NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WenFdetacheringen.nl
Autor Wiadomość
jasiunl 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 4:38 pm   WenFdetacheringen.nl

Szukam informacji opinie o firmie W&F detacheringen
Kerver 11-a (Bedrijvenpark Haagdoorn)
5521 DD Eersel
_________________
..:: J@N ::..
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Kwi 27, 2010 4:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
księżniczka123 
Poczatkujacy
powrót

Dołączyła: 27 Paź 2008
Posty: 17
  Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:57 pm   polecam :)

polecam prace w tej agencji.
Pieniądze na czas, mieszkanie tanie, praca czasami łatwa a czasami nudna aż
To zależy w której firmie dostałeś propozycje pracy?
mi sie podobało
Pozdrawiam
_________________
księżniczka :033:
 
 
 
opgezwolle 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: eindhoven
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 11:01 am   

Ogolnie mozna polecic ta firme w porownaniu do innych sianko było na czas przewaznie, zarobisz jak wszedzie tyrasz po 12 g. 1000 euro, ale zeby nie cukrowac to tego szefa hana bym za...ał z checia (jego dupa kasia spoko choc troche pokamlocona i 5 razy trzeba jej wszystko przypominac) ja gdy oswiadczyłem ze rezygnuje z pracy miałem 1 godzine na spakowanie sie i wyprowadzke (a robiłem na nich 1 rok) ten cały han nie dostał wpi...ol tylko dlatego ze nie wypłacił mi jeszcze tygodniowki i wakacyjnego , miałem czekac ale oczywiscie nie chcieli wypłacic sianka dopiero po nastraszeniu i osobistej wizycie przelali z łachą hajs :072: a najbardziej wkur...ły cotygodniowe naloty i sprawdzanie czy umyłes szklanke i ta fałszywa czeszka hjwd ah ale ogólnie polecam hehe :033:
 
 
boniek 
Poczatkujacy
boniek

Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 8:27 am   

Wow, ciekawe co ty zrobiłeś że tak cię potraktowali. :119: Ja pracuje u nich po raz drugi , przed kryzysem i od dwóch miesięcy na nowo. Jeśli chodzi o mnie to mogę powiedzieć tylko pozytywne rzeczy na temat tego biura. Nigdy mnie nic złego u nich nie spotkało, kasa na czas i oczywiście zawsze co do centa. A praca – wszędzie musisz się narobić żeby zarobić. Hana też dobrze znam, fajny koleś a przede wszystkim zawsze pomocny. ja tam polecam...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group