NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Pią Lis 20, 2009 12:47 pm
VAN KOPPEN & VAN EIJK
Autor Wiadomość
l3p 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 1
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 8:19 pm   VAN KOPPEN & VAN EIJK

Najgorsze dziadostwo! W biurze sami polacy, ktorzy przez cale dnie tylko kombinuja jak okradac biednych uitzendkrachtow. Przycinaja na wszystkim poczawszy od wakacyjnego. Znam przypadki, gdzie ludzia ktorzy nie mieli ptawo jazdy ani nigdy w zyciu nie jechali autem odciagaja mandaty. Koordynacji nie ma tam zadnej. Wysylaja cie na kwiaty okazuje sie na miejscu, ze robisz na ogorkach. Osoby z biura to nie kompetentne i wredne osoby
Ostatnio zmieniony przez l3p Czw Lis 19, 2009 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
avalon21 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 8:09 am   

UWAGA!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!

PROSZĘ CZYTAĆ CAŁOŚĆ

Witam ja mogę coś tez powiedzieć na temat pracy w van kopenie pracowałem tam z 7 może 8 miesięcy na różach w meyers roses (jest to najlepsza praca jaką oferuje van kopen proszę mi naprawdę uwierzyć) ale jest to zwykły obóz pracy zatrudniający ludzi ze wsi nieznających języka(okolice krotoszyna lub kielc więc jedna wielka rodzina załatwiające :021: prace po układzie) zatrudnianych tylko po to aby byli niewolnikami tej firmy, ludzie znający angielski czy holenderski są zaraz zwalniani ponieważ są konkurencja dla innych osób pracujących parę lat a nad całym tym obozem pracy czuwa niejaki GRZEGORZ Z GLIWIC :072: .Dlaczego obóz pracy praca 7dni w tyg bez dnia wolnego o wolne trzeba się prosić i błagać praca jest bardzo ciężka upał pocięte ręce. Jedyna dobra rzecz jaka cie spotka tutaj to wynagrodzenie na czas ale zadajmy sobie pytanie czy to się opłaca traktowanie jak psa za godne wynagrodzenie.
 
 
martaa84 
Gaduła
pozdrawiam marta

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 122
Skąd: den haag/slask
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 9:15 am   

http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=69
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group