NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Sob Sty 30, 2010 12:25 pm
dyskreminowane polki w zwiazkach z obcokrajowcami!!!!!!
Autor Wiadomość
iris 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 14
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 5:38 pm   zwiazek mieszany

Witam Wszystkich,
Siedze sobie i czytam i nie wiem za bardzo co napisac,bo kazda nastepna wypowiedz jest ciezka.
Moim zdaniem nie mozemy wszystkich wkladac do jednago worka ,tylko za to ze maja inny kolor skory,inaczej sie ubieraja czy wierza w innego boga.Wydaje mi sie ze to jak sie nawzajem traktujemy w zwiazku jest raczej uzaleznione od tego jak zostalismy wychowani ,czyli od tego co wynioslo sie z domu,jesli wiec w PL normalne jest ze chlopaki i dziewczyny chodza na imprezy i tam pala pija i sie p.... ,po katach i obu strona takie traktowanie sie na wzajem odpowiada to ich sparwa ,a jesli dziewczyna jest z holeddrem kroty piwo kanapa i raczej nie wyjdzie z domu bo po pracy to on juz tylko piwko i meczyk,do tego patat en frikandel i jej tez tak odpowiada,bo tez tak lubi to jest o.k jej wybor,wydaje mi sie ze zwiazek mieszany to wcale nie musi byc mieszany kultutowo
bo przeciez polak z polka tez moga byc z dwoch roznych swiatow i po roku sie rozstaja,bo sie nie dogaduja.
A na temat picia wyzywania i bicia to juz mozna ksiazke pisac,bo moim skromnym zdaniem to nie ma regoly bija holendrzy ,polacy chinczycy,francuzi no wszedzie tylko nie o wszystkich przypadkach tak caly czas sie mowi,ale wszyscy wiemy ze tak sie dzieje od zawsze i dziac sie pewnie bedzie dalej,tak to juz jest na tym Swiecie.
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 6:35 pm   

Jak widzę , temat rozwinał się po za związki Polek z Arabami. Dla mnie temat Polka-Holender, Belg, Francuz itp. to , to samo , co zwiazek Polki z Polakiem. Kiedys pewien Arab imieniem Husain zapytał mnie , skąd ta antypatia ze strony Polakow co do Arabow? Podalam jemu dziesiątki przykładów z ostatnich dziejów Świata. Kiedy poprosiłam o jeden przykład , który przemawiał by za , on wyszedł. Nie neguje jednak takich zwiazkow a nawet popieram. Coz ma uczynić ktoś , kto dla Europejczyka nie przedstawia żadnej wartości , bądz jest mało atrakcyjny ?

Ona21
Siostra mojej koleżanki , ma na imię Monika i pochodzi z Przemkowa kolo Głogowa.
_________________
Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

— Adam Mickiewicz
Ostatnio zmieniony przez Mariola101 Czw Sty 28, 2010 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 6:53 pm   

tak siedze sobie i czytam wypowiedzi na powyzszy temat i w sumie wszyscy po trochu maja racje. nie ma przepisu na szczescie a jedynie trzeba je miec znajdujac swoja druga polowke i niewazne jest jakiej narodowosci czy koloru skory. ja jestem szczesliwa mezatka z wieloletnim stazem juz z Polakiem ale niestety znam wiele dziewczat, kobiet w zwiazkach z Polakami i wcale nie sa szczesliwe - zreszta malo sie slyszy o przemocy, awanturach itp... znam tez wiel kobiet bedacych w zwiazkach z obcokrajowcami i tez jest roznie - raz dobrze, raz zle. Turek, Arab, Chnczyk czy Holender czy to ma znaczenie gdzie sie ktos urodzil czy od razu to go skresla bo nie ma miejsca urodzenia w Polsce?
Wedlug mnie tak jak napisalam juz powyzej - najwazniejsze to odnalezc swoja polowke i byz szczesliwym a gdzie ta polowka ? no coz moze byc rzeczywiscie z calkiem z drugiej polkuli.
Zycze wszystkim by odnalazly swoje szczescie i najwazniejsze by byly szczesliwe bez wzgledu na kolor skory czy kraj pochodzenia.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
fornal 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 40
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 79
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 6:59 pm   

1. Kobiety tez moga bic :)

2. Z arabami to pewnie jest tak ze od razu laczy sie z Koranem i wszytskim co najgorsze spotkac moze kobiete. Bo w krajach tego typu kupuje sie 10 letnie zony albo mozna miec ich nawet z 5. Ludzie nie maja wiedzy i swiadomosci. Zyja sterteotypem. Ja tak nie zyje ale mnie niektore zwiazki tez dziwia.
 
 
 
singelnl 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 206
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 7:38 pm   

Ciekawa mysl:
Cytat:
Facecy z krajow islamu maja najwiekszy szacunek dla kobiet i tam kobieta ma swoje odpowiednie miejsce.


