NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wypowiedzenie umowy...
Autor Wiadomość
beataw 
Gaduła
beataw

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 146
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 12:12 pm   wypowiedzenie umowy...

do konca listopada mam kontrakt a dzis sie dowiedzialem ze nie zostanie on przedluzony ,czy to nie za pozno mnie poinformowano?? szef stwierdzilze moze mi zapewnic 20 godz tygodniowo a reszte mam dostac z... UWV ( niewiem jak dokladnie pisze ta nazwe) mialem 3 kontrakty na rok teraz juz powinnien byc na stale wiec mi podziekowano......co moge zrobic???

wyczytałam na innych stronach ze powinnam dowiedziec sie miesiac przed wygasnieciem umowy ze nie zostanie przedluzona umowa? pracowalem w fazie tzw.B w metalach ,niewim czy to ma znaczenie ,w sumie tej firmie poswiecilem 12 lat!!! ( legalnie dopiero od maja 2007 r) niewiem co zrobic mam cala rodzine na utrzymaniu a oni mi proponuja 20 godz/tydz. i to w innej firmie szefa ale o innej nazwie-cos krecą takie mam wrazenie
Ostatnio zmieniony przez beataw Pon Lis 09, 2009 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 5:16 pm   

beataw, zaczelas juz taki jeden temat na forum



http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#161705
Cytat:

Wysłany: Pon Paź 05, 2009 4:03 pm wygasniecie umowy

beataw

mam pytanie : umowa o prace konczy mi sie 30.11.09 jest to juz trzecia umowa wiec kolejna powinna byc na stałe juz??
czy firme obowiazuje jakis termin w ktorym powinni mnie poinformowac ze nie dostane kolejnej umowy ?? zaznaczam ze pracuje w metalach i podlegam pod CAO ??
[ Dodano: Pon Paź 05, 2009 5:08 pm ]
chcialem dodac jeszcze ze : 1-kontrakt mialem na pol roku 2- na rok i 3 -na rok teraz juz chyba by musial byc na stale jesli sie myle to prosze o podpowiedzi
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lis 09, 2009 5:49 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Waleczne serce 
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 216
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 5:19 pm   Re: wypowiedzenie umowy...

beataw napisał/a:
do konca listopada mam kontrakt a dzis sie dowiedzialem ze nie zostanie on przedluzony ,czy to nie za pozno mnie poinformowano?? szef stwierdzilze moze mi zapewnic 20 godz tygodniowo a reszte mam dostac z... UWV ( niewiem jak dokladnie pisze ta nazwe) mialem 3 kontrakty na rok teraz juz powinnien byc na stale wiec mi podziekowano......co moge zrobic???

wyczytałam na innych stronach ze powinnam dowiedziec sie miesiac przed wygasnieciem umowy ze nie zostanie przedluzona umowa? pracowalem w fazie tzw.B w metalach ,niewim czy to ma znaczenie ,w sumie tej firmie poswiecilem 12 lat!!! ( legalnie dopiero od maja 2007 r) niewiem co zrobic mam cala rodzine na utrzymaniu a oni mi proponuja 20 godz/tydz. i to w innej firmie szefa ale o innej nazwie-cos krecą takie mam wrazenie


Najlepiej idz do eksperta od tego typu spraw(Np do zwiazkow zawodowych.) i sie wszystkiego dowiesz.


P.S Gochna, czepiasz sie jej. Ja nie widze zwiazku tego temat z tamtymi cytowanymi przez ciebie.
Ostatnio zmieniony przez Waleczne serce Pon Lis 09, 2009 5:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 5:37 pm   

Waleczne serce, no szkoda ze z tak'' wysokim'' IQ jakim zdazyles sie juz zareklamowac na forum :033: nie zuwazasz zwiazku z tym co cytuje ....
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Waleczne serce 
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 216
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 5:45 pm   

Gochna H napisał/a:
Waleczne serce, no szkoda ze z tak'' wysokim'' IQ jakim zdazyles sie juz zareklamowac na forum :033: nie zuwazasz zwiazku z tym co cytuje ....


Gdzie sie niby nim zareklamowalem??Napisalem tylko,ze szukam kobiety z wyzszym od mojego IQ. Moge miec niskie IQ albo normalne rownie dobrze:)

P.S Z toba jest taki problem,ze nie czytasz ze zrozumieniem albo czytasz malo dokladnie i juz swoje posciki zamieszczasz.Pomijajac juz kwestie,ze to co uprawiasz,to zwykle spamowanie:P
 
 
mentorka 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 41
Skąd: Gelderland
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 5:57 pm   

zgadzam się niedługo nie będzie można wogóle o nic zapytać. Od razu zostaniesz zrąbany.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 6:11 pm   

beataw, jesli ci kontrat wygasa pracodawca nie ma obowiazku jakis czas na zas powiadamiac o tym ze kontrakt nie bedzie ci przedluzony . Powiem jeszcze inaczej szefostwo ma nawet prawo w ostatnim dniu cie poinformowac ze niestety kontraktu ci nie przedluzaja i np. od jutra niestety nie musisz wracac. Czas wypowiedzenia obowiazuje gdy w miedzy czasie chca cie zwolnuc lub ty sie chcesz zwolnic.
To ze ci juz powiedzieli to poprostu ich wlasna dobra wola.
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
beataw 
Gaduła
beataw

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 146
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 8:43 pm   

Gochna H napisał/a:
beataw, zaczelas juz taki jeden temat na forum



http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#161705
Cytat:

Wysłany: Pon Paź 05, 2009 4:03 pm wygasniecie umowy

beataw

mam pytanie : umowa o prace konczy mi sie 30.11.09 jest to juz trzecia umowa wiec kolejna powinna byc na stałe juz??
czy firme obowiazuje jakis termin w ktorym powinni mnie poinformowac ze nie dostane kolejnej umowy ?? zaznaczam ze pracuje w metalach i podlegam pod CAO ??
[ Dodano: Pon Paź 05, 2009 5:08 pm ]
chcialem dodac jeszcze ze : 1-kontrakt mialem na pol roku 2- na rok i 3 -na rok teraz juz chyba by musial byc na stale jesli sie myle to prosze o podpowiedzi



ok zgadzam sie z toba sorki ale gubie w tym wszystkim ciagle jakies problemy...

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 8:45 pm ]
Waleczne serce napisał/a:
Gochna H napisał/a:
Waleczne serce, no szkoda ze z tak'' wysokim'' IQ jakim zdazyles sie juz zareklamowac na forum :033: nie zuwazasz zwiazku z tym co cytuje ....


Gdzie sie niby nim zareklamowalem??Napisalem tylko,ze szukam kobiety z wyzszym od mojego IQ. Moge miec niskie IQ albo normalne rownie dobrze:)

P.S Z toba jest taki problem,ze nie czytasz ze zrozumieniem albo czytasz malo dokladnie i juz swoje posciki zamieszczasz.Pomijajac juz kwestie,ze to co uprawiasz,to zwykle spamowanie:P


dzieki za odpowiedz i obrone ,,,,, wszyscy jestescie bardzo pomocni pomimo niewielkich nieprozumien.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group