NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
związek partnerski
Autor Wiadomość
Tremaine 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 7:41 pm   

Nie myslalam, ze moj post wzbudzi tyle agresji i zamieszania. Gochna zrobilam jak chcialas i przenioslam swoje zapytanie do jednego ze wskazanych przez ciebie watkow, sorcia ze nie zrobilam tak od razu, ale mowiac szczerze szybciej bylo dla mnie zalorzenie nowego tematu, niz przedzieranie sie przez juz istniejace watki. Uzbroilam sie jednak w cierpliwosc i przenioslam watek chociaz zabralo mi to ponad pol godziny (mamy z chlopakiem naprawde stary komputer musialam przeinstalowac przegladarke zeby tylko otworzyc to forum a to juz byla zabawa na caly dzien) ale mniejsza o to, chialam uzyskac tylko jakies informacje. Moj chlopak mowi mi tylko co on sie dowiedzial od swoich znajomych z podobna sytuacja co my chialam wiec zweryfikowac te newsy bo uznalam ze tutaj ludzie sa bardziej na bierzaco. Pracjue teraz na pelny etat i nie mam mozliwosci polazenia sobie po urzedach i pytania o te sprawy oficjalnie, zwlaszcza ze moj chlopak sie boi ze bez pozwolenia na pobyt od razu wysla go z powrotem do afryki, wiec sam ledwo co wychodzi z domu. Zreszta sytuacje jest o wiele bardziej zagmatwana, ale nie chce wnikac w szczegoly. Tak wiec jezeli ktos dysponuje jakimis bierzacymi informacjami na temat dokumentow potrzebnych do zawarcia zwiazku partnerskiego bede wdzieczna.
Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za zamieszanie.
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:40 pm   stan wolny

Prosze o odpowiedz:Czy ktos sie moze orientuje ile kosztuje wydanie zaswiadczenia o stanie wolnym w ambasadzie? i jak dlugo sie czeka na ten dokument?Bo no coz do pl.nie usmiecha mi sie jechac teraz bo jestem w 7,5 m-cu ciazy a po za tym corcia chodzi do szkoly.Szukam na forum ale znalazlam jakies koszta tz.400e a 2-gie to 36 e za to zaswiadczenie a wiec jaka jest prawidlowa cena bo do ambasady do dzwonic sie to graniczy z cudem,dzwonilam kilkakrotnie w tamtym tygodniu o roznych godz.urzedowych i nic nie odpowiada moze jest jakis inny nr tel.nie ten co w google wpisalam.Bardzo prosze oszybka odpowiedz bo w srode planujemy jechac o pl.a ja tak nie chce jechac tak daleko.Pozdrawiam serdecznie.

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2011 9:43 am ]
Witam wszystkich!A Wiec w koncu udalo mi sie do dzwonic do Ambasady Pl.nr.tel to:0707990130 tu mozna dowiedziec sie o to zaswiadczenie a koszt 66 lub 69 e.A i nie musi nikt wyciagac aktualnego aktu urodzenia moze byc stare tj.ja mam z roku 2009 wiec przejdzie.Moze komus pomoze ta informacja.Czas wystawienia tego zaswiadczenia ostanie wolnym jest nie okreslony to wiadome,ale lepiej juz tu troszke wiecej zaplacic niz specjalnie jechac.Pozdrawiam Serdecznie.
_________________
fatima
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 5:59 pm   

a od czego zalezy ze to 66e albo 69e?
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 9:20 pm   

Bo teraz nie jestem pewna czy faktycznie 69 e lub sie przeslyszalam i 66e ,ale to nie wazne az tak.Wiec pisze jak jest.A nie chce sklamac i to o to chodzilo dla tego tak napisalam aby nikogo nie wprowadzac w blad.W czwartek jadziemy do ambasady wiec czego sie dowiem to napisze.Pozdrawiam.

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2011 9:16 am ]
Witam ponownie moze sie przyda:Koszt faktyczny tego zaswiadczenia jednego kosztuje 36e i 7e jesli ktos chce aby wyslali poczta i to tyle,a nie tak jak mi powiedziano po przez telefon takie koszta jak po wyzej napisalam.Czeka sie mniej wiecej na to zaswiadczenie od 2-ch do 3-ch tyg.to zalezy kiedy Pl.wysle to zaswiadczenie.Pozdrawiam i powodzonka.
_________________
fatima
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pią Gru 07, 2018 6:07 pm   partnerstwo cd

Cześć. Proszę o pomoc w w/w sprawie na chwilę obecną. Minęło 7 lat od powyższych postów.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Gru 09, 2018 12:01 pm   

stroopwafe],
Cytat:
Proszę o pomoc w w/w sprawie na chwilę obecną. Minęło 7 lat od powyższych postów.


Gelijke rechten voor lesbiennes, homo’s, biseksuelen, transgenders en intersekse personen

Z tego co pisza to sie nie zmienilo

https://www.rijksoverheid...en-transgenders
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Gru 11, 2018 9:37 am   

Czyli rozumiem że dalej można zaświadczenie w konsulacie otrzymać i nie jezdzić specjalnie do Polski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group