NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Logowanie w Mijn Postbank
Autor Wiadomość
wonskiiii 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 6
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 5:48 pm   Logowanie w Mijn Postbank

Mam nastepujacy problem.Po wpisaniu gebruikersnaam i wachtwoord w Mijn Postbank pojawiaja sie 4 pola w ktore trzeba cos wpisac i nie mam pojecia co.
Girorekening
Giropasnimmer
Giropas geldig tot en met (miesiac i rok)
Geboortedatum (dzien, miesiac i rok)


Juz od tygodnia probuje i nic. Mam nadzieje ze ktos mi pomoże. Z gory wielkie dzieki.
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 5:52 pm   

Girorekening - nr rachunku
Giropasnummer - nr karty płatniczej
Giropas geldig tot en met (miesiac i rok) - karta wazna do.....
Geboortedatum (dzien, miesiac i rok) Data urodzenia
Ostatnio zmieniony przez pawel1979 Nie Sty 20, 2008 5:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
wonskiiii 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 6
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 6:08 pm   

Nie spodziewałem sie tak szybkiej odpowiedzi. Dziekowa.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 6:02 pm   

Witam,

Pisalem o moim problemie w innym topicu ale na razie nikt mi nie odp wiec pomyślałem ze napisze tutaj:

Otóz(NIBY) mam możliwość dostępu do konta w Postbanku za pomoca internetu - dzieki pomocy jednej z Pani z forum (niestety imienie ani nicku nie pamietam ) która napisała do Postbanku maila w moim imieniu .Dzieki jej pomocy otrzymałem na adres w NL na ktory załozylem konto bankowe gebruikersnaam który odebrałem kilka tyg temu jak byłem znowu w NL - niestety problem polega na tym ze znowu jestem w PL i dopiero w czerwcu bede jechał do NL a nie odebrałem na poczcie wachtwoord ...

Pytanie jest takie czy bank moze wysłać mi ten wachtwoord na adres w NL na ktory zakładałem konto gdyz na miejscu jest moj znajomy ktory by mi ten list wysłał do PL albo chociaż na Holenderska komórkę albo pocze elektroniczna ...

Bardzo prosze o odp i o pomoc w załatwieniu tej sprawy ponieważ potrzebuje dostepu do salda konta gdyz maja mi dojsc jeszcze 3 przelewy :013:

Z góry dziekuje za pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Daniel

Nikt nie jest w stanie mi pomóc :011: :011: :011: :011:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
Ostatnio zmieniony przez Beny.rac Pią Sty 25, 2008 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
januszjb 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 28
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 12:50 pm   

Beny.rac napisał/a:
Witam,

Pisalem o moim problemie w innym topicu ale na razie nikt mi nie odp wiec pomyślałem ze napisze tutaj:

Otóz(NIBY) mam możliwość dostępu do konta w Postbanku za pomoca internetu - dzieki pomocy jednej z Pani z forum (niestety imienie ani nicku nie pamietam ) która napisała do Postbanku maila w moim imieniu .Dzieki jej pomocy otrzymałem na adres w NL na ktory załozylem konto bankowe gebruikersnaam który odebrałem kilka tyg temu jak byłem znowu w NL - niestety problem polega na tym ze znowu jestem w PL i dopiero w czerwcu bede jechał do NL a nie odebrałem na poczcie wachtwoord ...

Pytanie jest takie czy bank moze wysłać mi ten wachtwoord na adres w NL na ktory zakładałem konto gdyz na miejscu jest moj znajomy ktory by mi ten list wysłał do PL albo chociaż na Holenderska komórkę albo pocze elektroniczna ...

