NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Sob Sty 30, 2010 12:25 pm
dyskreminowane polki w zwiazkach z obcokrajowcami!!!!!!
Autor Wiadomość
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
  Wysłany: Czw Sty 28, 2010 12:43 pm   dyskreminowane polki w zwiazkach z obcokrajowcami!!!!!!

Ja chcialabym uslyszec komentarze panstwa dlaczego tak jest? tzn dlaczego polki ktore sa w zwiazkach z obcokrajowcami sa dyskryminowane, wyzywane, nie akceptowane przez rodakow. Kobiety ktore sa w zwiazkach z holendrami - to nie jest jeszcze takie straszne dla polakow, ale kobiety ktore sa w zwiazkach z turkami,irakijczykami, itp (z facetami pochodzacymi z krajow islamu). Te kobiety nie sa w ogole akceptowane przez 80%polakow. Dlaczego? mysle ze polacy sa zazdrosni ze kobiety coraz czesciej zakladaja zwiazki z takimi facetami a nie z polakami, ale w tym nie ma nic dziwnego bo, kto by chcial zyc z polakiem ktory ciagle pije, nie chce mu sie pracowac i bije kobiety (mowie tu nie o wszystkich ale o wiekszosci sytuacji jacy sa polacy). Facecy z krajow islamu maja najwiekszy szacunek dla kobiet i tam kobieta ma swoje odpowiednie miejsce. Nie nawiazujcie do chust bo to jest calkiem inna sprawa i juz dawno one nie obowiazuja. Kobieta jest stworzona do urodzenia potomstwa ,wychowywania jego i opiekowania sie domem, a nie do ciezkiej pracy i w tych krajach ma zapewnione wszystko do czego jest stworzona. Czy jest ktos z was w takich zwiazkach i chcialby ktos opisac swoja historie? zapraszam!
czekam na wasze za i przeciw
pozdrawiam :039: :039: :039:
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 1:40 pm   

Wydaje mi sie , ze sama sobie najlepiej odpowiedziałas na pytanie pisząc , ze Polacy to pijacy i leserzy , zapominajac przy tym napisac opini o Nas , Polkach. Jesli uważasz , ze nie ma w tym nic nadzwyczajnego , powiedz , dlaczego zwiazek Polaka z Arabka jest wrecz zabroniony w ich swerach? Czy nie wydaje Ci sie to kontrowersyjne? To najleprzy przyklad to , ile kobieta tak naprawde ma do powiedzenia . Moj znajomy (Polak) mieszkajacy na stale w Munster w Niemczech , za to , ze zwrocil sie grzecznosciowym ....hay ... do przechodzacej Arabki , zostal pozwany do sadu. Domniemam , ze Ty jestes w podobnym zwiazku , ale pewnie mieszkasz tu , w Europie. Mam przyjaciolke , ktorej siostra jest w podobnym zwiazku , jednakze dala sie namowic na zamieszkanie w Syrii . Uwierz ,nawet nie chciala bys wiedziec , jak tam ksztaltuje sie jej zycie. Dlaczego nie wroci wiec ? Sprobuj sie domyslec . Wrocmy jeszcze do kwestii nieróbstwa , która przypisalas Polakom . Nie przesadzilas tu aby? Chcesz przez to powiedziec , ze Arabowie i Turcy to pracusie ? Moze warto byloby zwrocic sie o zdanie , do kogos postronnego , moze Holendrow , Anglikow ....... Ja uwazam , ze Nasi cudowni Polacy bardziej dbaja o Nasza reputacje , niz My sa same potrafimy zadbac. Z podziekowaniami dla wszystkich Polakow. :039:
_________________
Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

— Adam Mickiewicz
 
 
mikka 
Gaduła
Fire, walk with me!

Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 173
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:08 pm   

Nie będę się wdawać w tego typu dyskusję, bo równie dobrze mógłbym pisać o prawdziwych powodach dla których NIEKTÓRE Polki spotykają się z Holendrami/Turkami/Marokańczykami. Słusznie piszesz o zaletach takiego związku, ale napisz też o wadach (z tym biciem przez Polaków to był lekki niewypał): Kobieta w islamie
 
 
 
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:08 pm   

Mariola101 napisał/a:
. Mam przyjaciolke , ktorej siostra jest w podobnym zwiazku , jednakze dala sie namowic na zamieszkanie w Syrii . Uwierz ,nawet nie chciala bys wiedziec , jak tam ksztaltuje sie jej zycie. Dlaczego nie wroci wiec ? Sprobuj sie domyslec


jak twoja kolezanka ma na imie jesli mozna wiedziec, bo moja kolezanka jest tez w takiej sytuacji?

