NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejny cwaniaczek.
Autor Wiadomość
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 5:04 pm   Kolejny cwaniaczek.

Moja żona w chwili obecnej szuka pracy. Znalazła na Niedzieli ogłoszenie pana, który szuka dozorcy i kobiety do sprzątania, wysłał cv i zgłosiła chęć. I dzisiaj wesoły pan odpisał, że cieszy się, że zgłosiło się tyyyle osób, i w zwiążku z tym postanowił zrobić, uwaga ...... LOTERIĘ. Los na loterię kosztuje 25 euro, każdy następny 20 euro, każda osoba może nabyć max 10 losów :043: Myślałem, że już mało co jest w stanie mnie w życiu zaskoczyć a tu proszę. Mam nadzieję, że nikt się nie da nabrać temu komediantowi.

http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1069

http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1207
Ostatnio zmieniony przez Mucha_75 Śro Gru 02, 2009 5:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 5:09 pm   

Hmmm to znaczy sie ten pan obecnie prowadzi w rankingu naciagaczy ? :033:
Pierwszy raz cos takiego widze i mam nadzieje ,ze ostatni.
Ostatnio zmieniony przez alicja2911 Śro Gru 02, 2009 5:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 5:12 pm   

no to mamy zwyciezce roku 2009!!!

pan naciagacz pobil wszytkich o jakich dotychczas slyszalam!!!

slowami nie mozna tego wyrazic wiec:

:043:
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Gru 02, 2009 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 5:14 pm   

lusia0101 poczekaj mamy poczatek miesiaca :)
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 5:15 pm   

no to naprawde mnie zaskoczyl wesoly pan :043: :043: :043:brawa za pomyslowosc :038:
Ostatnio zmieniony przez lena930 Śro Gru 02, 2009 5:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skorpion78 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 5:32 pm   

Zacytuje mail jaki dostałem od tego oszusta!!!

Dzien dobry.

Bardzo sie ucieszylem ze tak dluzo osob sie zainteresowalo tymi ofertami pracy. Wszystkie wiadomosci ktore otrzymalem byly interessujace.
Teraz mam problem z wyborem osob na te miejsca pracy. W ciagu dnia wpadlem na pomysl zeby dac wszystkim mozliwosc do otrzymania jednego z tych dwoch kontraktow i zorganizowalem losowanie.

Zadania Dozorcy:
Wszystko co jest do zrobienia w bolku i w okolo bloku jak np., wymiana zarowek na klatce, koszenie trawy, sadzenie kwiatow wiosna, zbieranie lisci jesienia, odepchanie zapchanych zlewow, kontrolowanie parkingu ( kazdy parking ma numer rejstracyjny samochodu, sa tez parkingi dla gosci, jesli potrzebne to zadzwonic po serwis holowania), Goscie musza sie zameldowac sie u dozorcy jesli chca odstawic samochod na parkingu. Jesli ktos z mieszkancow zgubi klucze to musi pan zadzwonic po serwis od zamkow. Raz w tygodniu trzeba wystawic smietniki na ulice.
Otrzymuje pan mieszkanie w tym bloku z trzema sypialniami, w ktorej moze pan zamieszkac z rodzina lub partnerka. Mieszkanie jest umeblowane. Cynsz za mieszkanie wynosi 0,00?, tylko oplaty (gas, woda, prad itp.) musi pan sam zaplacic.
Jest pan 24h dziennie dostepny.
Zarobek: 1785? netto, kazdego 15. miesiaca

Zadania Sprzataczki:
Mycie schodow, wycieranie kurzy z parapetow, mycie windy i okien na klatce schodowej itp.
Otrzymuje pani mieszkanie w tym bloku z trzema sypialniami, w ktorej moze pani zamieszkac z rodzina lub partnerem. Mieszkanie jest umeblowane. Cynsz za mieszkanie wynosi 0,00?, tylko oplaty (gas, woda, prad itp.) musi pani sama zaplacic.
Pracuje pani 5 dni w tygodniu. Do posprzatania jest 5 klatek schodowych.
Zarobek: 1100? netto, kazdego 15. miesiaca

Obydwa kontrakty sa na dwa lata. Po dobrze i sumiennie wykonanej robocie otrzma pan/pani
"VASTCONTRACT". Mieszkanie jest tylko na okres kontraktu,

Jesli konsumuje pan/pani rzadko alkochol i nie uzywa srodkow odluzajacych jest pan/pani obpowiednia osoba na jedno z tych miejsc pracy.

