NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy znacie firmę Van Koppen & Van Eijk ??
Autor Wiadomość
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 7:16 pm   

Do piter:
Jak widzisz zakwaterowanie nie jest gratis!Agencja bedzie Cie skubala okolo 1 euro na kazdej Twojej godzinie pracy.To sa tzw. ukryte koszty.Ciekaw jestem jak bedzie wygladal Twoj pasek wyplat.Jezeli jestes w wieku 23 lub wiecej to te 5.5 euro jest ponizej minimalnego wynagrodzenia (taka impreza moze kosztowac pracodawce do 6700 euro).

Do jaroslaw:
Cytat:
wszystkim(prawie)odradzasz prace przez agencje?

Zawsze i wszystkim odradzam.Zdecydowanie lepiej jest poswiecic wiecej czasu na szukaniu czegos bezposrednio u pracodawcow oraz latwiej jest cokolwiek od nich wyegzekwowac.

Cytat:
ustawiony tzn ze zyjesz sobie w nli odradzaszx wszystkim prace

Zyje w Holandii lecz pracuje w Niemczech i nikomu nie odradzam pracy!Odradzam jedynie korzystanie z uslug agencji posrednictwa pracy.

Cytat:
czemu wszystkie fimy sa u ciebie skreslone ?

Nie wszystkie sa skreslone ale tak okolo 90% sposrod tych co znam to bankowo.Sa nieuczciwe i psuja rynek pracy.

Cytat:
nie twierdze ze sa super ale w polsce pracodawcy nie sa super.

W Polsce pracodawcy placa malo ale zgodnie z prawem pracy.Malo ktory pracodawca placi ponizej minimalnego wynagrodzenia a tu jest to nagminnie lamane.Poza tym w Polsce wiesz gdzie sie udac w razie problemow.

Cytat:
...badz taki dobry i podaj tu przez jakich pracodawcow jechac do pracy w nl.bo z tego widac ze nie ma zadnego uczciwego czytajac to co piszesz.

Uczciwych pracodawcow na pewno jest bardzo duzo, agencji to moze tylko 10%.Zwroc jedynie uwage na to, ze wspolpraca pomiedzy pracodawca-agencja wszystko odbywa sie ok a agencja-pracownik to sam widzisz.Wybacz, ale nie podam zadnej nazwy, poniewaz to sie zmienia jak w kalejdoskopie.Nie chcialbym aby ktokolwiek ucierpial.

Cytat:
i prosze nie pisz ze nie zajde daleko bo nie wiesz dokad zaqszlem.a zaszlem chyba troszke dalej jak ty chociazby stad ze nie pisze takich pesymistycznych glupot jak ty.

Ciesze sie, ze chociaz Tobie sie udalo.Nie wiem dokad zaszedles i nawet mnie to nie interesuje.Zycze Ci powodzenia i dalszych sukcesow w tym wyscigu szczurow.

Ps.Prosze o odpowiedz na pytanie:
Cytat:
Co wedlug Ciebie oznacza i co masz na mysli mowiac "praca bedzie ok" oraz "dobra firma"?


Do venlo:
Cytat:
po tobie janosik tez pojedzie zobaczysz.

Brak slow.

Cytat:
ale jemu wszystko i wszyscy sie nie podobaja.

Nie wszystko i nie wszyscy !!!

Cytat:
wszystkie firmy to sa kicha.

Nie wszystkie ale jakies 90% oczywiscie mowa tu o agencjach posrednictwa pracy.

Cytat:
gdyby tak bylo jak on pisze to zadnego polaka by nie bylo w holandii a pierwszego jego.

My, Polacy jestesmy Chinczykami Europy - takie jest zdanie Europejczykow.Jestem w Holandii tylko dlatego, bo ten kraj mi sie podoba.Jednak przez takich jak Ty dluzej tu nie zabawie.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
Jan 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: Wroclaw (Haarlem)
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 11:49 am   

Bylem w pracy przy pomidorach z tej agencji i zawinalem sie po dwoch dniach.
Umowe podpisujecie w Polsce w zlotowkach,mieszkania BARDZO roznia sie od tego co jest na ich stronie i Holender mowi Wam co chwile UTNE WAM GODZINY BO WOLNO ROBICIE.
Jak cos sie stanie to lekarza tam nie ma - jedziesz sobie do Polski sie leczyc.
Koles z ktorym mieszkalem w pokoju rzekl,ze jest tu od roku i w Holender mu naliczyl ok.dwoch tygodni odliczen w ciagu jego pobytu.
Bardzo duze roznice w grafiku pracy - ma byc 8 godzin a bylo 9,5 h.
Ogolnie odradzam - chyba ze ktos lubi ekstreme.
_________________
Jan
 
 
tingavinga
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 4:55 pm   

Witam, jestem tu nowa, cieszę się ze trafiłam na to forum, bo jest tu dużo info.Szukałam własnie w necie opini na temat tej firmy, słyszałam,że są okey, a tu czytam, ze nie, jest wiecej opini negatywnych. Proszę, napiszcie jeszcze czy nadal jest nie za ciekawie do tej firmy wyjechać. Teaz przez okres wakacyjny najpewniej trudno będzie trafić na jakąs pracę. Czy ta firma bierze na 6-8 tygodni, czy trzeba podpisac kontrakt na minimum pół roku?
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 7:17 pm   

Napisze krotko.Daruj sobie prace przez ta firme.
Cytat:
Szukałam własnie w necie opini na temat tej firmy, słyszałam,że są okey, a tu czytam, ze nie, jest wiecej opini negatywnych. Proszę, napiszcie jeszcze czy nadal jest nie za ciekawie do tej firmy wyjechać.

