NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Sob Sty 30, 2010 12:25 pm
dyskreminowane polki w zwiazkach z obcokrajowcami!!!!!!
Autor Wiadomość
Manhunt 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 1:25 pm   

No,ale z tego co widziałem po jakimś czasie wychodzi prawda na jaw...żony,zdrady,lanie po łbie i inne...ale kobiety się już niestety na to nie wiedzieć czemu godzą i stają w pewnym sensie ubezwłasnowolnione.
Kilka dni temu o 23.30 dzwoni do mnie znajoma i mówi:
"...Sali mnie pobił i gdzieś wyszedł....proszę zadzwoń do niego i mu powiedz,że go przepraszam,żeby wrócił..."
Laska w ciąży,a na początku było...mój kochany,nie pije,bla,bla,bla.....a potem się okazało...no,faktycznie nie pije,ale za to ćpa po kryjomu oporowo,ćwiczy sportowiec, ale na niej i na dodatek wszystko cały czas wypomina,a rodzina w życiu nie zaakceptuje Polki bo to dla nich siara...bo według wszelakich ras "ciemnych" to najłatwiejszy towar a im się z kurewstwem kojarzą.
Patologia,a było pięknie...
A spotkałem już dwukrotnie panie co musiały stąd wyjechać bo im byli partnerzy tak życie umilali,że nawet kontaktu z ludźmi z Holandii nie chcą za bardzo utrzymywać bo się boją,że się jakiś Turks albo Maroko dowie gdzie teraz są...
Na domiar złego wspomnę,że obywatele Grecji to z kolei osoby prawdopodobnie uzależnione od "maryśku" co wychodzi po czasie jak również to,że we pięknej Grecji żona i dziecko albo i dwa...niezawodnie jak spotykam związek Polsko - Grecki to następnie kłopoty.
Opieram się tu wyłącznie na tym co osobiście widziałem a nie generalizuje....ale nie wierze w zbieżność tych przypadków.
_________________
Extreme Conditions Demand Extreme Responses
 
 
michaltg 
Nieśmiały użytkownik
popcorn

Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 55
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 6:51 pm   

Dyszka napisał/a:
a co powiecie, żona w domu, dzieci śpią, weekend a "Arab" w weekend po knajpach baluje, urzęduje z innymi dziewczynami - głównie,przeważnie Polki...


zgadza sie. kilka moim znajomych bylo podrywanych przez tzw. samotnych turkow czy marokanow. Te ktore sie z nimi zadaja sa jak dla mnie glupie i puste. Pracuje z jednym turkiem ktory ma zone holenderke i 2 dzieci. Ostatni chyba sie zapomnial i mi mowi ze za kilak lat wraca ale sam. Zapytalem sie go a co z zona i dziecmi. Odparl mi na to ze nie wie i ze mu to obojetne. Opowiadal o wypadach na dyskoteki gdzie m.in. sa Polki. Mowie mu ze ma zone a on ma to ze jak zona chce seksu to go dostanie a on i tak bedzie sobie na inne panienki chodzil. Wiekszosc z nich to dno umyslowe. Znaja jedynie jezyk i dlatego maja tutaj latwiej. Za jakis czas to sie zmieni bo ludzie zaczynaja sie ucze holenderskiego i niejeden pracodawca woli kumatego Polaka od leniwego turka czy marokanca.
Zwiazki z marokancami czy turakmi wygladaja tak ze im zalezy tylko na seksie. Jak kobieta wyjdzie na miasto to jest 100 telefonow gdzie jestes co robisz za ile bedziesz ja nie sledzenie od momentu wyjscia z domu. Nie boja sie podniesc reki na kobiete bo dla nich kobieta to to samo co gowno osła. Ci ludzie potrafia tak klamac ze szok. Spotkalem sie z takimi sytuacjami ze turek tak zakrecil holenderke ze wziela kredyt na 10 tys e dla niego. Oczywiscie tak jak dostal kasa tak sie juz nie poajwil. Inna sytuacja kiedy holenderka poznala turka ktory ja obdarowywal przekieknymi prezentami itp. Pewnego dnia zapytala sie go czy moze poznac jego rodzine. Oczywiscie znikl a co pozniej wyszlo na jaw to to ze mial zone i dzieci. Znam kilka rodzin holenderko tureckich ktore sie oczywiscie rozpadly bo ojciec torek bawil sie w kurestwo. Na nich trzeba uwazac poniewaz jak sa Toab zainteresowani tzn ze widza Tobie jakies korzysci.
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 8:21 pm   

A ja wam powiem ze wszedzie jest tak samo, bo i Polak moze bic i Turek i Marokanczyk. I tak samo wiazac sie z druga osoba zawsze trzeba troche myslec " co jesli sie rozpadnie", nie byc po prostu "skazanym". Dlatego nigdy nie wyjechalabym do iraku czy bog wie gdzie za "ukochanym", wciaz myslac jednak o sobie.

