NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSTRZEGAM przed...
Autor Wiadomość
anna1984 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 20
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 1:35 pm   

Cytat:
Ostrzegam przed firma" Holland Contracting " z siedziba w Gliwicach Opolu i Kluczborku.


Swego czasu miałem przyjemność zawitania na jedną kwaterę oferowaną przez firmę mianowicie w "Voorschoten".Miejscem tym był stary rozwalający się klasztor.Koordynator kazał nam samym poszukać wolnego pokoju. Warunki mieszkalne bardziej przypominały chlew a nie mieszkanie. Brak było lodówek ,pieców ( jeden na ok 130 ludzi). Ogólnie mówiąc pierwszy raz w życiu widziałem tak obskurne tzw.mieszkanie. N a ośrodku tym 70 % mieszkańców to były czyste żule. Nie zgodziliśmy się na to i pojechaliśmy szukać pracy w własnym zakresie.Ciekawe czy mają jeszcze tą wspaniałą kwaterę?

PZDR
 
 
katarzynakk 
Poczatkujacy
karibe

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 21
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 5:51 pm   

ale masakra :( (((((((((

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 5:51 pm ]
homo homini lupus
_________________
Ter zake ..........
 
 
ADA_NL 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 5
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 6:23 pm   

koroner napisał/a:
A jak tam Reno-pol z Katowic? były juz wypłaty czy pan Urbanski zawód;Dyrektor znowu uciekł z budowy przez okno?słyszałem ze na zawsze ,moze nowy rozda własciwe karty.


Chyba zartujesz-nowy ,,DYREKTOR"' nie potrafi nawet odroznic kwoty netto od brutto, wiec reszte mozesz sobie dopowiedziec.
 
 
rybka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Śro Lip 30, 2008 7:42 pm   TEMPO TEAM!!OSZUśCI i złodzieje!!!!

Jeżeli jesteś solidnym uczciwym człowiekiem i chcesz uczciwie pracować omijaj wielkim łukiem TEMPO TEAM!!!Zwalniają ludzi bez podania przyczyny ,traktują jak śmiecia jednym słowem!!nie wypłacają ciężko zarobionych pieniędzy na czas czasem w ogóle ich nie wypłacają i obskubują właściwie ze wszystkiego co się da!!!to nie prawda, że gdy stracisz prace nie z własnej winy znajdą ci inną!po prostu rozkładają bezradnie ręce i wysyłają z powrotem do Polski!naprawdę jest wiele rzeczy które można im zarzucić!pracowałam dla nich dłuższy czas ale TT stał się jednym z najbardziej fatalnych biur w Holandii!!pozdrawiam
_________________
_________________
rybka
 
 
sylwka90 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 133
Skąd: Lelystad
Wysłany: Śro Lip 30, 2008 7:43 pm   

zgadzam sie z Rybka
 
 
 
rybka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 9:14 am   

Aha jeżeli chodzi o Tempo team to polska siedziba jest pod nazwa Work Today! nie dajcie się oszukać!jedyne co potrafią to rozkładać ręce na wszelkie problemy!osoba ,która co dopiero wyjechała równie dobrze może wrócić z powrotem bez podania konkretnej przyczyny.I chciałam zaznaczyć że pisze to osoba wykształcona,uczciwa bez nałogów!pozdrawiam
_________________
rybka
 
