NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPROSZENIE NA KATECHEZY
Autor Wiadomość
jot23 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 11
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 9:06 pm   ZAPROSZENIE NA KATECHEZY

Jeśli przypuszczasz, ze Bóg naprawdę istnieje lub jeśli w to powątpiewasz, jeśli masz problemy, których masz już serdecznie dość, długi, niespłacone kredyty lub podatki, grzechy, pretensje innych, brak pracy, samotność, problemy rodzinne, uzależnienia jak alkohol czy narkotyki, myśli samobójcze, nienawiść do kogoś, jeśli musisz ciągle robić to czego nie chcesz, jeśli widzisz, ze religijność twoja lub innych jest pusta lub powierzchowna, jeśli widzisz, ze inni żyją sobie jak paniska a ty…,
UWAGA! Jest światło w tunelu.
Są ludzie, którzy w sytuacji takiej, jak twoja otrzymali pomoc. Teraz chcą się tym podzielić z Tobą. Katechezą ma być świadectwo ludzi świeckich, których Bóg już wyciągnął z jakiejś biedy. Teraz czas na Ciebie. Ja sprawdziłem na własnej skórze – działa !
Od 25 stycznia 2010 w kolejne poniedziałki i piątki o godzinie 20.00
ROTTERDAM RK KERK
Baanweg 21/18
Dla nawigacji: E 4.42871, N 51.93539
„Przez wzgląd na… (wpisz Twoje Imię) …nie umilknę, przez wzgląd na… (wpisz Twoje Imię) …nie spocznę… ” por: Iz.62,1
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 9:33 pm   

Mam kilka pytan:
Czy katechezy odbywaja sie w jezyku polskim czy holenderskim, czy moze innym?
Jaka wspolnota je prowadzi?
 
 
jot23 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 11
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 9:50 pm   

zasadniczo w niderlandzkim, lecz jest polski xiadz, wiec spodziewam sie, ze dla Polakow to szansa sluchania w rodzimym jezyku. beda tez wlosi, zatem i ten jezyk nie powinien byc bariera a pozostalych 47 moze w postaci jezykow "jakby z ognia".

[ Dodano: Pon Sty 25, 2010 3:34 am ]
Adres: Burgemeester Baumannlaan 169 w Rotterdamie jest tym samym adresem, po prostu Kosciol stoi u zbiegu tych ulic.
 
 
korkosz
Gaduła

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 107
Skąd: rotterdam
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 2:13 pm   Re: ZAPROSZENIE NA KATECHEZY

jot23 napisał/a:
Jeśli przypuszczasz, ze Bóg naprawdę istnieje lub jeśli w to powątpiewasz, jeśli masz problemy, których masz już serdecznie dość, długi, niespłacone kredyty lub podatki, grzechy, pretensje innych, brak pracy, samotność, problemy rodzinne, uzależnienia jak alkohol czy narkotyki, myśli samobójcze, nienawiść do kogoś, jeśli musisz ciągle robić to czego nie chcesz, jeśli widzisz, ze religijność twoja lub innych jest pusta lub powierzchowna, jeśli widzisz, ze inni żyją sobie jak paniska a ty…,
UWAGA! Jest światło w tunelu.
Są ludzie, którzy w sytuacji takiej, jak twoja otrzymali pomoc. Teraz chcą się tym podzielić z Tobą. Katechezą ma być świadectwo ludzi świeckich, których Bóg już wyciągnął z jakiejś biedy. Teraz czas na Ciebie. Ja sprawdziłem na własnej skórze – działa !
Od 25 stycznia 2010 w kolejne poniedziałki i piątki o godzinie 20.00
ROTTERDAM RK KERK
Baanweg 21/18
Dla nawigacji: E 4.42871, N 51.93539
„Przez wzgląd na… (wpisz Twoje Imię) …nie umilknę, przez wzgląd na… (wpisz Twoje Imię) …nie spocznę… ” por: Iz.62,1

a czy sa organizowane katechezy dla dzieci w rotterdamie?
 
 
 
jot23 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 11
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 10:42 pm   Re: ZAPROSZENIE NA KATECHEZY

a czy sa organizowane katechezy dla dzieci w rotterdamie?[/quote]

W soboty jest szkola polska przy parafii Najswietszej Maryi Panny Gwiazdy Morza przy ul.Beukelsdijk 177, 3022 DG Rotterdam.
Wiem, ze jest katecheza i j.polski co jeszcze: 010 477 55 701 to tel do parafii.
het succes
 
 
korkosz
Gaduła

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 107
Skąd: rotterdam
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 9:05 am   Re: ZAPROSZENIE NA KATECHEZY

jot23 napisał/a:
a czy sa organizowane katechezy dla dzieci w rotterdamie?


W soboty jest szkola polska przy parafii Najswietszej Maryi Panny Gwiazdy Morza przy ul.Beukelsdijk 177, 3022 DG Rotterdam.
Wiem, ze jest katecheza i j.polski co jeszcze: 010 477 55 701 to tel do parafii.
het succes[/quote]
danke wel
 
 
 
jot23 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 11
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 8:16 pm   Re: ZAPROSZENIE NA KATECHEZY

Uwaga!!
Jutro, tj w poniedzialek 15 luty 2010 jest katecheza kluczowa, najwazniejsza. Ponawiam zaproszenie. Potrzebe polskiego jezyka trzeba zglaszc przed katecheza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group