NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
H&M wyprzedaz-ubranka dzieciece
Autor Wiadomość
Mariposa
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 10:37 pm   H&M wyprzedaz-ubranka dzieciece

Witam!! Mam pytanko do znawcow tematu, hihi, a mianowicie do mamus i tatusiow, ktorzy korzystaja z wyprzedazy, aby nabyc ubranka dla swoich maluchow. Interesuje mnie zwlaszcza siec H&M. Jestem obecnie w polsce, maz w holandii, a wiem, ze w holandii jest teraz wyprzedaz. Chcialam kupic troche ubranek dla corci, ale nie wiem, czy meczyc zapracowanego meza i wysylac na zakupy, czy sie oplaca? Moze ktos sie orientuje, czy sa teraz jakies fajne przeceny body np.? Jesli tak, to w jakiej cenie mozna nabyc takowe? pozdrawiam wszystkich zabieganych rodzicow :)
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 10:50 pm   

Hej,
Widzialam mnostwo na 50% i 70% znizek na ciuszki dziewczece ale body tylko chlopiece...
H&M ma oddzielna poleczke gdzie non stop wisza ciuszki przecenione a najwiecej wlasnie dla dziewczynek,zajrzec raz na tydzien mozna.Ja kupilam ostatnio czapeczke biala z kozuszka i z uszkami (owieczka czy cos takiego ) za 2 euro !!!
Wyslac zapracowanego meza na wyprzedaz !!!
Byc moze jutro wybiore sie do centrum to dam znac co i jak ale jak to wyprzedaz nastepnego dnia moze nie byc nic...
Ostatnio zmieniony przez baba jaga Sob Sty 26, 2008 10:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mariposa
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 10:52 pm   

dzieki, czekam na znak jak i co!! :) czy moglabys zerknac, w jakiej cenie sa body, nawet te nieprzecenione?
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 10:58 pm   

Spox , zalatwione ...ile lalka twoja ma lat/m-cy...?rozmiar...?
Ostatnio zmieniony przez baba jaga Sob Sty 26, 2008 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mariposa
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 1:09 pm   

Lalunia moja ma rok, wlasnie dzis konczy :) rozmiar 86. no ale moze tez byc 92 na przyszlosc. Dzieki!!
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 5:05 pm   

Uffff, ledwo przepchalam sie lokciami przez te tlumy w sklepach i na ulicy.
No wiec tak h&M,poleczka tam gdzie znizki prawie pusta,wisza ostatki...chusteczki (bandany),rekawiczki i tam takie za 1 euro.Body sa nie przecenione w cenie 3 w paczce za 9.90 i 7 za 19.90. Na rozmiar dziewczecy od roczku raczej z bodami ciezko(mam nadzieje ze chodzio ci o rompers...?). Podkoszulka na ramonczkach i do tego figi dziewczece (rozowe we wzorasy) za 7-8 euro.
Wyszlam ze sklepu bo wszystko walalo sie po podlodze ,tlum oddychac ciezko...
Po drodze zaszlam do C&A tam body w cenie za sztuke 2.95 i 2 za 4.95. Znizki sa rowniez na ciuchy 50%,60% i 70 %.
W Hema sa body za 7 euro 3 sztuki (rozowo-biale we wzorki)...http://www.hema.nl/nl-NL/winkel/Baby/Luierpakjes/product.aspx?ProductId=33308100&Name=3-pak+luierpakje
Nie wiem czemu ten link nie dziala skopiuj i wklej,albo wejdz na hema,babykleiding i luierpakjes ...7 czy 8 od gory po srodku.
Powodzenia.
 
 
Mariposa
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 9:40 pm   

Babo jago, dziekuje za informacje!! Wysle meza na zwiady, moze cos jeszcze dorwie. Pozdrawiam!! A Ty cos nabylas ciekawego?
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 10:03 pm   

Za kazdym razem jak przechodze obok H&M nie moge odpuscic.Teraz tyle przecen,tak jak pisalam ta czapusie za 2 euro.Dzis nawet nie moglam sie dopchac,zly dzien niedziela...
 
 
Mariposa
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 10:11 pm   

no wlasnie wiem, ze sa wyprzedaze, a ja w polsce :013:
 
 
agnieszkaela 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Lut 2008
Posty: 9
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 9:33 am   

Mariposa napisał/a:
no wlasnie wiem, ze sa wyprzedaze, a ja w polsce :013:


Mozna zrobic zakupy przezn internet
http://shop.hm.com/nl/?ac...indow&dept=BABY
nawet teraz w dziale OUTLET jeszcze troche ubran zostalo, no a kolejna wyprzedaz juz pood koniec czerwca :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group