NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Nie Cze 27, 2010 6:25 pm
Praca przez biuro czy kontrakt?
Autor Wiadomość
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:43 pm   

suska, :038: ot prawie w samo sedno ;)

Misiek7777 napisał/a:
albo czlowiek zarabia wyjeżdżajac albo sie bawi jezeli kontrakt jest dla was po to by miec stałe wpływy do zabawy to ja dziekuje za doradztwo


Dla niektorych beda to stale wplywy na zabawe, a dla niektorych na normalne zycie. Nazywaj to jak chcesz. Kazdy zyje wg swojego wlasnego uznania i przeznacza pieniadze na co chce. Tobie akurat wielkie G**** do tego.

Misiek7777 napisał/a:
a moja kultura wypowiedzi jest o wiele lepsza od waszej, ciagle tylko piszecie jak tos uper zyjecie , nie z takimi typami miałem do czynienia, nie bez powodu nazywaja nas pijakami i zlodziejami


Taaa...szczegolnie pokazujesz to wypowiedziami typu:

Cytat:
teraz to dowaliłas i utwierdziłas mnie w przekonaniu co soba reprezentujesz...żyj sobie ze skrętem i skrzynka chmielu jak większość tutaj!porażka!wow faktyczie niezłe życie, zyc nie umierac


Nikt tu po Tobie nie jechal dopoki sam nie zaczales. Masz jakis kompleks czy cos w tym stylu? I takimi wypowiedziami probujesz sie dowartosciowac?


PS. anje, cholera Niemcy mecz wygrali. Jezdza teraz po ulicach i trabia, az uszy bola :074: Jakby mieli wygrac mistrzostwa to na ten czas wyprowadzam sie z Niemiec :037:
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:44 pm   

anje napisał/a:
muszę lecieć, pozdrawiam wszystkich, trzymaj się misiek, kto pyta nie błądzi, hehe...


no pozdro, troche tam sie poszarpalismy, jednak kolesie sie kumaja, nie to co baby
_________________
dziękuję z góry
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:45 pm   

Misiek7777 napisał/a:
moze ty pracujesz 7 dni, ja 5 dni w tyg i mam osobna toalete w pokoju i prysznic...wiec widzisz pudło! jestes polka wiec pazernosc mamy wszyscy we krwi, po to tutaj wyjechałaś, dla kasy wiec nie oszukuj sama siebie i nie praw jakis dziwnych dyrdymałów jak to w holandii mozesz zyc, a wrocisz do polski za pare lat z niczym, no ale zyłaś!!brawo

Ja nie przyjechalam tu do pracy, zarobic i zwinac sie do Polski, wiec widzisz- pudlo!!
Nie mierz wszystkim wlasna skala kolego bo sie mozesz niezle przejechac.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:47 pm   

[quote="siemej"]suska, :038: ot prawie w samo sedno ;)

Misiek7777 napisał/a:
albo czlowiek zarabia wyjeżdżajac albo sie bawi jezeli kontrakt jest dla was po to by miec stałe wpływy do zabawy to ja dziekuje za doradztwo


Dla niektorych beda to stale wplywy na zabawe, a dla niektorych na normalne zycie. Nazywaj to jak chcesz. Kazdy zyje wg swojego wlasnego uznania i przeznacza pieniadze na co chce. Tobie akurat wielkie G**** do tego.

Misiek7777 napisał/a:
a moja kultura wypowiedzi jest o wiele lepsza od waszej, ciagle tylko piszecie jak tos uper zyjecie , nie z takimi typami miałem do czynienia, nie bez powodu nazywaja nas pijakami i zlodziejami


Taaa...szczegolnie pokazujesz to wypowiedziami typu:

Cytat:
teraz to dowaliłas i utwierdziłas mnie w przekonaniu co soba reprezentujesz...żyj sobie ze skrętem i skrzynka chmielu jak większość tutaj!porażka!wow faktyczie niezłe życie, zyc nie umierac


Nikt tu po Tobie nie jechal dopoki sam nie zaczales. Masz jakis kompleks czy cos w tym stylu? I takimi wypowiedziami probujesz sie dowartosciowac

biedny polaczek pracuje u szwabów

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 5:49 pm ]
suska napisał/a:
Misiek7777 napisał/a:
moze ty pracujesz 7 dni, ja 5 dni w tyg i mam osobna toalete w pokoju i prysznic...wiec widzisz pudło! jestes polka wiec pazernosc mamy wszyscy we krwi, po to tutaj wyjechałaś, dla kasy wiec nie oszukuj sama siebie i nie praw jakis dziwnych dyrdymałów jak to w holandii mozesz zyc, a wrocisz do polski za pare lat z niczym, no ale zyłaś!!brawo