Bardzo prosze o odp i o pomoc w załatwieniu tej sprawy ponieważ potrzebuje dostepu do salda konta gdyz maja mi dojsc jeszcze 3 przelewy :013:

Z góry dziekuje za pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Daniel

Nikt nie jest w stanie mi pomóc :011: :011: :011: :011:


Niestety nie ma takiej opcji,sam osobiście musisz odebrać swoje hasło.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 12:58 pm   

Z tego co sie dowiedziałem jest taka opcja;)

Moge upoważnić kogoś do odebrania tego kodu - troszke to trwa jak sie mieszka w Pl ale chyba bedzie sie opłacało troszkę pomęczyć :026:

Pozdrawiam
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
basia35
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 6:31 pm   

Mam problem moze ktos moglby mi pomoc .Zalozylam konto internetowe w Postbanku.Mam gebruikenaam oraz wachtowoord czy to wystarczy zeby wejsc i zrobic przelew bo jak wpisze te dane to wyskakuje mi strona z formularzem do wydrukowania i wypelnienia czy ktos wie o co w tym chodzi ? Czy potrzebuje jeszcze jakis kodow ? cos takiego wyczytalam tu na forum .Prosze o pomoc
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 6:37 pm   

Tak,potrzebne sa kody.Ja mam liste z kodami,ale wiekszosc osob otrzymuje przy kazdym przelewie smsem.Wachtwoord musisz zmienic na wybrany przez siebie.
Ostatnio zmieniony przez Witch01 Śro Maj 21, 2008 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
basia35
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 8:25 pm   

Dzieki teraz cos juz wiem :) czy ten formularz ktory mi wyskakuje sluzy wlasnie do zamowienia kodow ?
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 8:26 pm   

Oj,nie pamietam,ale chyba tak.Trzeba wpisac nr tel.komorkowego.
 
 
basia35
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 8:29 pm   

Dziekuje bardzo Witch za pomoc , mam nadzieje ze jakos to ogarne :)
 
 
anna1984 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 20
Wysłany: Czw Maj 29, 2008 12:03 pm   

Witam
Mam parę pytań odnośnie możliwości sprawdzenia konta w postbanku przez internet.
Posiadam konto w/w banku wszystkie wyciągi dostaje do polski taki mam podany adres.Jeżeli bym się zalogował na stronie postbanku jest taka możliwośc abym dostał "gebruikers naam i wachtwoord" na adres w PL.Czy w tym banku jest taka możliwośc?Czy tylko adresy NL.

pozdrawiam
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Czw Maj 29, 2008 11:45 pm   

Z tego co pamiętam login otrzymujesz poczta ale po haslo musisz zgłosić się osobiście na poczcie po otrzymaniu awizo.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 2:50 pm   

Witam,

Mam do Was takie pytanie - posiadam konto w PostBanku od czerwca 2007 roku
Bardzo zależy mi na opcji dostępu do internetu - kiedy zakładałem konto bankowe mieszkałem w Rijpwetering , natomiast teraz bede mieszkał w Bergambacht (z tego co sprawdziłem to jakieś 50-60 Km ) Moje pytanie jest takie czy bede mógł zmienić adres na Bergambacht (niestety raczej nie bede tam zameldowany ponieważ wyjeżdzam na max 10-12 tyg )

I ile moża trwać ta cała procedura i jakie bede potrzebował dokumenty do zmiany adresu ...

Jeżeli mi sie tu uda to bede sie starał o to abym posiadał dostep do konta bankowego przez internet ( jak wygląda ta procedura wiem ze coś trzeba wyslać do banku za pomocą poczty elektronicznej ale nie pamietam co :011: a nastepnie czekać na awizo w celu odebrania loginu tak ???? )

Jeżeli ktoś jest w temacie to bardzo prosze o pomoc - zależy mi na czasie bo jak wszystko dobrze pójdzie bede w NL za 1-2 tyg już i chciałbym wiedzieć jak ta sprawę załatwić...

Pozdrawiam serdecznie
Daniel
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 5:54 pm   

dokladnie tak- jesli masz dostep do internetu a mysle ze masz mozesz wejsc na strone www.Postbank. nl- nastepnie particulieren potem ponizej nu aanvragen i wypelniasz . i czekasz okolo 2-3 tygodni na logingi ,- co odbierzesz na poczccie powodzenia
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group