NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska z Opola - komentarze
Autor Wiadomość
idelfixo 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 12
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 10:51 am   Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska z Opola - komentarze

witam,

Rok temu rozliczałem sie przez tą kancelarie za podatek w 2008 roku

Mieli mi sciągnac dochody (jaro ) z Belastingu wiec na tych formularzach podałem wyłacznie nowy holenderski numer konta i polski adres na nim w celu aktualizacji za co zapłaciłem 200 zł oczywiscie wszystko za ich zgodą. Pomimo meili co 2 miesiące z zapytaniem o status czekałem aż rok na jakąś odpowiedz !


Oczywiscie według tej Pani winny jest zawsze klient !!!

Mamy teraz znowu za to płacic i czekac pewnie znowu rok na zwrot podatku za 2008 a już mamy rok 2010

Najbardziej irytujące jest to że ta Pani pomimo zapytan czemu to sie tak przedłuża meilowała mi że wszystko jest ok i mam czekac na przelew z Belastingu.

Zamiast zadzwonic, sprawdzic w Belasting. Znowu zamówili mi nowe formularze na polski adres na które bede czekał nie wiem ile czasu. Nawet sie nie skonsultują ze mną w tej sprawie. Ta Pani myśli że ja będe specjalnie jechał do polski żeby jej te formularze przesłac jakby nie mogła sobie na swój adres zamówic o czym jej pisałem wkoncu ma moje pełnomocnictwo w tej sprawie do reprezentowania mnie w Belasting.

Dodatkowo znowu musze płacic te same pieniadze bo oczywiscie klient winny.

Spytałem o rabat bo byłem ich stałym klientem to mi odpisała że rabaty były ważne do 2009. Od 400 zł widac by musiała za dużo oddac te 10 %

Co za tupet !
 
 
AJ 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 6
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 5:03 pm   

powiem Ci kolego ze ja sie przez nich rozliczam i poki co jestem zadowolony. Nie maja procentowej prowizji, tylko z gory podana kwote. Ja dostalem kase po 5 miesiacach od wyslania dok do nich. Bylo by szybciej ale niewyraznie wypelnilem dok ktore pozniej przyszly z belastingdienst. Wiec z mojej winy czekalem dluzej bo tak bylo byloby to tylko 4 miesiace.
Na pewno sa bardziej solidni niz Bavaria czy Tax-pol z ktorych uslug mialem nieszczescie korzystac. Teraz musze robic korekty zeby dostac nalezna mi kase.
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 8:00 pm   

Był już taki temat kiedyś i jak juz tam też pisałam jestem zadowolona z tej kancelarii jeżeli wszystko jest dokładnie wypełnione i na czas wszystko gra i nie mam powodu by narzekać tez zawsze czekamy na pieniądze ok 5 miesięcy i wiele razy ta Pani nam bardzo duzo pomogła i szła na rękę!!
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 10:12 pm   

buuba, tak byl taki temt
jest zamkniety
http://forum.niedziela.nl...er=asc&start=45
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
krystian_68 
Poczatkujacy
krystian_68

Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 9
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 8:37 am   info o kancelarii z Opola

Witam
Niewiem jak bardzo skuteczna jest ta kancelaria ale ja starałem sie o sofi przez właśnie tą kancelarię przez ponad 5 m-cy.złożyłem odpowiednie papiery i podobno urzędnicy holenderscy je zgubili.tak powiedziano mi w kancelarii kiedy dowiadywałem się co z moim sofi.

Wiem natomiast że usługi kancelarii są bardzo drogie np.
za samo podanie polskiego konta w € trzeba zapłacić 200zł
za rozliczenie indywidualne podatku 150zł
za rozliczenie wspólne małżonków lub partnerów fiskalnych 300zł+ oczywiście jak ktoś posiada polskie konto w € trzeba doliczyć 200zł

za wniosek o rodzinne na dzien dobry 350zł a po otrzymaniu decyzji następne 350zł + 200zł za podanie polskiego konta w € czyli razem 900zł

wyżej podane informacje sa na ulotce w/w kancelarii.

natomiast w Holandii za wniosek o rodzinne u wiarogodnych osób które się tym zajmują to 50€ w całości ,za wniosek o zorgtoeslag 20€ i za rozliczenie wspólne partnerów fiskalnych 50€
różnica jest ogromna.

pozdrawiam forumowiczów
 
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 10:54 am   

Sofi dostałam po trzech miesiącach no ale różne wypadki się zdarzają.

Za rozliczenie z podatku wspólnie płacimy tylko 300zł o żadnych jeszcze 200 nic mi nie wiadomo!!

Za rodzinne też tylko raz płacimy 350zł i to wszystko!

Jesteśmy w tej kancelarii od 4 lat i zawsze jest wszystko tak samo tylko od czasu do czasu coś zdrożeje ale to jest logiczne wszystko drożeje!!

