NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat biura Bliksemwerk w Den Haag
Autor Wiadomość
drakasia 
Poczatkujacy
Asiola

Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 3
  Wysłany: Pon Lip 12, 2010 10:45 pm   Opinie na temat biura Bliksemwerk w Den Haag

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z biurem pośrednictwa "BLIKSEMWERK" z Den Haag??Jeśli tak to proszę o opinie.
_________________
Asiola
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 7:13 am   

biura? koles ma biuro w domu, ktore wcale nie wyglada jak biuro.
z tego co wiem, to praca raz jest, a raz nie, niby placi 7e ale tez z tym roznie. zreszta on najpierw mowi ze jest praca a potem trzeba czekac po miesiac lub dwa. w najgorszym wypadku nie odzywa sie wcale.
 
 
drakasia 
Poczatkujacy
Asiola

Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 11:15 am   Biuro Bliksemwerk

Dzięki za wiadomość...dobrze wiedzieć że lepiej się nie nastawiać na obietnice tego Pana. No ale mówisz że z płatnością nie ma problemu jeśli już przepracowałeś dany okres? Podpisywałeś z nią może jakąś umowe? Dzięki z góry za odp.
_________________
Asiola
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 9:29 pm   

drakasia, ja nie pracowalam, moja kolezanka. ja sie bylam zapisac w tym niby biurze, pokserowal moje dokumenty i stwierdzil ze w tygodniu sie odezwie. dzwonil po 3 miesiacach jak juz pracowalam gdzies indziej :P
a tak wielce twierdzil, ze potrzebuje duzo ludzi do pracy, zebym mu kolezanek nazwolywala multum, bo on musi miec duzo ludzi. niby dla chlopakow tez mial prace, a jak moi znajomi poszli sie zapisac, to tez do dzisiaj sie nie odezwal, chyba od marca :P
umowe daje na pol roku, oczywiscie to tylko swistek papieru, nie ma tam nic ciekawego, napisane jest tylko, ze jak w ciagu tego pol roku zerwiesz ta umowe, to zabiera Ci kare. standard. a pieniadze wyplaca raz na miesiac. i to tez nie jest oficjalne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group