NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tylu oszustow w kazdym biurze tyle pijawek i zlodzieji
Autor Wiadomość
boczus 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 30
  Wysłany: Nie Lis 15, 2009 5:14 pm   Tylu oszustow w kazdym biurze tyle pijawek i zlodzieji

Mysle ze co najmniej co druga osoba w Holandi chetnie gdyby tylko mogla odebrac swoje pieniadze od nieuczciwych polaczkow(mowa tu o tych biurowych zlodziejach bez serca) chetnie by to zrobila.Wystarczyla by garstka odwaznych,rozwaznych,przedewszystkim sprawiedliwych ludzi ktorzy w ramach patriotyzmu przyjmowaliby takie przypadki i pomagali dobrym ludziom.
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:00 pm   

Mam dla Ciebie inna rade - otworz swoje wlasne biuro.
Powaznie.

Bedziesz mogl ludziom placic 2x tyle co inni posrednicy, za darmo dawac mieszkana (ba, a nawet placic zeby tam mieszkali), wyplaty zawsze tydzien przed terminem....
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Nie Lis 15, 2009 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:16 pm   

a gdy ktos przyjdzie w stanie wskazujacym do pracy, albo zniszczy cos z mieszkaniu, to dostaje premie :)
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
boczus 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 30
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:30 pm   

UUUULLLLAAAAA czyzby sie odezwaly Hieny o ktorych pisalem wspolczuje i nie zycze spotkania cipeczki
 
 
oliwek2 
Gaduła


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 173
Skąd: Purmerend
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:51 pm   

boczus: Ja jako najwieksza hiena i wredna jedza tez postanowilam sie dopisac. Moze tez spotkam ta <<cenzura>>, kimkolwiek ona nie jest :)

A tak powaznie to tez uwazam, ze ludzie sa czesto sami sobie winni. Nie czytaja uwaznie umow albo nie rozumieja, co czytaja. Nie szanuja pracy, ani swojego pracodawcy. Owszem sa tez na pewno uczciwi pracownicy, ktorzy zostaja oszukani, ale wydaje mi sie, ze wiekszosc jest jednak sobie winna za to, jak sa traktowani.
Ostatnio zmieniony przez Administrator Śro Lis 18, 2009 4:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
boczus 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 30
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 7:02 pm   

jesli chodzi o mnie przez 3 letni pobyt nigdy nie bylem zle potraktowany (moze dlatego ze sobie nie dawalem)ale chodzi mi o ludzi akurat pracowalem na dobrym stanowisku i jak tylko moglem pomagalem doradzalem ale coz przyznam Ci racjeOLIWEK2 w 50% przypadkow sami sa sobie ludzie winni.A mi chodzi o niewinnych bo i sa tacy..
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 7:21 pm   

Cytat:
boczus, Wysłany: Wczoraj 18:17

Witam mieszkam w Hadze od 2 dni i chcialem sie dowiedziec czy jesli bede szukal prace przez agencje pracy czy biura bede musial byc zameldowany i miec wlasne ubezpieczenie czy zameldowanie nie jest potrzebne a ubezpieczenie agencje oferuja



czy takie teksty pisze osoba zatrudniona w Holandii od trzech lat??
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 8:44 pm   

Gochna H napisał/a:
Cytat:
boczus, Wysłany: Wczoraj 18:17

Witam mieszkam w Hadze od 2 dni i chcialem sie dowiedziec czy jesli bede szukal prace przez agencje pracy czy biura bede musial byc zameldowany i miec wlasne ubezpieczenie czy zameldowanie nie jest potrzebne a ubezpieczenie agencje oferuja



czy takie teksty pisze osoba zatrudniona w Holandii od trzech lat??
no nieeeee :043: jednak wiemy o co chodzilo w tym temacie :039: ale dopoki beda chetni do wykorzystania to oszustow tez nie ubedzie :072: mimo sprawdzonych informacji daja sie ludziska oszukac :119:
Ostatnio zmieniony przez lena930 Nie Lis 15, 2009 8:48 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
boczus 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 30
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 7:00 am   

tak gohna takie teksty pisze osoba ktora pracowala w Holandi 3 LATA na kontrakcie nie przez agencje a ten cytat to informacja dla znajomego (ale niektorzy z was sa zalosni )
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 12:02 pm   

A Ty po 3 latach nie znasz odpowiedzi na tak banalne pytanie? :119: :lol: ? Ale MY jestesmy zalosni...
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
boczus 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 30
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 3:16 pm   

No tak sie sklada ze nie wiedzialem a te wasze komentarze swiadcza tylko o braku waszej inteligencji (chcac komus pomoc)zostaniesz negatywnie zlinczowany przez zawsze madrych polglowkow.Ja mam prace ale znajomy nie......Wiec mu pomagam.....podejzewam ze wy macie gratuluje.....Ciekawe jak beda brzmialy wasze tematy jak bedziecie szukac pracy.....Oczywiscie znajdzie sie kolejny kometarz (niskointeligentny) czy moze jakis optymistyczny niewazne koncze temat pozdrawiam was wszystkich zycze duzo przyjaciol.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 3:46 pm   

Nie chodzi i brak pracy, chodzi o tak podstawowy temat (szczegolnie dla osoby, mieszkajacej tu 3 lata) jak meldunek i ubezpieczenie.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 4:49 pm   

boczus, napisał co myśli ludzie czepiacie sie .... nie chodzi o to żeby za zniszczenie czegoś w mieszkaniu dostawać premie ... to byl glupi tekst ... jak pare innych .... ale żeby jedno biuro ... było wporządku .... a nie oszukiwało na każdym cencie ... jedni oszukują na tym inni na tamtym .... a tu chodzi o to że by powsatawały takie biura które będą uczciwe dla uczciwych polaków ... jeśli ktoś coś przeskrobie to jasne że nie premia a zwolnienie ... rozumiecie uczciwe dla uczciwych. A tak naprawdę się zdarza często iż polskie biura najwięcej nas oszukują ... :119:
_________________
... każdy dzień jest darem ....
 
 
 
boczus 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 30
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 5:24 pm   

OOOOOOO przynajmniej Nikala ma serce pozdrawiam......
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 5:39 pm   

Mnie jeszcze w Holandii nigdy nie ozukano, a co dziwne, wszyscy POLACY z ktorymi pracowalam wiecznie narzekali. Nie wiem czy to jest szczescie (watpie) czy moze po prostu wiem, jakie mam prawa i co mnie wolno a czego nie, jednoczesnie wiedzac, na co moze pozwolic sobie moj pracodawca, zeby miescilo sie to w granicach prawa. Sami siebie zapytajmy czy te "oszustwa" (a przynajmiej polowa z nich) to nie jest wynik naszej niewiedzy.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group