NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z byłym pracodawcą
Autor Wiadomość
kamil18 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 1
  Wysłany: Pon Lip 12, 2010 10:33 am   problem z byłym pracodawcą

Witam Serdecznie:) W zeszłym roku MAJ podpisałem umowę na okres 6 miesięcy Z panem <<<dane osobowe edytowane>>>>, wynagrodzenie na tej umowie wynosiło około1500 EURO brutto miesiecznie . Pierwsze parę miesięcy wszystko było OK ale pózniej trzeba go było prosić o pieniążki co skutkowało dopiery po kilku próbach ( chociaż i tak nigdy nie były wypłacane na czas) W grudniu zeszłego roku zostałem słownie zwolniony przez tego pano chć póżniej kazał pracować mi dalej . w styczniu powiedziałem dosyć podpisałem umowę z innym pracodawcą ale od pana<<dane osobowe eydowane>>>nieotrzymałem do dziś części wynagrodzenia za tamten rok za parę dni stycznia i wakwcyjnego. Gdy teraz upominam się o pieniądze straszy mnie sądem za odejście z pracy lub wogóle nie odbiera telefonu . miałem umowę do listopada tamtego roku po której zakończeniu nie dostałem nowej chociaż pracowałem do 15 14 stycznia , nie dostawałem pieniędzy w terminie . Po czyjej stronie leży racja czy mam szansę na to [by dozyskać swoje pieniądze ?????[/size] czy ktoś jeszcze został tak potraktowany przez ta osobe ????? bo wiem że nie jestem jedyny

na forum nie podajemy danych personalnych
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lip 12, 2010 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group