NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy znacie firmę Van Koppen & Van Eijk ??
Autor Wiadomość
ksg
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Zabrze(Pijnacker)
Wysłany: Śro Sie 20, 2008 8:44 pm   

dokladnie opisales wszystko tak jak jest.A co niejeden koordynator by musial w zeby dostac na dzien dobry :038: pozdrawiam wszystkich dupolizow przez kupe kamieni :072:
_________________
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Górnik! i na dobre i na złe. Cała Polska wzdłuż i wszerz śpiewa z nami tą pieśń że najlepszy w Polsce jest, Górnik Zabrze
 
 
justyna23031987 
Poczatkujacy
czarna123

Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 11
Skąd: Holadia
Wysłany: Śro Sie 20, 2008 9:04 pm   

dzwonilam do biura rozmawialam z szefem,powiedzialam ile mam lat powiedzial ze bedzie dla mnie placil normalna stawke tj miala juz skonczone 23 lata,a kiedy przyszlam do biura to okazalo sie,a wlasciwie ta Polka oznajmila ze bede miala placone wg stawki wiekowej-no i kogo tu sluchac???ktos klamie....watpie zeby Holender
Pozdrawiam wszystkich :031:
 
 
 
gwiel 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Sie 21, 2008 5:30 pm   

zaryzykuj,wszystkie biura pośrednictwa są do bani.w styczniu z van kopenem odradzam,cały hotel polakow,po 4osoby w pokoikach,a pracy niema nawet polowa ludzi,niewierz tym co sa niby zadowoleni,mysle ze to koordynatorzy,ktorzy sa ponoc aby pomagac pracownikom we wszystkim,a g.... ich obchodzisz,to zwykle polskie mendy i pieski holenderskie.zaczynalem 2 lata temu w van kopenie,bagno,szybko szukalem bezposredniego pracodawcy.powodzenia i niewierz koordynatorom
 
 
zyczliwy 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 3
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 12:42 am   

Zgadzam sie z przedmowca.Jesli mowi o waikiki w nordwijk.A najlepszy jest tam slawek i aska-pilnujacy tego hotelu haha.Ci to dopiero mysla ,ze juz chyba sa kierownikami,a jak sie patrza na ludzi.Kazdy tam taki falszywy.Ludziom gdzies po kontach prace zalatwia kazdy,a tak zwykli ludzie to siedza i czekaja bez niczego
 
 
ksg
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Zabrze(Pijnacker)
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 8:48 pm   

bo ten pseudo slawek i ta szma... to sa
buraki wiesniaki :072: :072:
_________________
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Górnik! i na dobre i na złe. Cała Polska wzdłuż i wszerz śpiewa z nami tą pieśń że najlepszy w Polsce jest, Górnik Zabrze
 
 
justyna23031987 
Poczatkujacy
czarna123

Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 11
Skąd: Holadia
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 3:37 pm   

ksg :038: :038: :038: :038:
 
 
 
ksg
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Zabrze(Pijnacker)
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 6:26 pm   

justyna23031987, van koppen to sa buraki a tych z hotelu tam gdzies wystarczy postraszyc :072: :072: :072:
_________________
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Górnik! i na dobre i na złe. Cała Polska wzdłuż i wszerz śpiewa z nami tą pieśń że najlepszy w Polsce jest, Górnik Zabrze
 
 
olomarcin 
Poczatkujacy
olomarcin

Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 7
Skąd: schiedam
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 10:27 am   

:031: stronki internetowe to może i ładnie wyglądają ale firma patrzy na swoje zyski.zwyczajni złodzieje. kase biorą jak za cholenderskie ubezpieczenie, a ubespieczają ludzi w polsce, ludzie czekają po pare tygodni na prace, i jak nie masz znajomości to masz lipe. i nic nie dają za darmo jak ktoś wierzy w coś takiego to naiwniak. lecz pokażcie mi pośrednika który robi inaczej, nie ma szans. pozdrawiam i odradzam bo niemiłe niespodzianki mogą tam każdego spotkać :031: :031: :031:
Ostatnio zmieniony przez olomarcin Pon Wrz 01, 2008 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bobiczek 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 1
Wysłany: Śro Gru 10, 2008 9:22 am   