 
wanted 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 2:24 am   UWAGA NA LEVEL ONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludzie, uwazajcie na Level One z Espel !!! To banda złodziei i oszustów. W czerwcu tego roku wyjechalem wraz z kuzynem, rzekomo do pracy w szklarni. Na miejscu dowiedzielismy sie, ze mamy pracowac na polu ... nastepna niespodzianka, to bylo mieszkanie ... zapluskwiona klitka, lozka jak w wiezieniu-metalowe prycze pietrowe. Chcialo nam prawie plakac, w zasadzie chyba ze smiechu. Ale to nie byl koniec niespodzianek.....tego samego dnia otrzymalismy telefon od tzw. koordynatora, ze jednak nie ma dla nas pracy przez najblizsze dni. I tak przez 2 i pol tygodnia przepracowalismy lacznie 20 godzin. Mimo, ze bylo to tylko 20 godzin pracy na polu, to bedziemy je dlugo wspominac - warunki pracy koszmarne, malo nie przyplacilismy zyciem jazdy do pracy jednym z tzw. firmowych samochodów - zdezelowane stare pudlo, z niesprawnymi hamulcami i resztka paliwa w baku. Mielismy 10 euro w kieszeni na jedzenie, musielismy przeznaczyc to na paliwo, by dojechac do pracy. Ubranie przeciwdeszczowe oraz kalosze, niezbedne do pracy ... rowniez nas sporo kosztowalo. W rezultacie za pozyczone pieniadze wrocilismy do Polski... Nigdy wiecej nie dam sie nabrac tej firmie, podobno toczy sie przeciwko nim kilka spraw w sadzie i cala ta klika w biurze, to cwaniaczki i zlodzieje .... zero kompetencji. Szczegolnie taka czarna paniusia z biura, klamie i wciska ludziom ciemnote. Dziwie sie, ze jeszcze nikt nie spalil tego baraku, w ktorym miesci sie biuro. To biuro powinno byc skontrolowane przez policje lub jakas inna instytucje do walki z oszustami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LUDZIE UWAGA NA LEVEL ONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO ZłODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
iwona24 
Nieśmiały użytkownik
iwa

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 25 Wrz 2008
Posty: 75
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 10:39 pm   szok!!!

Jestem zszokowana tym o czymtu piszecie, ale tak jest. Moi znajom mieli taka historię z work support! Miejsce pracy nie zawsze jest takie samo, rano dowiadujesz sie, że bedziesz pracowac kilkadziesiat km od miejsca zamieszkania (masz przecież służbowe auto), za nieodebranie tel 50euro kary, za dzwonienie w weekend do opiekuna A.. 100euro kary... ponadto, miejsce zamieszkania tez nie jest pewne, a warunki mieszkaniowe pozostawiaja wiele do życzenia. Wspomnę jeszcze, że znajomy do tej pory nie otrzymał pozostałej czesci pensji w wysokosci ok 300euro. Wiele by tu pisać...
Uważajcie!
 
 
 
marysia19978 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 8:22 pm   

UWAGA na firme van koppen van eijk w DEN HAAG pracuje tam pani M. jest klamliwa wstretna oszustka z krzywymi koscistymi nogami i podbrodkiem czarownicy :072:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 8:32 pm   

marysia19978, no to w koncu przed kim ostrzegasz.. przed firma czy przed osoba ktora porownalas do czarownicy ?? wszystkie tego typu posty nie beda kasowane na prosbe autora..... piszecie je na wlasna odpowiedzialnosc! wiec prosze dobrze sie zastanowic nad trescia. :029:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Paź 09, 2008 8:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kinio 
Poczatkujacy
Bądz soba ;-)

Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: dolnoslaskie
Wysłany: Śro Paź 15, 2008 9:23 pm   

Jesli chodzi o firme Van koppen to w zupelnosci sie zgadzam.,oszukuja i naciagaja zeby tylko utrzymac swoje kwatery i hotele.ODRADZAM!!

[ Dodano: Sro Paź 15, 2008 10:23 pm ]
_________________
KINIO
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lip 08, 2009 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dui 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 12:41 pm   Re: UNIPOWER--WYSTRZEGAJCIE SIE!!!