Z pierwsza czescia bym sie nie zgodzil , z druga jak najbardziej. :033:

Napisz za jakis czas na forum jak ci sie uklada , tak ze pol roku , ze rok.
Zycze powodzenia! :039: i sie nie przejmuj , moze bedzie i dobrze.
 
 
oklat 
Poczatkujacy

Wiek: 113
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 40
Skąd: holandia
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 8:29 pm   

Jak sobie pościelisz tak śie wyśpisz.____ Tylko nie płacz za pare lat. Jesteś dorosła a ludzie są tylko ludzmi. :119: Nie mam pojęcia z kim ty przebywasz w jakim otoczeniu. :021:
 
 
Jan 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: Wroclaw (Haarlem)
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 8:39 pm   "Kobieta najwyzszym dobrem" ???????????

Zastanawiam sie nad jednym.
Ile to czlowiek sie naczytal o tym ,ze Polka wyszla za kogos z kraju Islamu,super sie ukladalo-dziecko sie pojawilo,mieszkali sobie w Polsce i nagle zapragnal maz odwiedzic z nia rodzine i tam troche sie zmienilo bo jak to ujelas "szacunek dla kobiety" troche sie zmienil.
Kobieta po przyjezdzie do kraju swego meza juz takiego szacunku nie miala delikatnie mowiac.
Ile o tym bylo w programach typu "Uwaga" , "Celownik" lub innych ?

Juz nawet "slynny" Rutkowski probowal odbijac kobiete z dzieckiem z kraju Islamu (gdzies to bylo na TVN-ie).

Wiec pisanie ,ze ta religia szanuje kobiety ,stawia je na najwyzszym miejscu jakos do mnie nie dociera po tym co uslyszalem i widzialem w TV.

A my Polacy - nie nakrecaj ,ze kazdy Polak to pijak i leser - napewno jest wielu pijakow-leserow ale nie oznacza to ,ze tacy jestesmy bo w tym momencie obrazasz tych do ktorych mysle sie zaliczam i wielu z forumowiczow tez.

Pozdro
_________________
Jan
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 10:20 am   

ona21 napisał/a:

nie wszedzie tak jest to sie powoli zmienia,ale wcale sie im nie dziwie skoro rodzice chca dla corki jak naj lepiej i oddadza ja tylko w rece mezczyzny o tej samej kulturze bo wiedza ze nic jej nie bedzie brakowalo

masz dziwne opinnie na ich temat jak tez wiekszosc ludzi ,ktora naogladala sie dziwnych programow albo naczytala sie roznych nie stworzonych rzeczy. Wiekszosc ludzi nie wie na czym ich kultura polega jak zyja tak naprawde i stad te rasistowskie podejsci.Moze z biegiem czasu to sie zmieni.


Już po tym co napisałaś widać jak blade masz pojęcie, co akurat sama zarzucasz innym. Akurat islam dopuszcza ślub muzułmanina z "niewierną" a to dlatego, że jest pewne, że jako facet wychowa dziecko w islamie, natomiast kobieta muzułmanka nie ma prawa wyjść za niewiernego. Poczytaj trochę o szariacie, który obowiązuje do dziś w niejednym kraju, a prawa panujące w większości krajów muzułmańskich są o[parte na szariacie. Dziewczyno, z płaczem jeszcze będziesz szukać tego "zapijaczonego polaczka"
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 10:55 am   Re: dyskreminowane polki w zwiazkach z obcokrajowcami!!!!!!

ona21 napisał/a:
Te kobiety nie sa w ogole akceptowane przez 80%polakow. Dlaczego? [...] kto by chcial zyc z polakiem ktory ciagle pije, nie chce mu sie pracowac i bije kobiety (mowie tu nie o wszystkich ale o wiekszosci sytuacji jacy sa polacy).


Pewnie dlatego, ze Araby traktuja kobiete jak przedmiot, nie pija, ale sa smierdzacymi leniami, cwaniaczkami i naciagaczami. A jak kobieta im pyskuje to dostaje w ryj jak facet i ta Polka wybiera sobie takie byle co na partnera (mowie tu nie o wszystkich ale o wiekszosci sytuacji jacy sa Arabowie).
_________________
Dumny Polak
 
 
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:00 am   

widze ze do teraz nikt nie zauwazyl ze w moim temacie do kazdego zdania kierujacego sie o polakach jest dopisek ze nie pisze tu o wszystki bo napewno nie wszyscy sa tacy sami. A druga rzecz to gdzie w temacie jest tapisane ze to jest o mnie???
Mucha_75 napisał/a:
Już po tym co napisałaś widać jak blade masz pojęcie, co akurat sama zarzucasz innym. Akurat islam dopuszcza ślub muzułmanina z "niewierną" a to dlatego, że jest pewne, że jako facet wychowa dziecko w islamie, natomiast kobieta muzułmanka nie ma prawa wyjść za niewiernego. Poczytaj trochę o szariacie, który obowiązuje do dziś w niejednym kraju, a prawa panujące w większości krajów muzułmańskich są o[parte na szariacie. Dziewczyno, z płaczem jeszcze będziesz szukać tego "zapijaczonego polaczka"
moze i nie wiem o nich wszystkiego ale ty wiesz napewno mniej ode mnie bo czy to turek,arab,irakijczyk czy tez marokanczyk oni wszyscy naleza do islamu ale nie wiecie o tym ze kazdy z wymienionych krajow ma inna kuluture!!! i to ze mieszkaja np. w kraju islamu to nie znaczy ze sa muzlumanami bo wiele ludzi pochodzacych z tych krajow jest katolikami!
Jan napisał/a:
Wiec pisanie ,ze ta religia szanuje kobiety ,stawia je na najwyzszym miejscu jakos do mnie nie dociera po tym co uslyszalem i widzialem w TV.