SZCZERZE...??? PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE 1,5 ROKU,SZCZERZE NIE POLECAM CHYBA ZE WYNAJMUJECIE MIESZKANIE , JA WYLADOWAŁEM W WAIKIKI http://www.niedziela.nl/f.../smiles/088.gif I TO BYŁY MOJE OSTATNIE MIESIACE W TEJ FIRMIE... JAK NIE PODPORZADKUJECIE SIE NIERAZ DZIWNYM PRZEPISA PANUJACYM W TYM HOTELU JAK I FIRMIE TO POPROSTU MACIE 24h NA WYPROWADZKE,A ZNAM PRZYPADEK GDZIE SŁAWUS DAŁ GOSCIOWI GODZINE NA WYPROWADZKE,KOORDYNATORZY KIEDY SA POTRZEBNI TO MAJA WYŁACZONE TELEFONY,LIPA...(JEDEN Z KOORDYNATORÓW STWIERDZIŁ) SOBOTY I NIEDZIELE NIE PRACUJE!http://www.niedziela.nl/forum/images/smiles/072.gif TRANSPORT??? HA!!! DOSTAJESZ BILETY NA AUTOBUS I DOJEZDZASZ... SZASAMI W SOBOTY PODSTAWIA BUSA,ALE NIERAZ CZEKASZ NA NIEGO I 3h,JEDEN GOSC W NICY WOLAŁ ZROBIC SOBIE SPACEREK O 1:00 Z FLORY DO NOORDIJKU JAKIES 6 KM NIZ CZEKAC NA BUSA KTÓREGO MIELI PODSTAWIC O 24:00 OKAZAŁO SIE POZNIEJ ZE WOGÓLE NIE PRZYJECHAŁ,NORMALKA W TEJ FIRMIE ZE ZAPOMINAJA ODEBRAC LUDZI Z PRACY...

[ Dodano: Sro Gru 10, 2008 9:34 am ]
A POZA TYM ZAKAZY,NAKAZY... MIESZKAJAC NA "WŁASNYM" JESTES INACZEJ TRAKTOWANY,MASZ WIEKSZE PRAWA,MIESZKAJAC NA FIRMOWYM NIE MASZ ZADNYCH PRAW!!! FAKT ZE NIE WSZYSCY SA ZLI W TEJ FIRMIE... ALE WIEDZ ZE PEWNE INFORMACJE WOGÓLE NIE DOCIERAJA "NA GÓRE" POLSCY KOORDYNATORZY UKRECAJA SPRAWIE ŁEB I MUSISZ SIE WYPROWADZIC... TELEFON DO DERYKA? NIE DOSTANIESZ,(BO JAK BYS TAK ZADZWONIŁ TO MOZE KOMUS BY SIE OBERWAŁO ZA TO WSZYSTKhttp://www.niedzie...miles/028.gifO) ALE MYSLE ZE W KAZDEJ FIRMIE PRACOWNICY Z POLSKI SA ZASTRASZANI KARAMI,ZWOLNIENIAMI, SAM DOSTAŁEM "KARE 50EU KTÓRA SCIAGNELI MI Z WYPŁATY,NA SOLARISIE ZDNEJ ADNOTACJI ZA CO,DLACZEGO... POZDRAWIAM BYŁYCH I OBECNYCH PRACOWNIKÓW VKVE.
 
 
po polsku 
Poczatkujacy
horsepower

Wiek: 37
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: den haag-z.g
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 5:39 pm   jak kazde polskie biuro

Pracowalem w tym biurze i powiem ci tak to zalezy od sytuacji teraz niedaja wogole mieszkan ciezko z autem i wogole o prace kto ja ma to ma a kto chce dostac to niech najlepiej zapomni albo nawkrecaja ci filmow ze jest praca pojedziesz tam dasz z siebie wszystko pot ci bedzie po dupie splywal a oni ci powiedza ze to byl projekt na 1 dzien...tak jest w polskich biurach najlepiej to znalezc prace bezposrednio u holendra:-))))pozdrawiam

[ Dodano: Pią Gru 12, 2008 6:24 pm ]
a i zapomnialem pozdrowic ta sliczna blond mezatke z biura i ciemna tez fajne laski gdyby wszytsko w tym biurze bylo tak poukladane jak one to byloby si....patrzac z drugiej strony to tylko koordynatorka ktora bierze za kazdego z nas dobre pieniadze
 
 
schiva123 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 30
Wysłany: Śro Sty 21, 2009 10:54 am   

czesc wam,wiecie co mam do was pytanko,czekam na prace w Van Koppenie&Van Ejik,czy mozecie mi cos powiedziec na temat zasad przyjmowania ludzi ktorzy maja swoje mieszkania,doszly mnie sluchy ze ci ktorzy maja swoje mieszkania sa przyjmowani na innych warunkach,no i stawka sie rowniez rozni?czy to prawda?prosze dajcie znac
_________________
schiva123.
 
