NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory parlamentarne 9 czerwca
Autor Wiadomość
filnec 
Gaduła


Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 168
Skąd: Twente / Hengelo
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 10:43 pm   Wybory parlamentarne 9 czerwca

przy tym calym metliku i wielosci partii, fortuny jaka sprzyja pvv trzeba sie cieszyc ze ludzie coraz swiadomiej wybieraja i chetniej ida do urn. Coz licze na to ze wkrotce moj groen links zawrze koalicje z pvda i razem z d66 dodadza ciekawe elementy do tego liberalnego systemu. na co wy glosowaliscie / lub kto wg was moze byc ciekawym nastepca Balkiego ?
groetjes :033:
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 10:54 pm   

Nie glosowalam, bo nie mam jeszcze praw wyborczych, ale glosowalabym na Wildersa.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 10:59 pm   

De VVD en de PvdA halen in een voorlopige prognose van de verkiezingsuitslag 31 zetels. De PVV wordt de derde partij met 23 zetels, nog voor het CDA met 21 zetels. Wilders 23 miejsca w parlamencie.Holendrzy jeszcze nie sa az tak bardzo sfrustowani.Bardziej chyba bez wiary w to ,ze cos sie zmieni bo frekwencja najnizsza od 12 lat - 74%.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Cze 09, 2010 11:41 pm   

filnec napisał/a:
na co wy glosowaliscie

PVV - Wilders
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
mario007 
Super gaduła

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 338
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 12:40 pm   

[quote="baileys"]
filnec napisał/a:
na co wy glosowaliscie

PvdA
 
 
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 1:15 pm   

nie uważanie że władza Wildersa równiez moze zaszkodzić w przyszłości Polakom?
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 2:59 pm   

aymar napisał/a:
nie uważanie że władza Wildersa równiez moze zaszkodzić w przyszłości Polakom?

nie ale tdla cwaniakow i legusow
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Czw Cze 10, 2010 3:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 3:51 pm   

miom zdaniem zacznie małymi krokami w tym momencie w stosunku do ludzi spoza UE, ale potem kto w kolejce/...Polacy
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 4:29 pm   

aymar,

szczerze mowiac, wcale nie bedzie mi zal wszystkich tych wypierdkow mamucich

ukrywajacy sie tu alimenciarzy, roznej masci nierobow ,cpunow pijusow i innych im podobnych ...

wierz mi ,porzadni ludzie nie musza sie bac o swoje miejsce w tym spoleczenstwie

ps. nie glosowalam na Wildersa
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Cze 10, 2010 4:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 5:07 pm   

Gochna H napisał/a:
szczerze mowiac, wcale nie bedzie mi zal wszystkich tych wypierdkow mamucich

ukrywajacy sie tu alimenciarzy, roznej masci nierobow ,cpunow pijusow i innych im podobnych ...

wierz mi ,porzadni ludzie nie musza sie bac o swoje miejsce w tym spoleczenstwie
czasem ciebie to tylko w skrzynie i na koniec swiata :030: :038: ale w tej wypowiedzi zgadzam sie z toba w calej mojej osobie
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 7:35 pm   

Do tych co chwala Wildersa...

-zadne inteligentne srodowiska w Holandii go nie popieraja
-nie ma w swoich szeregach osob, ktore moglyby pistowac najwyzsze urzedy w kraju
-dorobil sie glosow na fali krytyki obcokrajowcow (w marokancow, turkow) przy jednoczesnym kryzysie w gospodarce na swiecie
-jak dla mnie jest odpowiednikiem LPR w polsce i tak jak LPR zniknelo po kilku latach, tak samo sie stanie z ta partia... czy sie komus to podoba czy nie, ale tak to jest z partiami populistycznymi - a do takiej sie wpisuje PVV

Gochna H napisał/a:

szczerze mowiac, wcale nie bedzie mi zal wszystkich tych wypierdkow mamucich

ukrywajacy sie tu alimenciarzy, roznej masci nierobow ,cpunow pijusow i innych im podobnych ...