Ja nie przyjechalam tu do pracy, zarobic i zwinac sie do Polski, wiec widzisz- pudlo!!
Nie mierz wszystkim wlasna skala kolego bo sie mozesz niezle przejechac.


przejechac to ty sie przejechalas pierwsza, ja ani razu
no tak takie baby jak ty szukaja meza holendra, bo po co pracowac, zalosne
_________________
dziękuję z góry
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:50 pm   

Cytat:
biedny polaczek pracuje u szwabów


pudlo Misiek :037: mieszkam u Szwabow jak Ty to nazywasz. Pracuje w Holandii. To samo mozna powiedziec o Tobie: biedny polaczek pracuje dla Wiatrakow. :P
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:52 pm   

siemej napisał/a:
Cytat:
biedny polaczek pracuje u szwabów


pudlo Misiek :037: mieszkam u Szwabow jak Ty to nazywasz. Pracuje w Holandii. To samo mozna powiedziec o Tobie: biedny polaczek pracuje dla Wiatrakow. :P


wole waitrakow sto razy niz miec do czynienia ze szwabami
_________________
dziękuję z góry
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:53 pm   

Cytat:
przejechac to ty sie przejechalas pierwsza, ja ani razu
no tak takie baby jak ty szukaja meza holendra, bo po co pracowac, zalosne


Milosc nie wybiera, ale moglabym powiedziec to samo- zal mi Cie ze wybrales jakas brzydka, biedna, Polke-alkoholiczke.
Zreszta g*o Ci do tego z kim sobie zycie ukladam. Koncze dyskusje z panem, bo zal d*e sciska.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 5:57 pm   

suska napisał/a:
Cytat:
przejechac to ty sie przejechalas pierwsza, ja ani razu
no tak takie baby jak ty szukaja meza holendra, bo po co pracowac, zalosne


Milosc nie wybiera, ale moglabym powiedziec to samo- zal mi Cie ze wybrales jakas brzydka, biedna, Polke-alkoholiczke.
Zreszta g*o Ci do tego z kim sobie zycie ukladam. Koncze dyskusje z panem, bo zal d*e sciska.


he he milosc nie wybiera..dokladnie wybiera, doskonale wiedzialas za co sie zabrac by sobie polepszyc w zyciu a potem doradzasz nie majac nic wspolnego z sytuacja w jakiej ludzie sie znajduja, caly dzien siedzisz na kompie i sie madrzysza twoj wiatrak zapierdziela.
zalosna polka, a mojej zonie nie dorastasz do piet bo jest piekna madra i wykształcona i woli wlasnymi rekami sie czegos dorobic niz leciec na łatwizne i mowi tak jak ty ze pracowac nie musi bo milosc nie wybiera!!tandetna jestes
_________________
dziękuję z góry
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 6:00 pm   

Misiek7777 napisał/a:
wole waitrakow sto razy niz miec do czynienia ze szwabami


Wole Szwabow niz Ciebie :082: Mimo panujacej opinii z nimi mozna kulturalnie porozmawiac, bez wyzwisk i oczerniania. W przeciwienstwie do Twojej osoby.

Misiek7777 napisał/a:
przejechac to ty sie przejechalas pierwsza, ja ani razu
no tak takie baby jak ty szukaja meza holendra, bo po co pracowac, zalosne


Teraz juz napewno wiem, ze Twoje przewody mozgowe dostaly jakiegos zwarcia, co doprowadzilo do calkowitego uszkodzenia mozgu, a w nastepstwie do jego calkowitego zaniku.

Temat byl inny. Niestety ze strony naszego kochanego Misiaczka doszlo do klotni. Wiec nic tu po mnie, bo z czlowiekiem ktory reprezentuje nizszy poziom inteligencji niz moj, nie mam juz o czym rozmawiac.

Mam nadzieje, ze wpadnie Gochna i temat zamknie, bo oprocz klotni to do niczego nie prowadzi.

A Ty Misiaczku dalej pracuj dla tego swojego posrednika, tylko pozniej nie placz jak Cie wywala, a zaklad Cie nie zatrudni z powodu "zakazu konkurencji". Nie bedziesz mogl dostac zasilku, bo nic Ci tutaj nie przyslugiwalo. Nie masz stalego zameldowania - nie masz prawie nic.

