NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sba czy warto z nimi jechać?
Autor Wiadomość
vigo 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 53
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 9:33 pm   Sba czy warto z nimi jechać?

Witam

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że wiem do czego służy opcja "szukam" ale nigdzie nie zlazłem opinii na temat oferowanego przez SBA zakwaterowania w miejscowości Dongen. Otóż dostałem ofertę pracy w miejscowości Dongen a że nigdy nie pracowałem przez polskie biuro to nie wiem jakie jakie warunki mieszkaniowe mogę zastać na tam na miejscu. Firma sobie życzy 75 euro za tydzień i pytam mieszkających (lub byłych lokatorów) co dostanę za to kwotę (tzn. jaki standard) ??? Do tej pory pracowałem że holenderskie biura i zawsze mieszkania były super i ceny też przyzwoite (50 euro tydzień). Prosiłbym o krótką opinię Formowiczów. Dzieks
 
 
Kobold 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 9
Skąd: s'-Hertogenbosch
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 11:14 pm   

Co do Dongen to niemam pojecia a w SBA pracuje dobrych 8 lat .. , ogolnie to warunki na 3-(w skali do pieciu ) , biorac caloksztalt mojej kariery i wszystkie zwiedzone lokale .
Wiem ze w wiekszych hotelach SBA sytuacja przedstawia sie nie ciekawie , male pokoje na ktore przypadaja 2-3 osoby .

Generalnie jezeli trafisz na Hotel napewno nie bedziesz zadowolony jezeli nie lubisz scisku i cenisz sobie prywatnosc , natomiast jezeli lubisz zycie "imprezowe" idzie przezyc .

Co do domkow SBA to naprawde , loteria zalezy jak trafisz .Jedne sa ladne i zadbane inne skromne jeszcze inne prawdziwe meliny .. Tutaj decydujaca role odgrywa szczescie i lokatorzy

Jezeli liczysz na pokoj 1-osobowy to raczej nikle szanse

Postaram sie podac przyblizone standardy
przewaznie pokoje 2-3 osobowe
dojazd do pracy do 10km - rower , powyzej smochod sluzbowy ( Matiz , Transit )
W Hotelach niema dostepu do internetu (chyba ze masz prywatny ), Telwizja Polska na swietlicach , zazwyczaj wszystko to darmowe kanaly Polonia , Tele5 , Polonia1 i kilka muzycznych .

Firma posiada system karania lokatoraow : niechce teraz rzucac kwotami , ale pokoj musi byc w miare ogarniety ... - przeprowadzaja losowe kontrole porzadku kary (10-100 Euro za balagan , nie wynoszone smieci etc, wlaczone ogrzewanie podczas nieobecnosci lokatorow) , kontrole przeprowadze sa podczas nieobecnosci lokatorow ( w ich godzinach pracy ) - bardzo uciazliwa sprawa na Hotelach , w przypadku mieszkania na domku raczej nie odczuwalna .



Samochody sluzbowe posiadaja wmontowane GPS , pozostaje Praca- sklep-miejsce zakwaterowania , o dalszych wypadach sluzbowym niema co liczyc .

Calkowity zakaz zazywania srodkow odurzajacych w tym palenia marichuany i pochodnych - łatwo idzie zostac za to usunietym
Wielu psioczy na Biuro ile wlezie , ale znam i takich ktorzy naprawde dobrze zarabiaja , realizuja sie zawodowo w tym ja :030:


Powodzenia z eSBecją :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group