Tu sie nic nie zmienia z dnia na dzien czy nawet z roku na rok.Ktos kto postepuje zle, bedzie zle postepowal nadal tylko tricki zmienia.
Dziwi mnie jedna rzecz mianowicie szuka sie w internecie opinii o danej agencji lub firmie ,czyta sie negatywne komentarze po czym korzysta sie z ich uslug lub podejmuje prace.Naprawde tego nie rozumie.
Cytat:
Czy ta firma bierze na 6-8 tygodni, czy trzeba podpisac kontrakt na minimum pół roku?

Dlaczego o to nie zapytasz osoby kompetentnej np. pracownika firmy Van Koppen & Van Eijk?
Pozdrawiam.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
tingavinga
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 7:40 pm   

Janosiku, szukam opini w necie na temat tej firmy, bo słyszałam o niej od około tygodnia. Oczywiście, mogę zasięgnąc opini i info u źródła, ale oni przedstawia wszystko w samych superlatywach. Bardziej wiarygodne sa więc dla mnie opinie zwykłych ludzi, którzy pracowali poprzez te czy inną firme posredniczacą. Czytajac Twoje zdanie, jestem zdecydowana odpuscić sobie tę firmę. Szkoda, ze jest tak dużo nie spełniających obietnic firm. Szkoda, ze nie liczy się człowiek, ale kasa.
 
 
Kamila80
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Śro Cze 13, 2007 9:30 pm   

pasQdzia napisał/a:
ja nie znam tej firmy..ale nie polecam tylko Firmy metalflex...
a co do tego ile placa na pl paszport to tak przecietnie 6 euro w dobrym biurze..



dlaczego nie polecasz metalflex.? Możesz napisać na ten temat coś więcej?
 
 
ksg
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Zabrze(Pijnacker)
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 7:48 pm   

nie polecam tej firmy
van koppen ....
 
 
ksg
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Zabrze(Pijnacker)
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 7:51 pm   

bardzo sie czesto myla z przelewami .Zadnego szacunku dla pracownika.Ja mam ten plus ze wszystkie problemy zalatwia mi szef w firmie ktorej pracuje :D .Daje 2 lata i bankrut
 
 
Justyna i Michael
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 9:35 pm   

czesc Wam ja tez pracowalam w tej firmie i stwierdzam ze janosik ma racje ta firma jest do d.......
 
 
 
ksg
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Zabrze(Pijnacker)
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 10:54 pm   

wlasnie zjechalem ztej firmy serio myla czesto przelewy i tlumacza ze blad wsystemie.nie polecam
 
 
DARUNIA
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 2:46 pm   

Justyna i Michael napisał/a:
czesc Wam ja tez pracowalam w tej firmie i stwierdzam ze janosik ma racje ta firma jest do d.......


pracowalam dla tej firmy,nie polecam,zmieniaja mieszkania jak rekawiczki nawet niemasz po co sie rozpakowywac bo zaraz musisz przeniesc sie gdzie indziej,prace mozesz trafic na 1 dzien albo na 1 godzine!!zwalniaja cie bez powodu!!,znajomi pracowali 1 dzien,po czym ich zwolniono, mieli znalezc dla nich prace i nic!!wiec zjechali do domu,warunki mieszkalne przecietne,brak w pokojach mebli,łozek, spisz ewentulanie na materacu,ogolnie nie podobalo mi sie zreszta innym ludziom tez!!nie polecam!!
 
 
ksg
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Zabrze(Pijnacker)
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 9:46 pm   

a co do mieszkan to prawda zmieniaja je ciagle bez powodu moja kolezanka ktora tam zostala juz 3 raz zmienia mieszkanie to jest koszmar cala ta firmaa koordynatorzy to masakra co jeden to wiekszy cwaniak
 
 
mejson
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 2
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 3:53 pm   Praca

Czesc wypisane agencje z grupy VIA sa jak piszesz nie godne zaufanie i na tej liscie jest tez Holland Contracting ale ta firma ma akurat dobra opinie wiec nie rozmumiem tu czegos!!!
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 1:30 pm   

Jest tu ktoś kto pracuje w tej firmie bezpośrednio z biura holenderskiego a nie np przez biuro we Wrocławiu??
 
 
AdamAgnieszka 
Poczatkujacy


Wiek: 43
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 21
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 2:18 pm   

Coccolinco napisał/a:
Jest tu ktoś kto pracuje w tej firmie bezpośrednio z biura holenderskiego a nie np przez biuro we Wrocławiu??

Dolanczam sie do pytania.Moze obecnie sie cos zmienilo?Wogole uwazalem ta firme za jedna z lepszych...To jakie sa jeszcze firmy,ktore wogole sa godne polecenia???bo jak slysze to kazda robi ludzi w konia i nie polecana jest.Chodzi mi o prace dla przecietnych ludzi(produkcja,szklarnia itp)
Dziekuje i pozdrawiam!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group