Doei doei..en veel succes...POLACZKU !!
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 6:02 pm   

siemej napisał/a:
Misiek7777 napisał/a:
wole waitrakow sto razy niz miec do czynienia ze szwabami


Wole Szwabow niz Ciebie :082: Mimo panujacej opinii z nimi mozna kulturalnie porozmawiac, bez wyzwisk i oczerniania. W przeciwienstwie do Twojej osoby.

Misiek7777 napisał/a:
przejechac to ty sie przejechalas pierwsza, ja ani razu
no tak takie baby jak ty szukaja meza holendra, bo po co pracowac, zalosne


Teraz juz napewno wiem, ze Twoje przewody mozgowe dostaly jakiegos zwarcia, co doprowadzilo do calkowitego uszkodzenia mozgu, a w nastepstwie do jego calkowitego zaniku.

Temat byl inny. Niestety ze strony naszego kochanego Misiaczka doszlo do klotni. Wiec nic tu po mnie, bo z czlowiekiem ktory reprezentuje nizszy poziom inteligencji niz moj, nie mam juz o czym rozmawiac.

Mam nadzieje, ze wpadnie Gochna i temat zamknie, bo oprocz klotni to do niczego nie prowadzi.

A Ty Misiaczku dalej pracuj dla tego swojego posrednika, tylko pozniej nie placz jak Cie wywala, a zaklad Cie nie zatrudni z powodu "zakazu konkurencji". Nie bedziesz mogl dostac zasilku, bo nic Ci tutaj nie przyslugiwalo. Nie masz stalego zameldowania - nie masz prawie nic.

Doei doei..en veel succes...POLACZKU !!


juz ci lepiej jak wyrzuciles to z siebie?

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 6:10 pm ]
A Ty Misiaczku dalej pracuj dla tego swojego posrednika, tylko pozniej nie placz jak Cie wywala, a zaklad Cie nie zatrudni z powodu "zakazu konkurencji". Nie bedziesz mogl dostac zasilku, bo nic Ci tutaj nie przyslugiwalo. Nie masz stalego zameldowania - nie masz prawie nic.


nie bede3 plakal bo nie jedna firma w holandii, po drugie pracuje caly rok wiec zasilek mi sie nalezy, nie masz inf wiec nie gadaj glupot poza tym wywala to przejde do drugiej firmy ktora rowniez ma ludzi w mojej firmie, wiec jakims zakazem konkurencji to mozesz sobie...
_________________
dziękuję z góry
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 6:11 pm   

Misiek7777 napisał/a:
a mojej zonie nie dorastasz do piet bo jest piekna madra i wykształcona i woli wlasnymi rekami sie czegos dorobic niz leciec na łatwizne i mowi tak jak ty ze pracowac nie musi bo milosc nie wybiera

To niech wraca do kraju i tam sie dorabia skoro taka zdolna i wyksztalcone a nie IDZIE NA LATWIZNE w Holandii. Ciekawe co to za wyksztalenie, skoro w NL jablka musi zbierac.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
Ostatnio zmieniony przez suska Nie Cze 27, 2010 6:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 6:18 pm   

suska napisał/a:
Misiek7777 napisał/a:
a mojej zonie nie dorastasz do piet bo jest piekna madra i wykształcona i woli wlasnymi rekami sie czegos dorobic niz leciec na łatwizne i mowi tak jak ty ze pracowac nie musi bo milosc nie wybiera

To niech wraca do kraju i tam sie dorabia skoro taka zdolna i wyksztalcone a nie IDZIE NA LATWIZNE w Holandii. Ciekawe co to za wyksztalenie, skoro w NL jablka musi zbierac.


PRACOWITA małolato Pracowita w przeciwieństwie do ciebie, bo na łatwizne nie leci pracujac fizycznie w przeciewieństwie do ciebie, do polski wróci jak zarobi, i nawet jak czysci kible to pieniadz nie śmierdzi, no ale jakbym mial sie prosić na podpaski co miesiac od wiatraka(milosc nie wybiera) bo masz lewe rece do roboty to ubóstwiam moja zone jeszcze bardziej.
_________________
dziękuję z góry
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 6:21 pm   

Szkoda mi czasu na gadki z idiota.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Misiek7777 
Poczatkujacy
Misiek

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 6:23 pm   

suska napisał/a:
Szkoda mi czasu na gadki z idiota.



zabolało, prawda w oczy kole....
_________________
dziękuję z góry
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 6:25 pm   

nie, no tego nie da sie juz czytac
:074:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group