NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jobcenter Haaglanden B.V.
Autor Wiadomość
adziadek 
Poczatkujacy
adziadek

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 25
Wysłany: Śro Sty 13, 2010 2:39 pm   Jobcenter Haaglanden B.V.

Witam.Czy moze mi ktos udzielic informacji o Jobcenter Haaglanden B.V. .Z gory dziekuje.
_________________
2192
 
 
scandal 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 4:09 am   

Pracowałem tam jakieś 3/4 lata temu. To firma turecka właścicielem jest niejaki Mumin. Praca wyłącznie przy pakowaniu warzyw i owoców w miejscowości Poeldijk. Problemy takie jak w innych biurach: np. jak jesteś nowy to mają cię gdzieś. Wyjazd wspominam dobrze z powodu ludzi których poznałem i imprez. Praca też byłaby ok gdyby nie moja niechęć do Turków. szczególnie firma ERP. Zaznaczam, że tak było kiedyś. pzdr
 
 
iza30_1979
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 73
Skąd: s-gravenhage
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 7:38 am   

jezeli chodzi o biura to w wszystkich jak sie jest nowym traktuja ciebie na poczatku tak samo no chyba ze przyjdziesz po znajomosci
a jezeli to jest tylko ten jeden problem to wydaje mi sie ze trafiles na dobre biuro
pracowalam u nich prawie rok czasu
wyplacalni , czasem problemy z praca ale to nie ich wina bo jak firmy maja mniej pracy to tez nie zamawiaja ludzi, mieli tylko problemy z mieszkaniami a jak teraz to nie wiem
moge polecic to biuro bez zadnego ale
znam dziesiatki osob ktore tam pracuja latami i sa zadowolone i zaznaczam ze nie sa to dziewczyny
pozdrawiam
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 5:42 pm   

z tego co wiem, to poniżej 21 lat mają stawkę 3-4e na godzinę :082: porażka i śmiech na sali. Za taką robotę jaka tam jest (to całe pakowanie owoców - ciężka praca powiem szczerze) i za taką stawkę to nie wiem czy opłaca się z domu ruszać :043: :088:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group