 
Anya24 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 10:14 pm   

Ja pracowałam w tej firmie, przez parę miesięcy, raz zdarzyło mi się czekac w domu przez tydzień ponieważ biuro nie mogło znalezc dla mnie pracy.
 
 
pawo171 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Suwałki
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 4:54 pm   

Jak najbardziej zgadzam się, wszystkie agencje to oszuści,i nie polecam przez nie pracować, a szczególnie przez polskie
 
 
tyler001 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 8:39 am   VKVE

Witam

Mam informacje z pierwszej ręki na temat tej firmy.

Siedzę właśnie w Holandii od 2 tygodni. Gdy wyjeżdżałem z Polski miałem mieć pracę następnego dnia. Przez te 2 tygodnie pracowałem tylko jeden dzień... i to nawet nie 5 godzin. Jedyne co jest pocieszające to to, że gdy nie pracujesz to nie płacisz za mieszkanie. Nie dajcie się jednak nabrać na to, że nie będziecie płacić za lokum.

Ja zostałem w Polsce poinformowany, że będę płacił 60 EUR za tydzień. Na miejscu okazało się, że mieszkanie jest takie sobie, a w pokoju nie ma nawet kawałka wieszaka ani żadnej półeczki, stolika, a nawet krzesła. Tylko gołe sciany i piętrowe łóżko. Szczęście, że jest okno bo byłaby kompletna załamka. Jak się posprzątało i rozstawiło rzeczy to nie było tak tragicznie. Niestety od reszty lokatorów dowiedziałem się, że za mieszkanie płacę 80 a nie 60 EUR. Jakoś to przeżyję bo mieszkam 500 metrów od plaży więc mogę chociaż się poopalać.

Pracy jak nie było tak nie ma i obawiam się, że przyszły tydzień też pójdzie na straty. Jeśli chodzi o zarobki to płacą minimalną stawkę brutto czyli 8,07 lub 8,49 EUR za godzinę w zależności od firmy w jakiej się pracuje. Niestety podobno różowo nie jest. Pracy nie ma, a gdy się znajdzie to czasami wyrzucają za byle co.

Przestroga dla wszystkich nowo przybywających. Nie wolno w pracy robić nic oprócz pracy. Bez gadania, komórki, wychodzenia do ubikacji(chyba że jest to absolutnie konieczne, a i tak możecie przez to stracić pracę), rozglądania się, spóźniania nie mówiąc już o wcześniejszym zwalnianiu się z pracy z jakiegokolwiek powodu. Należy tylko pracować i najlepiej nie oddychać bo zabieramy powietrze np kwiatkom w szklarni. Niestety takie są realia w większości szklarni i tym podobnych.

To póki co wszystko. Jak mi się coś przypomni lub przeżyje coś ciekawego to na pewno napiszę w tym topiku.

Powodzonka
Tyler001
 
 
BRENDY 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 8:24 pm   

skarbenka27 napisał/a:
WITAM.PRACUJE WTEJ FIRMIE JUZ 2LATA.IJESTEM ZADOWOLONA.SA WYPLACALNI.MIESZKANIE JEST ZA DARMO ALE NIE ODRAZU.NA POCZATKU PLACI SIE 40E NA TYDZIEN A CO12 TYGODNI O10E MNIEJ.TAKZE PO ROKU JEST ZA DARMO.POZDRAWIAM



hmm-ciekawe co tu napisane , Ja pracoje od 8 miesiecy i jak zaczynalem w tamtym roku to mieszkanie kosztowalo 45e plus 10e za ubezpieczenie, teraz mieszkanie kosztoje 80e i joz bez ubezpieczenia, raczej nie zmalaly oplaty a wzrastaja przecietnie 2 razy do roku.wiec kolezanka ma dziwne uklady lub pisze nie calkiem prawde
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group