NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Nie Cze 27, 2010 6:25 pm
Praca przez biuro czy kontrakt?
Autor Wiadomość
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:22 pm   

hahaahhhhhhhhhhhahahahha ale mnie rozśmieszyłaś żyć...chyba padnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahahahhhahahahahhahahahahahhaha

teraz to dowaliłas i utwierdziłas mnie w przekonaniu co soba reprezentujesz...żyj sobie ze skrętem i skrzynka chmielu jak większość tutaj!porażka!wow faktyczie niezłe życie, zyc nie umierac
_________________
dziękuję z góry
 
 
nuta 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 469
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:24 pm   

no ale misiek jestes sobie winny bo uderzasz z pytaniem niewiadomo po co,my ci piszemy ze kontrakt lepszy ( tyle osob o tym marzy) a ty zaciekle obstajesz za praca przez biuro. to po co temat?

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 5:27 pm ]
jak ty w pracy sie tak zachowujesz jak na tym forum, kultura wypowiedzi rewelacyjna. masz jakies kompleksy zwiazane z alkoholem czy tymi skretami?czy przyjechales tu jako jeden z wielu,a uwazasz sie za jedynego porzadnego?po co do takich prymitywnych osob na forum jak my,zwracasz sie z tak waznym dla ciebie pytaniem?
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:28 pm   

nuta napisał/a:
no ale misiek jestes sobie winny bo uderzasz z pytaniem niewiadomo po co,my ci piszemy ze kontrakt lepszy ( tyle osob o tym marzy) a ty zaciekle obstajesz za praca przez biuro. to po co temat?

Kolega na to pytanie juz od 4 stron nie potrafi odpowiedziec.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:28 pm   

nuta napisał/a:
ten misiek to naprawde walniety, ktos nie po jego mysli napisze zaraz alkoholik hahah. przeczytalam caly watek i dalej nie wiem nic o tych zarobkach, bylo 1600 pozniej 1400 teraz 800 na reke. biorac pod uwage 800 na reke x 2 bo zona i nic go nie obchodzi zadne ubezp i mieszkanie no to rewelacja.liczac w zaokregleniu za wyda na jedzenie + male przyjemnosci (haha piwko i ziolo na pewno :D ) to 1000 na miecha odklada.wez w Polsce odloz 4tys na reke bedziesz gosc.a mieszkanie samemu to nic lepszego!



wszystko co pisałem te 1600 czy 1400 to kwoty na kontrakcie przykładowe a 800 ponad to to co mam teraz, czytajcie ludzie. zebys wiedziała mam z zona ponad 1600 miesiecznie, ziolka nie pale bo mnie to nie interesuje piwka nie pije moze raz na jakis czas wiec miesiecznie odloze sobie1400-1300 źle? i to wszystko przez biuro!!!! a kontrakt wyjdzie mi na to samo jak nie troche mniej!!!!rozumeicie????
_________________
dziękuję z góry
 
 
anje 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 61
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:31 pm   

ja Ciebie rozumiem. i uważam, że jesteś fajny koleś :)
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:32 pm   

nuta napisał/a:
no ale misiek jestes sobie winny bo uderzasz z pytaniem niewiadomo po co,my ci piszemy ze kontrakt lepszy ( tyle osob o tym marzy) a ty zaciekle obstajesz za praca przez biuro. to po co temat?

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 5:27 pm ]
jak ty w pracy sie tak zachowujesz jak na tym forum, kultura wypowiedzi rewelacyjna. masz jakies kompleksy zwiazane z alkoholem czy tymi skretami?czy przyjechales tu jako jeden z wielu,a uwazasz sie za jedynego porzadnego?po co do takich prymitywnych osob na forum jak my,zwracasz sie z tak waznym dla ciebie pytaniem?


zwracam sie ponieważ przed zadaniem pytania myślałem ze bede miał do czynienia a bardziej inteligentnieszymi osobami!
a moja kultura wypowiedzi jest o wiele lepsza od waszej, ciagle tylko piszecie jak tos uper zyjecie , nie z takimi typami miałem do czynienia, nie bez powodu nazywaja nas pijakami i zlodziejami.albo czlowiek zarabia wyjeżdżajac albo sie bawi jezeli kontrakt jest dla was po to by miec stałe wpływy do zabawy to ja dziekuje za doradztwo

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 5:34 pm ]
anje napisał/a:
ja Ciebie rozumiem. i uważam, że jesteś fajny koleś :)


teraz to juz sam nie wiesz co piszesz, raptem jestem fajny?ciekawe
_________________
dziękuję z góry
 
 
nuta 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 469
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:34 pm   

a co ty o nas wiesz? bez przesady.wiesz kazdy sadzi po sobie, skoro dla ciebie Polacy to alkoholicy, cpuny i zlodzieje, to....
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:35 pm   

Tak, lepsze zycie pracujac 7 dni w tygodniu, zyc z obcymi ludzmi, ktorzy sraja do tego samego sracza co ja, zero prywatnosci, niezaleznosci ale za to KASIORKA JEST! NAJWAZNIEJSZE! Pazernosc nie zna granic.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
nuta 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 469
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:35 pm   

no jak nie wiesz misiek?nawalil sie nacpal i bredzi.
 
 
anje 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 61
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:36 pm   

misiek, uwierz mi, ja nie mam super, całe życie pod górke...
 
 
nuta 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 469
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:36 pm   

Suska jaka to kasiorka,robic za 800e na miecha hahaha kariera pelna para.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:37 pm   

Cytat:
skoro dla ciebie Polacy to alkoholicy, cpuny i zlodzieje, to....

A najlepsze jest to, ze on jest Chinczyk nie? ; ]
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
anje 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 61
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:37 pm   

nie pije i nie ćpam 5 lat.
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:38 pm   

suska napisał/a:
Tak, lepsze zycie pracujac 7 dni w tygodniu, zyc z obcymi ludzmi, ktorzy sraja do tego samego sracza co ja, zero prywatnosci, niezaleznosci ale za to KASIORKA JEST! NAJWAZNIEJSZE! Pazernosc nie zna granic.


moze ty pracujesz 7 dni, ja 5 dni w tyg i mam osobna toalete w pokoju i prysznic...wiec widzisz pudło! jestes polka wiec pazernosc mamy wszyscy we krwi, po to tutaj wyjechałaś, dla kasy wiec nie oszukuj sama siebie i nie praw jakis dziwnych dyrdymałów jak to w holandii mozesz zyc, a wrocisz do polski za pare lat z niczym, no ale zyłaś!!brawo

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 5:40 pm ]
nuta napisał/a:
Suska jaka to kasiorka,robic za 800e na miecha hahaha kariera pelna para.


a taka kasiorka ze na kontrakcie po opłatach nawet te 800 mi nie zostanie, sama to pisałaś!!heh zazdrość cie zżera
_________________
dziękuję z góry
 
 
anje 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 61
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:41 pm   

muszę lecieć, pozdrawiam wszystkich, trzymaj się misiek, kto pyta nie błądzi, hehe...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group