Mariola101 napisał/a:
Ja uwazam , ze Nasi cudowni Polacy bardziej dbaja o Nasza reputacje , niz My sa same potrafimy zadbac. Z podziekowaniami dla wszystkich Polakow.


jak dbaja? rzucajac bluznierstwami w kazdych miejscach publicznych? wiekszosc polakow nie zna innego slowa jak kur.... a co du dopiero mowiac o nauczeniu sie jakiegos jezyka obcego??? wracajac do opini polek w europie to sama sie zastanow i napewno bedziesz umiala sobie odpowiedziec na to pytanie,przejc sie na dyskoteke gdzie sa polki i zobacz co sie tam dzieje? jak sie nasze dziewczyny bawia??? oczywiscie nie wszystkie zachowuja sie tak samo! albo popatrz na niektorych polakow ktorzy przychodza do pracy na kacu, cuchnacy alkoholem, najarani albo pod wplywem jeszcze innych srodkow oduzajacych!
Mariola101 napisał/a:
powiedz , dlaczego zwiazek Polaka z Arabka jest wrecz zabroniony w ich swerach?

nie wszedzie tak jest to sie powoli zmienia,ale wcale sie im nie dziwie skoro rodzice chca dla corki jak naj lepiej i oddadza ja tylko w rece mezczyzny o tej samej kulturze bo wiedza ze nic jej nie bedzie brakowalo

masz dziwne opinnie na ich temat jak tez wiekszosc ludzi ,ktora naogladala sie dziwnych programow albo naczytala sie roznych nie stworzonych rzeczy. Wiekszosc ludzi nie wie na czym ich kultura polega jak zyja tak naprawde i stad te rasistowskie podejsci.Moze z biegiem czasu to sie zmieni.
 
 
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:10 pm   

Umysł i charakter nie jednej Polki uległ "modernizacji"na nowoczność z tąd inne potrzeby i pragnienia :039:
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
jakusto3 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: Leeuwarden/RZE
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:12 pm   

Polakom się nie chce pracować??? powiedz mi czy jadąc do pracy w przedziele 04.30 - 07.00 widziałaś jakiegoś Turka, Marokańca, bądź innego pochodzenia mężczyzny(śniadego), który rankiem jedzie do pracy???
Niestety nie sami biali..
Takie samo pytanie zadał kolega z pracy - Holender mojemu chłopakowi.
Ja uważam,że nie ma co generalizować, bo w kazdym kraju są lidzie i ludziska, ale żeby mówić, że Polacy nie są pracowici, to jest przesada...
 
 
mikka 
Gaduła
Fire, walk with me!

Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 173
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:22 pm   

aymar napisał/a:
Umysł i charakter nie jednej Polki uległ "modernizacji"na nowoczność z tąd inne potrzeby i pragnienia :039:


aymar: Dziewczyna po prostu jest zakochana i ma klapki na oczach. Niech robi co chce, najwyżej dozna lekkiego szoku.
 
 
 
Paniamania 
Poczatkujacy
Paniamania

Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 14 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:29 pm   

Ja uwazam ze Polacy sa jednym z najbardziej pracowitych narodow. Mysle ze zle trafilas i masz zle doswiadczenia z Polakami. Znam wielu Polakow ktorzy z wielkim szacunkiem traktuja kobiety.
Sama jestem w szczesliwym zwiazku z Holendrem ale uwierz mi ze z wielu narodowosci ktore spotkalam nikt nie ma takiego szacunku dla kobiet jak Polacy a juz napewno nie Arabowie, ktorzy gwizdaja i zaczepiaja kobiety na ulicach.
Jezeli jestes w szczesliwym zwiazku z Arabem to bardzo dobrze najwazniejsze aby byl dobrym czlowiekiem, jezeli takiego spotkalas to masz szczescie.
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:48 pm   

Ja też jestem w szczęśliwym związku i to z naszym rodowitym polakiem szanuje mnie nasze dziecko i innych jest pracowity i wykształcony i nauczył się języków obcych zna trzy nie siedzi codziennie z piwem nie chodzi do pracy najarany jak to ktoś napisał jest normalnym człowiekiem!!! Oczywiście zdarzają się wyjątki że mają dwie lewe ręce itd. ale te dziewczyny które tak narzekają na polskich mężczyzn proszę nie mierzcie wszystkich jedną miarą!!
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:52 pm   

