NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
cala prawda o hoekwerk den haag
Autor Wiadomość
sosweettt 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 3
  Wysłany: Wto Lis 10, 2009 7:59 pm   cala prawda o hoekwerk den haag

Do wszystkich zainteresowanych praca w hotelarstwie... Zapewne zostaliscie skuszeni oferta pracy w 5-cio gwizdkowym hotelu i wysokim standardem:_) ach tamtejszy standard:_) ... W rzezcywistosci chodzi o pracownikow na domki <kijkduin> . Praca dwa razy w tygodniu poniedzialek i piatek . Sprzatanie brudnych domkow po turystach za ok.80 e tygodniowo... Kiedys stawki byly troche wyzsze, pisze jak jest obecnie...Kazdy kto pragnie pracowac w hotelu jezdzi rowniez na domki. Jednakze na hotelu zostaja nieliczni:_) Ja jako" wybraniec " moge cos powiedziec w tym temacie. Na posprzatanie pokoju hotelowego sa 22 minuty. Zapieprz jest ostry... Wszystko wszystkim , praca praca..Ale" szef "biura ....powiedzmy szef , bo jest tam pracownikiem jedynie... Jegomosc ANZELMO...Jest to barwna postac biura HOEKWERK , ktora swych pracownikow traktuje jak zwykle smieci... Calkowity brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika!!! Jego wywody sa rownoznaczne z ujadaniem kundla... Sami wiecie jake sa kundle... Male, wyszczekane ... ale nic poza tym... I zreszta tak tez ten Pan sie prezentuje... Dziewczyny zmieniaja sie co chwile , bo albo mu cos nie pasuje, albo same uciekaja... I tu poprosze o opinie osoby , ktore tak jak ja mialy " zaszczyt" być małpami" dostojnego Anzelma:_)
Pomijajac wulgarnosc , brak wychowania i obycia ww. Panicza pragne napomknac iz ow bioro ze straszliwa trudnoscia wydaje umowy, nie wspominajac o solarisach. . . Na ktore jeszcze wielu oczekuje od paru miesiecy:_)... Jezeli chodzi o wyplaty... Sa w kazdy czwartek na koncie ale zeby doliczyc sie jaka jest rzeczywista stawka za godzine ... graniczy z cudem....... Mozemy liczyc... Mi za kazdym razem wychodzilo cos zupelnie innego, a solarisa jak nie bylo tak ni ma:(... W biurze pracuja rowniez "polskie" koordynatorki. Dziewczynki w naszym wieku nie majace pojecia o pracy koordynatora... Nie dajcie sie zwiezc na te slodkie "mordki"...:_) W tym wypadku przeslanie ze polak polakowi zle za granica sprzawdza sie doskonale...Nie ma cos sie dziwic skoro jedna z koordynatorek jest "kobieta" ww. ANZELMA.... Wspolczuje... Szczerze:_) Ale przynajmiej nie trzeba juz biegac z wiadrem po hotelu, jak dawniej...prawda??? Czesto slona, moze dawac niektorym po oczkach...:_)Reasumujac... oszusci , sciemniacze, nie traktuja ludzi z nalezytym szacunkiem... Ciezko zapierdzielamy po to byscie mieli na wyjazdy weekenowe, a Wy tak nam sie odplacacie..."Przyjdzie kryska nba matyska" ehheh:_)Nie znacie dnia ani godziny...
 
 
donatka2007 
Poczatkujacy
donatka

Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 7
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 10:32 pm   

Doklanie zgadzam sie co do hoekwerka co napisal kolega wyzej a Anzelmo to nie czlowiek jest pracownikiem dla hoekwerka a nie zaden szef jak sobie mysli jakie to sa polskie koordynatorki jak jedna nie zna wcale jezyka kiwa glowa jak kon ze wielce rozumie a czemu nie piszesz o Anzelmo kobiecie ze to Agnieszka siedzaca w biurze i biegajaca na hotleu czy bungalowach szkolic ludzi szkoda sie o niej wyslawiac tyle ze angielski a zapieprzala kiedys rowno w hotelu i na bungalowach haah ale zrobila sobie wygode zamieszkujac z Anzelmo w jednym mieszkaniu by ja nie odstawil na bok dobrana para tata z corka opinie ludzi pracujach do dzis i kupa smiechu ale trzeba trzymac sie szefa kierowcy zeby sobie polepszyc zycie.A traktuje Agnieszka ludzi jakby do niej nalezal hoekwerek ale nie zna godziny kiedy Anzelmo ja zmieni na lepszy model wiec zabeziecz sie na dobra przyszlosc dasz rady powodzenia i nie dajcie sie oszukiwac POLACY :072: :072: :072:
Ostatnio zmieniony przez donatka2007 Wto Lis 10, 2009 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 10:44 pm   