Cena za jeden los wynosi 25?, kazdy nastepny los kosztuje 20?. Maxymalna ilosc losow na osobe to 10 sztuk. Losy sa dostepne do 23.12.2009. Trzy dni po zaplacie otrzyma panstwo numer(y) losu(w) mailem. Losowanie odbedzie sie 01.01.2010, a praca rozpoczyna sie 04.01.2010.

Odbiorca: D.K.S Przelewy z miedzynarodowego konta:
Numer konta: 16 09 76 235 Iban: NL 31 RABO 0160976235
Bank: Rabobank Rotterdam Swift: RABOnl2u

Cel Stosowania: Dozorca wpisuje: Wpis dozorca+Imie i Nazwisko+ Data Urodzenia
Sprzataczka wpisuje; Wpis sprzataczka+Imie i Nazwisko+Data Urodzenia

W konkursie wezma udzial tylko osoby ktore dostarczyly lub dostarcza CV. Jesli otrzymam pieniadze od osoby od ktorej nie mam CV, te pieniadze zostana odeslane w ten sam dzien, po pobraniu 5? za naklad pracy.


Pozdrawiam i powodzenia

Robert





Osobiście to bym go zgłosił na policję !!!!!
_________________
Moje telefony
0 642 99 20 90
0 684 320 319
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 5:47 pm   

nie zglaszajcie jeszcze! Chce zobaczyc kto wygral!
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
szaman999 
Poczatkujacy
zawod jak wyzej...

Wiek: 54
Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: europa
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 6:48 pm   

to juz szczyt bezczelnosci naciągać ludzi bez pracy!!!!OSZUST!!!!!a nie człowiek
_________________
doskonale sie dzien ,po dniu trening czyni Mistrza.......
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 6:56 pm   

Co za d......Wierzyc sie nie chce.
Najgorsze jest to , ze ludzie sa czasami tak bezradni , ze sa gotowi zaplacic za zalatwienie pracy. :011:
_________________
Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

— Adam Mickiewicz
 
 
wasmachine888 
Poczatkujacy
prosto z NL.

Wiek: 56
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: Zuid Holland
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 7:11 pm   

ten gostek to palant i nalezało by go nauczyc kultury,frajerskie zagrywki moze jeszcze pani po godz.musiala by z nim barabara ,co za frajer warto by go wy@@@@ć!!!
_________________
ten typ tak ma....
 
 
oxana3 
Poczatkujacy
women...

Wiek: 51
Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 14
Skąd: Delf
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 7:20 pm   

Panie Oszuscie!!!popełnił eś bład -po pierwsze --masz z belastingu zezwolenie na organizowanie loteri???????nie masz !!!! a czy słyszałes ze wyłudzanie danych osobowych jest karalne????zrobiles blad bo jestes OSZUSTEM I TO NAJGORSZEGO RODZAJU!!!
_________________
Pretty women............kobieta zmienna jest.........
 
 
>Dorota< 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 51
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 9:35 pm   

Jak tak nasz szanowny pan chce ludziom pomagac,to dlaczego nie zrobi losowania bez uiszczenia oplaty!!!!!To juz przekracza wszelkie granice!!!!!Beszczelnosci to mu nie brakuje!!!!!!!!! :073:
 
 
pecka 
Poczatkujacy
pecka

Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Zaandam
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 9:39 pm   kolejny cwaniaczek

Równiez otrzymałam ten mailik, i byłam zszokowana głupotą tegoż Roberta. Czy ktokolwiek nawet zdesperowany.... bez pracy... zdecyduje się na wydanie pieniędzy na "los" ? ??
Nie wierzę :039:
_________________
pecka
 
 
 
patrycja87 
Poczatkujacy


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 44
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 11:08 pm   

szczęka opada! nie zdziwiłabym się gdyby tej pracy wcale nie było! Ten naciągacz czyha na naiwność bezrobotnych i zarabia dodatkowe pieniądze! nic tylko :072:
_________________
Statek jest bezpieczniejszy, gdy kotwiczy w porcie, nie po to jednak buduje się statki.
 
 
coolmann1 
Poczatkujacy
old boy...Ryniu

Wiek: 57
Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 18
Skąd: Zuid Holland
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 5:06 am   

Teraz osoby od których wyłudził cv powinny skontaktowac sie na forum i wtedy bysmy sie przekonali ile setek ludzi chciał okrasc ten OSZUST!!!!Dla mnie to zwykły FRAJER a nie cwaniak,dobrze mucha ze napisales ten post.pozdro dla forum.
_________________
nie placz kiedy odjade,mysla bede przy tobie....
chlopaki nie placza ,chlopaki kochaja.....i to jak..first class......albo wcale albo forever....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group