NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Giełda samochodowa w Utrechcie
Autor Wiadomość
jeexcy 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Rotterdam/Gdynia
  Wysłany: Nie Mar 14, 2010 12:47 pm   Giełda samochodowa w Utrechcie

Czy ktoś wybiera się na giełdę samochodową w Utrechcie w ten wtorek z okolic Rotterdamu i chciałby zabrać pasażerkę? Swoją drogą czy ktoś kiedyś był na tej giełdzie i wie czy warto jechać? Czy to prawda, że są tam tylko stare auta przeznaczone na eksport. Czy mogę tam znaleźć auto na holenderskich blachach czy są te z wyjazdowymi tablicami?
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 3:15 pm   

Oj ja sobie zrobiłam raz wycieczke na giełde do Ultrechtu Przezyłam cos w rodzaju lekkiego szoku :033: Tam panuje ,,wolna amerykanka,,Ja ogladam autko ,a z drugiej strony ,ktos juz za niego płaci :033: Pytamy sie gdzie jest tablica znamionowa ? a gdzie tam! po co ci tablicka !! :082: Nie radze tam dokonywac zadnych transakcji ,jezeli chce sie kupic w miare dobry i po korzystnej cenie samochod Wycieczka ? -owszem
Jest to jednak (zawsze to podkreslam ) tylko moje skromne zdanie Pewnie są tez tacy ,ktorzy kupili na tej giełdzie samochod i sa z niego zadowoleni. :039:
 
 
 
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 10:17 pm   

a ja mam pytanie,po co te twoje skromne zdanie...chcesz sobie nabijac ilosc postow na forum..zyjemy w europie w jednym z bardziej rozwinietych krajow europejskich i prosze nie probuj mowic ze tu sie sprzedaje samochody bez tabliczek znamionowych i wogole bez dokumentow i wlasnie kradzione z drugiej strony ulicy...i co w tym dziwnego ze akurat jak ty ogladalas samochod to ktos za niego placil??czasamo niepotrafie zrozumiec ludzi ktorzy nie maja nic merytorycznego do powiedzenia i probuja wciskac jakies dziwne posty byle tylko byly..
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 9:27 am   

jacek przepraszam bardzo -co to znaczy ,,nabijac postów ,,? Ostatnią rzeczą w życiu na jakiej by mi zależało to chyba byłoby nabijanie postów :033: Dla Ciebie jest to wazne ile i do kogo napisales ? Napisalam ,bo byłam na tej giełdzie ot ! i wszystko .A na giełdach samochodowych bywałam dosyć często i napisałam to co tu zaobserwowałam A sprawdzenie tablicy to tylko tak dla przykładu ,zeby nie pisac poematu pod tyt: GIEŁDA W ULTRECHCIE .Mnie tam trudno było obejrzec wogole całe auto.Tylko nie wiem po co sie Ty tak irytujesz ? Przeciez napisalam ,ze kazdy moze to widziec inaczej Ja swojego ,,skromnego,, :033: zdania nie zmienie A co Ty tam handlujesz ? ,ze Cie tak to dotknęło ? :033:
 
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 9:52 am   

właśnie wróciłem z giełdy ze znajomym, kupił ładnego passata za dobre pięniądze, byłem tam 1-wszy raz, i stwierdzam, że każdy coś znajdzie, wiadomo są auta dla handlarzy tanie, do podszykowania i sprzedaży ale są też dobre okazje, zadbabne itd.
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 4:04 pm   

a to sa auta tylko na export czy na zoltych tablicach tez? Jest tam poczta do przerejestrowania?
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 10:00 pm   

wiekszość co widziałem ponad 80% żołte blachy, te bez tablic to już sprzedane, a kliencie wewnątrz załatwiają tablice exportowe, itd. ale na żóltych kupić i dalej jechać na żółtych też da radę ...
 
 
mmaciekk 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 9
Wysłany: Śro Mar 17, 2010 11:12 am   

witajcie
wybieram sie na gielde w nastepny wtorek
jakie jest prawdopodobienstwo ze cos znajde?
jak szybko trzeba znalezc auto zeby ktos mnie nie wyprzedzil?
jade swoim transportem gdzie bede mogl zaparkowac jest zapewnione miejsce parkingowe?
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Śro Mar 17, 2010 12:05 pm   

miejsce znajdziesz, parkingowe obok gieldy np za free, ja tam bylem o 6.15 na giełdzie , auto znajomy kupił o 7.30 a chodziliśmy spokojnie, szukaliśmy tego co szukał, gdy oglądał auto, które już kupował, z przodu maski się dogadywaliśmy z właścicielem a z tyłu już inni chcieli kupować
 
 
jeexcy 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Rotterdam/Gdynia
Wysłany: Śro Mar 17, 2010 12:47 pm   

Rzeczywiscie auta calkiem przyzwoite tam byly, zdecydowanie mozna cos wybrac. Jednak jak ktos szuka autka na benzyne malej pojemnosci to wybor byl raczej maly -same wielkie diesle. Za tydzien jade jesczze raz tym razem wczesniej, bo troche pozno dotarlam moze cos sie uda znalezc :)
Ostatnio zmieniony przez jeexcy Śro Mar 17, 2010 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mmaciekk 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 9
Wysłany: Śro Mar 17, 2010 3:46 pm   

szukam focusa kombi 1.8 tddi
moze wpadlo Wam cos w oko?
jest wybor? moze znacie orientacyjne ceny?
bede niezmiernie wdzieczny

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 9:02 pm ]
powiedzcie jeszcze jak z formalnosciami?
szybko mozna zalatwic dokumenty potrzebne do wyjazdu na kolach?
 
 
Damian639 
Poczatkujacy
den haag

Wiek: 41
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 7
Wysłany: Śro Mar 17, 2010 10:34 pm   

ciekawie to musi wyglądac. moze ktos podac adres tej gieldy? pozdroo
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Śro Mar 17, 2010 11:21 pm   

Sartreweg 1-3
3573 PW Utrecht


byly focusy, kombi i inne nadwozia rodzaje, blachy export 20minut zalatwione z ubezp. troche kolejka byla
ceny focuca nie wiem, bo on mojego znajomego nie interesowal
Ostatnio zmieniony przez Dyszka Śro Mar 17, 2010 11:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Mar 17, 2010 11:48 pm   

mmaciekk napisał/a:
szukam focusa kombi 1.8 tddi


Z TDDI mam zle doswiadczenia. Mialem takiego sluzbowego ktory odpalal od strzalu po nocy, ale wystaczylo zgasic go na 10min i bez duzej ilosci samostartu nie odpalal. Auto 1.5 roku jedzilo po mechanikach, ci bardziej kumaci na haslo TDDI wysylali do ASO, ci mniej robili rozne podmiany (a podmieniane bylo praiwe wszystko lacznie z pompa wtryskowa i rozrusznikiem), w ASO auto poddalo sie po 2 miesiacach... We Wroclawiu nikt TDDI nie chce sie dotykac...
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
mmaciekk 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 9
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 8:31 am   

dzieki za info
co do TDDI to jest lepsze i tansze w eksploatacji niz TDCI
moze ktos sie wybiera w przyszly wtorek na gielde?
bede tam pierwszy raz... zawsze razniej z kims kto moze juz bys cos wie?

prosze o jakies info
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group