Czy Ty wiesz co to sa znaki interpunkcyjne? Nie da sie tego czytac.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
donatka2007 
Poczatkujacy
donatka

Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 7
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 7:42 am   

Co sa znaki ja wiem a ja pisze jak chce czytac da sie dla normalnych ludzi co zostali oszukani a komentarzy nie musze od Ciebie dostawac wiec nie mam ochoty na twoje odowiedzi Ja mam swoje zdanie i honor ale nie daje sie ponizac pracuje na hotelu i wiem jakie mam powazanie a jakie dostalam od Anzelmo dosc upokorzenia a po drugie jak ktos wstaje lewa noga nie ma humoru wiec niech nie obraza ludzi negatywnie .Nie bede sie tobie tlumaczyla iz nie widze powodu i nie mam ochoty na odpowiedzi TWOJE ))))))) Pozdrawiam i nie bede Ci odpowiadac wiecej. :038:
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 11:33 am   

Nadal nie wiem cos tam wypocila.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
sosweettt 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 10:07 pm   

Na tym forum liczy sie tresc ,a nie poprawnosc gramatyczna... Ale mniejsza z tym...:_)
Co do Agnieszki ,o ktorej wspomniala moja przedmowczyni... To szkoda jezyka strzepic... Pusta panna i tyle:_) Juz nie pamieta jak wyglada praca... Jedyne co potrafi to zalozyc noge na noge i pociskac jakas tania bajere, ale zeby ruszyc dupsko i komus pomoc to juz ciezko... Wyzsza klasa przeciez... Pani Anzelmo wielmozna:_) buhhahah:D :036: Jedyne co to chociaz ten angielski zna... Bo rzeczywiscie panna nr.2 wyglada jak kon kiwajacy glowa, kiedy ktos prosi ja o przetlumaczenie:_) Do dzis mam ten zalosny widok przed oczami...:_) Pierw do roboty , nauczyc sie jezyka i dopiero startowac na "koordynatora":_) :079: Zreszta chcecie sie przekonac zapraszam do biura ... Zapytac o " prace "... Anzelmo , ktory probuje stworzyc oboz dla Polakow niczym Hitler... I Agnieszka ktora uwiencza w przekonaniu obcokrajowcow, ktorzy uwazaja Polki za puste , latwe panny, ktore dla pieniazkow zrobia wszystko...:_) Ja osobiscie nie uwazam jej za swego rodaka... Wrecz sie jej wstydze...!!! :073: Poziom ktory oboje reprezentuja jest ponizej zera..." Przed glupkami trzeba sie bronic"(jak trafnie ujal to p. Cejrowski):P :039: ...:_) POzdrawiam
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 10:15 pm   

Tak sie nabywa wtorny analfabetyzm moja droga... jezyk jest rownie wazny jak i tresc. Zreszta po co mi tresc, skoro ja tego postu nawet nie umiem przeczytac? :119:
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
sosweettt 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 10:19 pm   

To nie czytaj zainteresowani napewno poswieca chwilke dluzej aby sie czegos dowiedziec... Jak wyzej podtrzymuje , ze prosze o opinie osoby na temat hoewerka... A nie polonistow:_)
 
 
nati2015 
Poczatkujacy

Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: haga
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 2:39 pm   hoekwerk

Agnieszka pracująca tam miała męża ale oczywiście zostawiała go dla szofera Hoekwerka ona angielski zna bo ja wysyła jej obecny partner Anzelmo bo jeszcze parę miesięcy temu dokładnie kolo maja to żadnej rewelacji nie robiła. a to biuro to po prostu śmiech na sali. wyzysk i nic więcej sama zrezygnowałam i poszłam na szklarnie uwierzcie mi lepiej mi było na szklarni a nie w tym hotelu. chyba ze ktoś lubi być pomiatany to owszem proszę się tam zgłaszać tylko na pomoc od koordynatorek nie liczcie. z tego co pamiętam było ich tam 3. i wszystkie się go bały a teraz Agnieszka się go nie boi tylko z nim mieszka. sama dobrze wie ze miał wcześniej tez kobietę polkę i lubi sobie zmieniać je jak rękawiczki. po 2 miesiącach pracy ciesze się że się od tego bagna uwolniłam. a wracając do czasu na pokój to ciesz się ze było 22 minuty bo ja miałam 10 jak przyjechała reprezentacja piłkarzy holenderskich i miałyśmy w godz posprzątać w 6 osób 30 pokoi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group