Nie wiem czy nie rozsądniej i tego tematu by nie trzeba było zamknąć bo znowu będą kłótnie można przecież poczytać tamten zamknięty temat sporo tam tego było można wnioski wyciągnąć!!
 
 
krystian_68 
Poczatkujacy
krystian_68

Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 9
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 12:49 pm   czytanie ze zrozumieniem

Pani buuba proszę czytać ze zrozumieniem tekstu.
napisałem przecież wyraźnie że jeżeli posiada się polskie konto w € to trzeba zapłacić o 200zł więcej.
napisałem też że dane spisuję z ulotki Kancelarii podatkowej.
Pozatym Szanowna Pani buuba rozmawialiśmy osobiście z Pracownikiem tej kancelarii i to On udzielił nam informacji potwierdzających że na tej ulotce są prawdziwe dane-zresztą właśnie tą ulotkę dostaliśmy od pracownika kancelarii.
pozatym nikt nie zamierza się kłócić.wymieniamy poprostu doświadczenia które nas spotykają i to wszystko.
pozdrawiam :039:

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 5:16 pm ]
sprawdzałem dzisiaj 16.02.10 internetową informację o w/w Kancelarii.nigdzie nie znalazłem informacji które nam czyli żonie i mnie podał pracownik Kancelarii.nie znalazłem też informacji że za podanie polskiego konta płaci się dodatkowo 200zł.może to zmienili.niema też informacji odnośnie pobrania kolejnych 350zł po otrzymaniu decyzji o przyznaniu zasiłku rodzinnego w Holandii.widać wychodzą naprzeciw oczekiwaniom.ale w stosunku do stawek holenderskich i tak jest drożej.
pozdrawiam
 
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Śro Lut 17, 2010 7:34 am   

Właśnie przeczytałam ze zrozumieniem i mamy polskie konto dlatego piszę że to co wcześniej napisałeś jest nie realne od 4 lat od kiedy się rozliczamy u nich czegoś takiego nie było. Nie mam pojęcia dlaczego dostaliście takie informacje od ich pracownika. Mógłbyś napisać jak miał na imię ten pracownik bo najpierw rozliczała nas pani Jola a teraz przeją nas pan Łukasz. Ja również pozdrawiam!!
 
 
josche 
Poczatkujacy
jacek1980

Wiek: 43
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Lip 20, 2011 3:06 pm   

Stanowczo nie polecam tej kancelarii !!!!

Mi ta kancelaria robiła korektę za 2008 rok wysłałem odpowiednie papiery czekałem 5 miesięcy i nic później mnie poinformowano ze coś się pozmieniało i muszę ponownie wysłać papiery a prawda była aka ,że pieniążki pobrali a po prostu zapomnieli je wysłać oczywiście winę próbowali zrzucić na urząd holenderski a później na mnie. Mało tego wysłali dokument ,że zwrot podatku za ten rok ma być wysłany na ich konto i tak to zrobili ,że wszystko zaczeło przychodzić na ich konto nawet mój zwrot z ubezpieczenia. Oczywiście po kilku telefonach po jakimś pół roku pieniążki się u nich znalazły a tylko dlatego ,że nie odpuściłem a ile jest pewnie osób co odpuściło bo nie znają holenderskiego i nie potrafili by się dogadać z urzędem holenderskim ??? Pewnie ogrom. Mało tego porali sobie od każdej kwoty 40% prowizji chyba chcieli zrobić mi na złość ,że udowodniłem im ,że mój zwrot z ubezpieczenia przechodził na ich konto. Cóż ostrzegam wszystkich przed rozliczaniem się w tej firmie to są naciągacze i oszuści a najgorsze jest to ,że robią to tak by wyglądało na zgodne z prawem . Naprawdę radzę wydać więcej za rozliczenie i zrobić to na miejscu w holandii.

NAPRAWDĘ NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ TYM OSZUSTOM !!!!!!!!!!!!!
 
 
 
magic1310 
Poczatkujacy
magic1310

Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 5:40 pm   

Załatwiałam w tym biurze "rozłąkowe"z siostrą.Pieniądze wpłynęły na konto rok temu,a dopiero kilka dni temu dostałam od nich zawiadomienie,że muszę zapłacić prowizję.Gdy zadzwoniłam do kancelarii pytając dlaczego nie pobrali prowizji przed wpłatą na moje konto(tak napisane jest w umowie)zwalili winę na urząd skarbowy w Holandii.Czy ktoś miał podobną sytuację.
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 11:27 pm   

po prostu zapomnieli pewnie wziasc tej prowizji...ale wiedzialas ze musisz zaplacic to nie dokonca rozumiem gdzie jest wielki problem..huh Polska...po cichu jak nie zobaczyli...wielkie halo jak zobaczyli
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
slawkom78 
Poczatkujacy
Slavko

Wiek: 46
Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 1
Skąd: Brzeg
Wysłany: Nie Kwi 23, 2017 4:58 pm   

Witam. Szukam osob ktore czuja sie oszukane naciagniete przez Kancelaria Anna Klosowska. Prosze o pilny kontakt [email protected]. Slawek

[ Dodano: Nie Kwi 23, 2017 5:02 pm ]
Prosze tez o kontakt osoby ktore podejrzewaja ze ich sprawy w Bellastingu trwaja zbyt dlugo. Kancelaria przytrzymala w moim wypadku co prawda nieznaczna sume ale przetrzymala i nie przyznawala sie do tego. Przetrzymywala tez papiery u siebie. To wszystko trwalo 2 miesiace. Prosze tez o kontakt osoby ktore maja jakiekolwiek z nimi problemy. [email protected]. Slawek
_________________
Slawomir Raszewski
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Maj 06, 2017 1:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group