NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwa pracy w Holandii godne polecenia
Autor Wiadomość
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 1:38 pm   

Beny.rac napisał/a:


Ciekaw jestem jak ten MC do it rozlicza sie z podatku , jakie oferuje stawki ( tzn wg prawa hol czy niemieckiego ) i jakich przepis�w przestrzega ...

Bo wystarczy ze ma auta na niem tab rejst ( i nie placi podatku drogowego w NL ) i juz ma sporo ni�sze koszty wiec moze byc bardzo konkurencyjny ...


Stawki jak we wszystkich biurach hol, czyli minimalna albo 5 centow wiecej :P Salarisy i jaaropgave - nie ma sie do czego przyczepic, wszystko sie zgadzalo. Chociaz niekoniecznie z wyplata :( Ale generalnie to dzialaja na zasadach prawa holenderskiego, chociaz cala organizacja jest do koncowej czesci plecow. Auta, ktorymi dojezdzalam do pracy mialy zolte blachy.
_________________
<cenzura>
 
 
przemek3067 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 4
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 5:13 pm   

Zdecydowanie Polecam E&A pracuje już 2 lata ,zero zastrzeżeń :023:
 
 
Catharine
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 1
  Wysłany: Pon Cze 03, 2013 9:31 pm   

przemek3067 napisał/a:
Zdecydowanie Polecam E&A pracuje już 2 lata ,zero zastrzeżeń :023:

.....czesc Przemek 3067!!! dziękuję za rade..PS....a co oznacza E&A ??? czy to firma jakasz? czy to biuro posrednictwa pracy??? :P
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 9:34 pm   

E&A to biuro pośrednictwa pracy
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
asusek
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 41
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 5:36 pm   

Po przeczytaniu waszych komentarzy sporo jest biur pracy tymczasowej. :)
Wysłałem kilka cv i zobaczymy co z tego będzie ! :)
A możecie coś powiedzieć na temat biura European Work First?
 
 
miirraggee
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 6:16 pm   Dobre biuro pracy

Witam. Czy możecie polecić jakieś dobre biuro pracy ? Mam zamiar wyjechać do Holandi i tam szukać w biurze, zależy mi na tym żeby mieściło się w Hadze.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Cze 20, 2013 6:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gromak 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 78
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 7:38 pm   

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić NIVO Uitzenbureau z Oss - wszystko na czas, solidnie i uczciwie, warunki mieszkaniowe jak najbardziej OK. Bez zlewania, chamstwa i notorycznych pomyłek. Pełny profesjonalizm. Jak dla mnie 10/10 (oczywiście samo biuro, nie mylić z samą pracą, bo na to agencja wpływu nie ma).
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lip 08, 2013 10:53 pm   

Ja ostatnio odnioslam pozytywne wrazenie, jak chodzi o Ice Agency z Bredy. Dobry kontakt z pracownikami biura, wyjasnione wszystkie zasady, mozna sie zalapac na kurs niderlandzkiego. No a jesli ktos na dzien dobry dostaje 9,17, a w trzecim tygodniu pracy mu proponuja podwyzke, to chyba nie jest zle? :D Nie wiem tylko nic o warunkach mieszkaniowych, bo ta osoba mieszka prywatnie.
_________________
<cenzura>
 
 
majchrzak
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:01 pm   Eurojob

Moim zdaniem jednym z godnych zaufania i polecenia jest Eurojob z Gorzowa. Solidnie podchodza do spraw urzedowych, zakwaterowania, transportu i ciaglosci pracy. Nigdy nie mialem z nimi problemu, pieniazki zawsze na czas na kocie, praca nie najciezsza (najczesciej rekrutuja do supermarketow itp.) Auta firmowe do dyspozycji nie tylko w czasie pracy, takze nie ma co narzekac. Zakwaterowanie tez ok. Mieszkania na poziomie, przede wszystkiem czyste i nie najdrozsze. Takze ogolnie ok. Polecam
 
 
lark 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: Śro Lip 24, 2013 3:45 pm   

Witam. A jakie agencje oferują dobre zakwaterowanie, a nie ciągłą imprezę. Gdzie koordynatorzy pilnują aby było czysto etc....
 
 
piotrasss 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 12:08 pm   

hej, jestem w Hadze, jestem tu nowy i ciekawi mnie jakie biuro godne zaufania tu mozecie polecic.
 
 
Qanter 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 6
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 2:38 pm   

Możecie na chwile obecną polecić jakieś biura pracy ?
 
 
Hodie
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 11
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 12:10 am   

Qanter napisał/a:
Możecie na chwile obecną polecić jakieś biura pracy ?


Adecco czy jakos tak to sie pisze
 
 
tomasz2999
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 12
Wysłany: Sob Wrz 14, 2013 3:46 pm   

Podbijam.

Jest ktoś w stanie polecić jakąś agencję ,która ma obecnie pracę dla par?
Chodzi mi o wspólne mieszkanie,pracować razem nie musimy.

U mnie z językiem angielskim b.słabo,a z holenderskim jeszcze gorzej,moja dziewczyna angielski ogarnia.

Mieliśmy jechać dziś własnym autem do NL na zbiory gruszek,ale wczoraj zadzwonili z agencji,że jednak będziemy mieszkać kilkadziesiąt km od siebie i zrezygnowaliśmy.

Help :!:
 
 
Hodie
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 11
Wysłany: Sob Wrz 14, 2013 3:51 pm   

tomasz2999 napisał/a:
Podbijam.

Jest ktoś w stanie polecić jakąś agencję ,która ma obecnie pracę dla par?
Chodzi mi o wspólne mieszkanie,pracować razem nie musimy.

U mnie z językiem angielskim b.słabo,a z holenderskim jeszcze gorzej,moja dziewczyna angielski ogarnia.

Mieliśmy jechać dziś własnym autem do NL na zbiory gruszek,ale wczoraj zadzwonili z agencji,że jednak będziemy mieszkać kilkadziesiąt km od siebie i zrezygnowaliśmy.

Help :!:


Dla par to polecam Albert Haijn na magazynie jak zbieracz zamowien(Order Picker), do tego rodzaju pracy polecam Creyf'sa lub TempoTeam. U mnie w pracy bardzo duzo jest par i dają sobie rade. Innych biur typu Adecco jako posrednik pracy w AH nie polecam. Jezeli sie zdecydujecie do Creyf's to zadeklarujcie sie tylko z autem, bo innaczej mozecie miec bardzo male szanse, ze sie dostaniecie razem do pracy.
Ostatnio zmieniony przez Hodie Sob Wrz 14, 2013 3:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group