A druga sprawa to taka ze jak sie kocha to na wiele rzeczy sie nie patrzy, i to najprawdopodobniej zna kazdy z nas, wiec niech nikt nikomu nie mowi " kiedys sie przekonasz"... niektorzy sie przekonali niektorzy potwierdzili w swoim.
Zakochanie nie zawsze oznacza porazke. Czy to rusek, turek czy polak.

:039:
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 12:35 am   

Skąd bierze się sam problem ? Dlaczego mężczyzni nie mają podobnego ? Widać mają więcej pod sufitem niż my kobiety . Wystarczy spojrzeć na posty , ich treść , zwracając uwagę kto jest ich autorem .


Jestem dumna z tego , ze jestem zwiazana z Polakiem !!!! :038:
_________________
Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

— Adam Mickiewicz
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 1:14 am   

ona21 napisał/a:
widze ze do teraz nikt nie zauwazyl ze w moim temacie do kazdego zdania kierujacego sie o polakach jest dopisek ze nie pisze tu o wszystki bo napewno nie wszyscy sa tacy sami. A druga rzecz to gdzie w temacie jest tapisane ze to jest o mnie???
Mucha_75 napisał/a:
Już po tym co napisałaś widać jak blade masz pojęcie, co akurat sama zarzucasz innym. Akurat islam dopuszcza ślub muzułmanina z "niewierną" a to dlatego, że jest pewne, że jako facet wychowa dziecko w islamie, natomiast kobieta muzułmanka nie ma prawa wyjść za niewiernego. Poczytaj trochę o szariacie, który obowiązuje do dziś w niejednym kraju, a prawa panujące w większości krajów muzułmańskich są o[parte na szariacie. Dziewczyno, z płaczem jeszcze będziesz szukać tego "zapijaczonego polaczka"
moze i nie wiem o nich wszystkiego ale ty wiesz napewno mniej ode mnie


Dziewczyno, jak ja zaczynałem pracować w krajach arabskich, to Ty namiętnie zlizywałaś gile z nosa. także nie wyjeżdżaj mi tutaj z tym co ci się wydaje. Twoje argumenty są już nie będę mówił skąd wzięte, tak się składa, że poznałem w czasie swoich wojaży po krajach arabskich, Polki mężate a to z arabami, a to z Pakistańczykami, jakoś wielkie szczęście z ich twarzy nie biło. Nie będę już więcej się udzielał w tym temacie, bo widzę że nie masz najmniejszej wiedzy merytorycznej do tej dyskusji. Pa
Ostatnio zmieniony przez Mucha_75 Sob Sty 30, 2010 1:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 9:57 am   

Mucha_75 napisał/a:
Dziewczyno, jak ja zaczynałem pracować w krajach arabskich, to Ty namiętnie zlizywałaś gile z nosa. także nie wyjeżdżaj mi tutaj z tym co ci się wydaje. Twoje argumenty są już nie będę mówił skąd wzięte, tak się składa, że poznałem w czasie swoich wojaży po krajach arabskich, Polki mężate a to z arabami, a to z Pakistańczykami, jakoś wielkie szczęście z ich twarzy nie biło. Nie będę już więcej się udzielał w tym temacie, bo widzę że nie masz najmniejszej wiedzy merytorycznej do tej dyskusji. Pa

no to dziwne bo ja znam wiele kobiet w takich juz paroletnich zwiazkach i wszystkie sa szczesliwe,niektore mieszkaja tam, niektore tu, a niektore w polsce i zadna nie zaluje swojego wyboru. Takze nie mierz rasistowsko ludzi po ich pochodzeniu czy koloze skury,bo nie kazdy czlowiek jest taki sam i nie swiecie nie ma tylko tych zlych , jest bardzo duzo tych dobrych tylko wy tego nie widzicie. Zobacz na niektore polskie rodziny malo jest takich przypadkow? facet pije bije cpa zdradza ...... tacy ludzie sa wszedzie tylko polacy na to nie zwracaja uwagi ale jak sie taki muzlumanin znajdzie to od razu jest wielkie rasistowskie podejscie podsumowanie od razu calego narodu.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 10:41 am   

ona21, przeczytaj swoja pierwsza wypowiedz . A pudzniej poczytaj tylko i wylacznie swoje wypowiedzi jak bys byla osoba postronna . A dostaniesz odpowiedz na zadane przez ciebie pytanie.
Mucha i cala reszta posluchajcie ona chce tylko usprawiedliwienia dla swojego zwiazku wiec jakie kolwiek dyskusje sa zbedne wy nie macie racji caly swiat jezt zly tylko nie "obcokrajowcy ".........

