NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Wto Maj 11, 2010 2:45 pm
meldunek a praca
Autor Wiadomość
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 12:56 pm   meldunek a praca

Mam taka wazna kwestie, o ktorej defacto nie za wiele wiem. W kazdym badz razie aktualnie jestem zameldowany juz dwa lata, ale razem z dziewczyna zmieniamy mieszkanie i przeprowadzamy sie. Zeby moja dziewczyna dostala tam huurtoeaslag nie moge sie tam meldowac, nie jest to problem, tylko mam pytanie jak to sie odnosi do pracy. Dostalem ostatnio kontrak z pracy, bezposrednio przez pracodawce, nie chcieli zadnych papierow ze jestem zameldowany, jakie moga byc konsekwecje czy nie ma zadnych jak po prostu wymelduje sie i wiecej nie zamelduje. Ubezpieczenie mam i reszte po prostu podam (belasting i inne) adres korespondencyjny inny niz na nowe mieszkanie. Jak cos wiecie na tem temat prosze goraca o jakiekolwiek informacje.Pozdrawiam
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 1:20 pm   

anonimek_,
Cytat:


Dostalem ostatnio kontrak z pracy, bezposrednio przez pracodawce, nie chcieli zadnych papierow ze jestem zameldowany,
czyz sam sobie nie odpowiedziales na pytanie ...

Cytat:
Zeby moja dziewczyna dostala tam huurtoeaslag nie moge sie tam meldowac, ,


a jesli odkryja iz mieszkasz tam nielegalnie ? jak myslisz dziewczynie nie zabiora huurtoeslag? i czy nie bedzie czasem musiala oddac tego co jej wyplacili....?
oczywiscie wybiegam w przyszlosc, bo z tego co napisales jeszcze jej go nie przyznano ...ale zastanawiam sie po co kombinowac?
oczywiscie ,zrobisz to co uznasz za sluszne

odsylam tez do tematow z forum o ''meldunku w Holandii''...
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Maj 11, 2010 1:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 1:35 pm   

Jak odkryja, dzieki za odpowiedz, temat meldunek juz przeczytalem i sam znam juz odpowiedzi, pytasz po co kombinowac, hehe, odpowiem ci bo wszyscy kombinuja ;) , ale tak powaznie, po prostu kazdy ma swoje powody.
Pozdrawiam, czy temat mozna zamknac ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group