ach widze ze znowu jest fajna dyskusja jedni sa za drudzy sa przeciw i oczywiscie znowu oczernienia w kierunku narodow a nie konkretnych ludzi :039: To czy bedziemy szczesliwi w zwiazku wcale nie zalezy od wyznania czy kraju pochodzenia /to moje zdanie/a od tego jaki czlowiek dzieli z nami zycie.Polacy po pierwsze sa pracowici na tle wielu innych narodow,szanuja swoje kobiety ?Mysle ze tak ale znam tez tureckie malzenstwa gdzie kobiety sa bardzo szczesliwe .A tak poza tym to czy my lepiej wiemy o miarze ich szczescia od nich samych?Nie zapominajmy ,ze te kobiety od urodzenia sa wychowane w ich kulturze i dla nich szczescie ma inna "definicje".Myslicie ,ze one nam polka zazdroszcza ? :039:
 
 
nisa 
Poczatkujacy
nisa

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 3:39 pm   

Jak ktos lubi byc niewolnica to szuka zwiazku z arabami ja preferuje wolnosc i swojskie klimaty. Narem to nie dla mnie.
_________________
NISA
 
 
 
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 3:43 pm   

nisa napisał/a:
Jak ktos lubi byc niewolnica to szuka zwiazku z arabami ja preferuje wolnosc i swojskie klimaty. Narem to nie dla mnie

nikt nie powiedzial ze kobieta w takim zwiazku jet niewolnica,trzymasz sie jakis starych wypowiedzi ludzi nic o tych zwiazkach niewiedzacych!
 
 
fornal 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 40
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 79
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 4:26 pm   

Moze dyskryminuja bo zachodza w glowe jak to sie stalo ze taka fajna kobieta musiala szukac partnera za granica :/ I po prostu zazdroszcza Holendrowi/Iranczykowi itp.
Znam jedna pare Polka puls Holender i traktuje ich oboje na rowno z innymi. Chyba zalezy od osoby, jakie kto ma podejscie.

Mnie bardziej dziwi ze Polki wola murzynow i nie mowie tu o normalnym zwiazku bo to jest OK jak kazdy inny. Ale zeby taka muzynska swinia mogl zarazic HIV tyle dziewczyn w Warszawie (czesc to dziewice). Moze przepis na podryw to pasta do butow :D
 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 4:32 pm   

czytajac tytul twojego tematu najpierw pomyslalam ze chodzi o jakis krem (taki maly blad sie pojawil).

no najwyrazniej sie zakochalas i teraz szukasz tych 20% ( bo przeciez AZ !!! 80% polakow nie pochwala takich zwiazkow) rodakow ktorzy potwierdza ze warto!. Nie wiem skad masz takie statystyki, byla bym wdzieczna gdybys podala zrodlo.

Ja nie mieszcze sie ani w 80% ani 20% TWOICH procentach. Sama jestem w zwiazku z obcokrajowcem. Znam wiele osob (czyt. polek) zwiazanych lub ktore kiedys mialy zwiazek z obywatelem z krajow arabskich. Wiekszosc z nich to juz ex narzeczone.

To jest inna mentalnosc, inne spojrzenie na swiat i na role kobiety w nim. Mojej cioci odechcialo sie pyskowac swojemu chlopakowi kiedy przylozyl jej noz do gardla. Druga moja ciocia zostala tylko lekko raniona nozem kiedy jej chlopak uznal ze sie za wyzywajaco ubrala (obronila ja corka przed atakiem w taksowce). hmmm nie mowie juz o Kolezance ktora w polsce pobrala sie z mieszkancem Tunezji i ten pan tu przyjechal. No niestety to on nie moze sobie poradzic z klimatami w pl. znam tylko jedna osobe ktora dobrze zyje ze swoim mezem marokanczykiem, nie maja dzieci on od niej 12 lat starszy, ona przeszla na islam. ot tak zyja sobie jak 2 golabki.

Pojechalas z tymi naszymi pijusami i obibokami. Biada, oj biada. Ale zapamietaj zebys kiedys nie plakala za takim pijusem i obibokiem, bo moze juz NASZ nie bedzie cie chcial, jak sobie arab umoczyl...

Ludzie zyjcie jak chcecie! Zycze wszystkim szczescia w zwiazkach i z rodakami i obcokrajowcami. :061:
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
mikka 
Gaduła
Fire, walk with me!

Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 173
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 4:36 pm   

fornal napisał/a:
Mnie bardziej dziwi ze Polki wola murzynow i nie mowie tu o normalnym zwiazku bo to jest OK jak kazdy inny. Ale zeby taka muzynska swinia mogl zarazic HIV tyle dziewczyn w Warszawie (czesc to dziewice). Moze przepis na podryw to pasta do butow :D


Nie mów świnia, bo to niekulturalne. Akurat to mnie nie dziwi, nie każda kobieta zwraca uwagę na wygląd lub charakter, tylko na.. a statystyki nie kłamią :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group