NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Intop czy Mondriaan (ROC) ?
Autor Wiadomość
Anahi 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Haga
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 7:59 pm   Intop czy Mondriaan (ROC) ?

Witam
Mam pytanie która szkoła jest lepsza Intop czy Mondriaan (ROC) ?
Bardzo prosze o opinie ponieważ nie wiem do której się zapisać :?: :?
 
 
smerfetka25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 20
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 10:44 am   

intop jest do d...raczej nie polecalabym...ja bynajmniej zaluje nic pozytecznego sie tam nie nauczylam strata czasu mnie sie skonczyly godz i nie bylam gotowa z materialem no i uslyszalam twoj czas sie skonczyl musisz podejsc do egzamnu nawet 3/4 nie przerobilam i zabronili mi przychodzic...
 
 
Bozenka.k 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 80
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 10:57 am   

smerfetka25, popieram Cie!!
Ja ciagle mam jeszcze swoje godziny ale porazka!!!
Tylko przed komputerem!! Zadnych zajec z nauczycielami,ktorzy w tym samym czasie siedza sobie za biureczkami i gawedza w najepsze:/ zero zorganizowania!
 
 
Anahi 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Haga
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 8:45 pm   

Zapisałam się do szkoły Roc w hadze.W grudniu ubiegłego roku podpisałam umowe z gemeente i dalej czekam :073: dzwonie średnio co tydz do ROC lub gemeente a on tylko zwalają jedni na drugich :088: Co mam zrobić ,chce szybko zacząć szkołę .
 
 
krollew22 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Cze 2009
Posty: 7
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 10:53 am   

Nie polecam szkoły Intop ani Mondriaan.(Opinie o tych szkołach są podzielone.) chyba że będziesz chodził do południa wtedy podobno są super wykładowcy ,ale ja nie polecam żadnej z tych szkół .Niby masz testy robione na jakim poziomie umiesz Holenderski i przydzielają do grupy np. początkującej jak później się okazuje grupa jest za awansowana języku Holenderskim .Jak podpiszesz umowę będziesz musiał chodzić do końca kursu ,jeżeli będziesz chciał przerwać dostaniesz karę pieniężną tu są podzielone opinie prawdopodobnie od 500eur do 1000eur .Lepiej się zastanów czy nie warto iść na prywatny kurs z tłumaczem i na pewno więcej się nauczysz ,ale decyzja należy do ciebie .pozdrawiam .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group