wierz mi ,porzadni ludzie nie musza sie bac o swoje miejsce w tym spoleczenstwie


a czy jak obcokrajowiec pracowal tu powiedzmy 5-10 lat i stracil prace i ma problem ze znalezieniem nowej - wg wildersa to bedzie darmozjad bo pobiera zasilki... wiec won z nim z NL....
troche myslcie co piszecie, bo na fali populizmu nic dobrego jeszcze w swiecie nie wyroslo.... wiadomo ze krzykliwe hasla (nie majace szans na realizacje) chwytaja za serce, ale co z tego jak on nie ma pomyslu na to co mowi nawet....

moim zdaniem to ze wypowiada glosno to co inni mowia w kuluarach jest dobre, ale nie tedy droga, zeby wrogow sobie robic, ale raczej trzeba pracowac nad tworzeniem koalicji do przeprowadzenia tych reform, w innym wypadku to populizm....
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 8:52 pm   

guust,

a co ty do mnie pijesz, czytaj czleku ze zrozumieniem co napisalam
czy ja chwale Wildersa, czy ja napisalam ze na niego glosowalam? moze zaloz jakies okularki z denkami co?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 8:57 pm   

guust, Mam pytania glosowales wczoraj ?
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Czw Cze 10, 2010 8:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
filnec 
Gaduła


Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 168
Skąd: Twente / Hengelo
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 9:03 pm   

Nich i sobie Wilders ma swoje 5 minut. Zal mi go troche ze zapedza sie w nieco nieznanen tereny, chce "rzadzic" (ale czy ma dlugoterminowe pomysly) ale juz na starcie robi to co kazdy polityk robi (klamie), moze niebylo by w tym nic zlego gdyby nie jego glowna grupa wyborcow, zwabiona odejsciem na emeryture w wieku 65 lat nie dostala prztyczka ... oczywiscie nie jest to klamstwo w oczach wildersa; coz, wladza lub jej wizja zamydla oczy. Oby w kazdym razie do takiej kalicji doszlo (VVD +PVV) gdyz nie bedzie wtedy pod nikim kopal dolkow, troche porzadzi ... pokloci sie i odejdzie pod fala krytyki (jak LPR np) ... oby tylko zawarl pakt i zniesie kategorycznie swoj breukpunt. poplecznicy mysle ludzie czesto nie majacy wlasnego zdania szybko sie przejada na Geercie. Pan "polaryzacja stosunkow" miedzy mniejszosciami (jestesmy tu calkiem lakomym kaskiem, bo lapiemy sie latwo na populizm) moze odejsc w calkiem odmiennych okolicznosciach :) ale zobaczymy ...
najlepiej gdyby cohen rzadzil ,lubie tego goscia .... za granica tez go lubia
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 11:40 pm   

Ja ma wrazenie, ze zadne z Was (mowie, o tych co pisza, ze Wilders ma cos przeciwko Turkom, Marokanom, Polakom itd) nie zna jego programu, nie sluchalo jego wypowiedzi i debat. Radze sie zapoznac a potem krytykowac bo bzdury wypisujecie. On nie ma nic przeciwko, o ile nie wazne jakiej narodowosci, za przeproszeniem dupek, nie przyjezdza sobie do tak socjalistycznego i jakby nie bylo, chojnego kraju, jakim jest Holandia, pierwsze co robi idzie po zasilek, siedzi na nim 3 lata, a wzamian za udzielenie azylu, dzga kierowce autobusu prawie do smierci. Wilders mowi: VAN HARTE WELKOM tym, ktorzy chca zyc w zgodzie z panujacymi w tym kraju zasadami i normami.

A tak BTW- jestesmy w Unii, co on moze zrobic Polakom? Wyrzucic ich? Wtedy wyrzuci cala Holandie w UE.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group