w jakim kraju to bylo??? Wzorujesz sie na tym co sam podkresliles co uslyszales i widziales w telewizji, tak samo moga sie oni wzorowac na tym jak zobacza w telewizji (polak zabil swoja cala rodzine nozem)malo to bylo takich przypadkow? ale nikt sie na tym nie wzoruje bo wszyscy wiedza ze to sa sporadyczne przypadki, tak samo ty opisujesz reportaz ktory widziales w TV (nie piszac z jakiego kraju to bylo bo dla ciebie to nie wazne! wazne ze wiesz z kraju islamu, ale to ze nie wiesz ze kazdy kraj ma inna kulture to sie nie liczy) ale ty po zobaczeniu tego reportazu z ktorego tylko wiesz ze to byl muzlumanczyk od razu oceniasz wszystkich muzlumaninow jedna miara. Wejdz sobie na przyklad na nasza klase i zobacz ile kobiet polek jest w takich zwiazkach i zapytaj je czy sa szczesliwe i popros o opisanie ich zycia moze wtedy zmienisz swoje nastawienie do tych ludzi...........
___________________________
TUREK,ARAB,IRAKIJCZYK CZY TEZ MAROKANCZYK KAZDY MA INNA KULTURE

[ Dodano: Pią Sty 29, 2010 11:08 am ]
jsobanski napisał/a:
Pewnie dlatego, ze Araby traktuja kobiete jak przedmiot, nie pija, ale sa smierdzacymi leniami, cwaniaczkami i naciagaczami. A jak kobieta im pyskuje to dostaje w ryj jak facet i ta Polka wybiera sobie takie byle co na partnera (mowie tu nie o wszystkich ale o wiekszosci sytuacji jacy sa Arabowie).


mowiac tu o arabach masz pewnie na mysli wszystkie panstwa muzlumanskie.....skad to wszystko wnioskujesz? pewnie jak twoj poprzednik z TV albo jakichs artykulow. Wiesz wydaje mi sie ze nie masz zielonego pojecia o ich zyciu takze prosze ccie nie wypisuj tu jakichs bzdur,bo oceniach wszystkich jedna miara nie majac pojecia
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:54 am   

fornal napisał/a:
1. Kobiety tez moga bic :)

2. Z arabami to pewnie jest tak ze od razu laczy sie z Koranem i wszytskim co najgorsze spotkac moze kobiete. Bo w krajach tego typu kupuje sie 10 letnie zony albo mozna miec ich nawet z 5. Ludzie nie maja wiedzy i swiadomosci. Zyja sterteotypem. Ja tak nie zyje ale mnie niektore zwiazki tez dziwia.


Myślę , ze to raczej na odwrót . Koran sam w sobie nie jest zły , tylko interpretacja jego i rozumienie , są najczęściej mylne . W imię Allaha czyni się najwięcej zła . Nie mówię , że w Europie było inaczej , ale to XIII - XIV w. a może nawet wcześniej. Pamiętamy z historii Templariuszy , Krzyżaków , którzy w imię Chrystusa dopuszczali się najróżniejszych czynów. Pewnie i Arabowie wyrosną kiedyś z tak heretycznego i prawiekowego dla nas sposobu rozumowania. Czy mój punkt widzenia opiera się na rasizmie ? Nie wydaje mi się . Czy któreś z Was potrafi sobie wyobrazić Chińczyka podkładającego bombę na Wembley , bądz Eskimosa za sterami samolotu nad World Trend Center ?
_________________
Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

— Adam Mickiewicz
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:12 pm   

a co powiecie, żona w domu, dzieci śpią, weekend a "Arab" w weekend po knajpach baluje, urzęduje z innymi dziewczynami - głównie,przeważnie Polki...
 
 
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:23 pm   

Dyszka napisał/a:
a co powiecie, żona w domu, dzieci śpią, weekend a "Arab" w weekend po knajpach baluje, urzęduje z innymi dziewczynami - głównie,przeważnie Polki...


z tego co widzialam to, to robia turcy(oczywiscie nie wszyscy tak robia,i jezeli turek jest w weeken na dyskotece to nie znaczy ze ma zone!) nie arabowie
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:43 pm   

z większości co znam to mają żony, Turcy i inni Maroko też, także jak jakąś pannę to oburzy proszę bardzo
 
 
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:54 pm   

Dyszka napisał/a:
z większości co znam to mają żony, Turcy i inni Maroko też, także jak jakąś pannę to oburzy proszę bardzo

nikogo to nie powinno obuzyc , bo przeciez kazdy ma prawo do wyrazenia swojego zdania :038:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group