NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bn polen / abl uitzendbureau
Autor Wiadomość
księżniczka123 
Poczatkujacy
powrót

Dołączyła: 27 Paź 2008
Posty: 17
  Wysłany: Pon Lis 30, 2009 11:47 am   bn polen / abl uitzendbureau

witam
chce przestrzec przed firma bn polen obecnie abl
firma jest niewypłacalna do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pensji za miesiac pazdziernik i listopad a takze wakacyjnych i urlopowych razem ok 2 000 euro
obecnie firma zmieniła nazwe na abl oraz siedzibe biura( dalej haren)
zazwyczaj w ogłoszeniach podaja sie za certyfikowane biuro pracy nie podajac pełnej nazwy firmy
pobieraja borg za samochód o który takze ciezko sie doprosic (poprzednia pracowniczka tej firmy odzyskała ten borg po pół roku choc w umowie powinnien byc wypłacony po 6/7 tygodniach), auto musisz tankowac z własnych pieniedzy bo nieoczekiwanie karty do tankowania zostały zablokowane a szef jak bedzie miał dobry humor to moze ci je odda. zreszta pensja powinna byc niby w 1 tygodniu miesiaca ale ja prze pół roku jeszcze nigdy nie otrzymałam jej na czas, zawsze z opóźnieniem i to duzym
Proźby i groźby nie robia na peterze szefie firmy wrazenia wg niego wszystko jest w porzadku on po prostu nie ma pieniedzy i juz i nie wie kiedy bedzie miał tłumacząc sie co miesiac kryzysem.
Jego asystentka patrycja nic nie wie takze nigdy na temat pieniedzy
wstyd tylko za takich polaków którzy zamiast pomóc rodakom siedza cicho i nawet sie słowem nie odezwa bo sie boja holendrów :011: :021:
zgłosiłam wraz z byłymi pracownikami sprawe do inspekcji pracy holenderskiej oraz sncu.
jesli ktos może odebrac moje pieniadze od tego oszusta niekoniecznie w kulturalny sposób prosze o kontakt na e-mail chetnie podam adres firmy i zakoncze ta sprawe
Pzdrawiam Sylwia
_________________
księżniczka :033:
 
 
 
kairo 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 37
Skąd: piekło
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 9:23 pm   

zgłos do siod zesrają się
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group