ona21 napisał/a:
A druga rzecz to gdzie w temacie jest tapisane ze to jest o mnie???
odpowiem odrazu przeczytalam kiedys twoje wszystkie wypowiedzi i dzis zrobilam to poraz drugi i jeden wniosek moge napewno wyciagnac ... nie jestes z Polakiem Ruskiem czy z Holendrem ......Ale z "obcokrajowcem ktory ma obywatelstwo "
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Sob Sty 30, 2010 10:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 10:43 am   

ona21, a po co w ogóle zaczęłaś ten temat? jaki jest Twój cel? skoro (według Ciebie - 80% nie lubi muzłumanów) wszyscy na Ciebie naskakują, a Ty się musisz tłumaczyć i wykłócać :029: hahaha. Zdania nikomu nie zmienisz i tyle. Więc według mnie, to daremne troszkę jest :083: :043: :033:
 
 
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 10:50 am   

baileys napisał/a:
odpowiem odrazu przeczytalam kiedys twoje wszystkie wypowiedzi i dzis zrobilam to poraz drugi i jeden wniosek moge napewno wyciagnac ... nie jestes z Polakiem Ruskiem czy z Holendrem ......Ale z "obcokrajowcem ktory ma obywatelstwo "

powiem ci ze z tym sie mozesz mylic bo to nie jest tylko moje konto ale tez 2 innych kolezanek z czym jedna jest w takim zwiazku wiec po postach nie oceniaj ludzie bo nie wszyscy maja potrzeby zakladania oddzielnego konta bo po co?
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 10:52 am   

ona21 napisał/a:
powiem ci ze z tym sie mozesz mylic bo to nie jest tylko moje konto ale tez 2 innych kolezanek z czym jedna jest w takim zwiazku wiec po postach nie oceniaj ludzie bo nie wszyscy maja potrzeby zakladania oddzielnego konta bo po co?


ten post mnie rozwalił :043: :043:

[ Dodano: Sob Sty 30, 2010 10:53 am ]
a mi już nie odpowiesz? :033:
 
 
Karolajna
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 16
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 11:07 am   

Ona21- Zastanawiam się w jakim środowisku musisz się obracać i skąd Twoja rodzina pochodzi, skoro masz takie a nie inne doświadczenia z Polakami. Wśród moich znajomych nikt nie przeklina, większość mówi w więcej niż jednym języku obcym. Niestety znajomych sobie sami dobieramy, więc może czas zmienić towarzystwo?

Ja sama jestem w takim związku, już dość długo. Po tym co piszesz, wiem, że Twój związek jeszcze zbyt długo nie trwa, że masz takie poglądy.


Pozdrawiam!
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 11:41 am   

ona21, kazdy kto poczytal twoje posty stwiedzi jedno i to samo wszystkie jak do tej pory 62 pasty pisala jedna i ta sama osoba.
A jak tak bardzo chcesz odpowiedz na twoje zadane pytanie to ja dostaniesz .
(Sorry moderatorzy ale inaczej nie umiem )
Taka co sie wiaze z jakims "brudasem "nie ma i nie bedzie miala szacunku od rodakow z tych powodow jakie sa juz ci w powyzszych wypowiedziach przytoczone. Jak sie domyslam nie ulozylo ci sie kiedys z rodakiem i probujesz szczescia z kims kto accurat milo odezwal do ciebie. kiedys tak jedna nazywano arabeska .( i to nie wymawiano tego z szacunjkiem )
Ja nie jestem rasistka ale "islamitow "nie trawie, za ich podejscie do kobiet , do innych narodowosci i do zycia. Jak widze jest wielu innych ktorzy moje zdanie podzielaja ( nie calkowicie ale w czesci ) i jak sie nie trodno domyslec polki ktore sie z nimi zyja sa tak samo oceniana jak i oni .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Sob Sty 30, 2010 11:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ona21 
Nieśmiały użytkownik
ona

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 77
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 12:07 pm   

baileys napisał/a:
Taka co sie wiaze z jakims "brudasem "

umylas sie przed napisaniem tego postu? rasistka :072:
______________________________
przepraszam moderatorow ale pisze tylko prawde
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 12:24 pm   

ona21,

niestety, zeby nie dopuscic do dlaszej bezsensownej wymiany zdan i obrazania sie wzajemnie temat zamykam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Sty 30, 2010 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group