowniez jak Panu pomoc,na milosc podobno nie ma lekarstwa.

Moze inni beda wiedzieli.
 
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 1:07 pm   

Pewnie chodziło o zadłużenie temu panu a nie zadurzenie! Ale ja akurat nie znam odpowiedzi.
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 1:17 pm   

Jezeli zadluzenie masz u posrednika to od niego sie musisz dowiedziec o co chodzi. Jezeli ktos narobil jakis dlugow korzystajac z twojego skradzionego paszportu to pewnie policja bedzie chciala od ciebie jakis wyjasnien (ale jezeli to zglosiles to nie ma sie co przejmowac).
W kazdym badz razie, wydaje mi sie, ze posrednik nie jest osoba, ktora moze ci pozwolic (lub nie) na wyjazd.
Ostatnio zmieniony przez zaq Czw Paź 15, 2009 1:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 5:59 pm   

Sławomir Basa napisał/a:
Teraz chciałem wyjechać ale od pośrednika dowiedziałem się że mam jakieś zadłużenie i nie moge jechać . Czy ktoś morze jest zorjętowany gdzie mogę to sprawdzić.


chyba jestes pelnoletni? od kiedy porsrednik mowi komus ze moze jechac lub nie?
Po 1 dowiedz sie u POSREDNIKA gdzie masz te dlugi? U niego (w agencji)? czy tak jak zag napisal. nie za bardzo wiem co ci napisac, bo w sumie moglbys i do mnie zadzwonic a ja bym ci powiedziala ze masz dlug, nie wyjasniajac gdzie? za co? Ja mysle ze jak bys mial dlugi u posrednika to by cie z ziemi wykopal zebys ,,odrobil w polu". wydaje mi sie ze ktos mogl posluzyc sie twoim skradzionym dokumentem i policja zgosila to do twojego nl pracodawcy. PYTAJ bo kto pyta nie bladzi, jesli sie nasza wesja sprawdzi to dzwon, jedz na policje zlozyc wyjasnienia, spewnoscia na ciebie czekaja.
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 7:18 pm   

Nawet jak by mial zadluzenie i policja by sie tym interesowala to przyszlo by pismo do domu jakiekolwiek czy nawet komornik do domu.Sam posrednik skad by mial to wiedziec?!Jedz czlowieku do domu.Nikt nie ma takieqo prawa zeby powiedziec Ci ze nie mozesz.No oprocz -wymiaru sprawiedliwosci.
 
 
German0s 
Poczatkujacy


Wiek: 38
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 40
Skąd: ObeRschlesien
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 11:22 pm   Hmm

Też bym pojechał do domu...
_________________
na trzeźwo świat na pewno nie do przyjęcia, absolutnie !
 
 
 
mvd2009 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Lis 04, 2009 10:54 pm   

Swoje zadluzenie mozesz sprawdzic w BKR to jest rejestracja dluznikow w Holandii, tam Ci dokladnie powiedza gdzie,kiedy i jaki masz dlug.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group