[quote="adamos"]"
rafalantosz napisał/a:
Oszukują ludzi jak tylko zaczołem zadawac pytania na temat dziwnych potrącen zaczeli szukać powodu do zwolnienia mnie-nie znalezli i wyrzócili mnie dosłownie siłą przyjechało do mnie do domu dwuch osiłków i wywlekli mnie z domu najpierw protestowałem ale ile mozna zgodziłem sie na wszystko co chcieli i opusciłem holandie... oczywiscie bez pieniędzy..uwazajcie na nich UNIPOWER z siedzibą w NIJMEGEN!!!!
"



Pani Antosz!
Pan nawet po polsku nie potrafi pisać a o instalacjach elektrycznych to Pan zielonego pojęcia nie miał !
Pracuje na pana miejscu i opowiadali mi te historie - ubawiłem sie niesamowicie!!!
z Pana był taki elektryk jak z koziej d.. trąba!
_________________
dui
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lip 08, 2009 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 12:59 pm   

dui, edytuj post napisz go mala litera.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
baykan 
Poczatkujacy
pedal baykan

Wiek: 93
Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 5:12 pm   

JA OSTRZEGAM PRZED FIRMA CONACT W DEN HAAG pracuja tam oszusci i zlodzieje mieszkania oplakane po 7 8 osob brud smrod i ubostwo kazdy zna baykana ktory w czasie nieobecnosci ludzi ktorzy wlasnie pracuja spi w ich loszku z jakas polska dziwka wczesnie dupcz... koze barana potem polke tak wiec pizda jej smierdzi zadna nowosc dupcz....byle co tak wiec jak znajdziesz sperme na poscieli wypiesz ja jak nieznajdziesz powodzenia spisz na wlasna odpowiedzialnosc hiv aids i ine chorobska czekaja na ciebie muhtar to zlodziej pieniedzy tesz dup.....kozy i tepe polki niepolecam tam pracowac
 
 
facio 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Lip 08, 2009 10:49 am   Re: OSTRZEGAM przed...

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 10:53 am ]
marynia78 napisał/a:
Ostrzegam przed firma" POLNED" , z oddziałem w Częstochowie przy Al. Jana Pawła56/58, i która działa w Holandii w Zwaagu pod nazwą BAKKER DETACHERING. B.V. Personeelsdiensen. Firma ta oszukuje ludzi, załatwiaą pracę niby na pół roku, ale nie zawsze ta praca jest i ludzie siedzą jak na szpilkach i zastanawiają się: czy jutro pójdę do pracy, czy nie pójdę, bo z dnia na dzień jest sporządzana lista i ludzie nie wiedzą gdzie pójdą do pracy, bo w biurze niby nic nic nie wiedzą, nawet tego kiedy będzie przelew kasy na konto, no ale przeciez daja zaliczki co tydzień 100 EURO, z której biorą 55EURO za mieszkanie(kwaterują m.in w hotelu Obelix w Zwagdijk Oost, gdzie w większości pokojach jest zimno, tak że ludzie śpią w ubraniach, prysznic jest na żetony i trwa 7 minut, codziennie nie ma prądu, bo jak jest tak zimno to niektórzy dogrzewają się farelkami i wtedy wywala bezpieczniki no i siedzą ludzie w zimnym pokoju bez prądu)15,75 EURO za ubezpieczenie, gdzie kart ubezpieczeniowych nikt na oczy nie widział, a BSN( Soffi nummer) dostają ludzie od... kierowcy busa -hurtowo np. dla 20 osób. Nikt nie jezdzil do Urzędu Skarbowego po Soffi Nummer, a teraz do Geemente po BSN, więc widocznie ktoś z firmy BAKKER podpisuje się za ludzi w Geemente. Mam kontakt z ludźmi, którzy pracują w tej firmie, to wiem np, że przez pół roku pracownik musi być do dyspozycji firmy BAKKER jeśli zrezygnuje to ostatnią tygodniówkę zabiera BAKKER.Jeszcze raz przestrzegam!

Złej baletnicy i rąbek w spódniczce przeszkadza :082: . Byłem, widziałem, wiele się zmieniło. Widzę, że ktoś poleciał za coś i dlatego takie rzeczy wypisuje, heh. Dawno i nie prawda. Przez rózne agencje wyjezdzałem, inne się kryją do Bakkera, wierzcie mi.
Nie znalazłem jeszcze ani jednej, agencji która opisywana jest w samych superlatywach.
Ilu ludzi, tyle opinii. Pozdrawiam :026:
Ostatnio zmieniony przez facio Śro Lip 08, 2009 10:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group