NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyczepka
Autor Wiadomość
martitta50 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 43
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 4:03 pm   Przyczepka

Witam Czy ktoś orientuje się może gdzie można wypożyczyć niedrogo na okres dwóch tygodni przyczepkę samochodową??? Może ktoś z forumowiczów ma takową??? Pozdrawiam
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 5:49 pm   

na niektorych stacjach benzynowych sa wypozyczalnie.
tu jest jedna przykladowa firma, mozesz poszukac za ile i gdzie: http://www.boedelbak.nl
mozesz pogooglowac za: "aanhangwagens huren" w swojej okolicy
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
Ostatnio zmieniony przez zaq Pią Lip 16, 2010 5:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
martitta50 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 43
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 11:38 am   Przyczepa

Witam Podzwoniłam po wszystkich firmach i wyniknął niestety mały problem. Mamy samochód na polskiej rejestracji, więc nie posiadamy tej trzeciej tablicy, którą zaczepia się na przyczepę. No i nie wiem co teraz robić. Może ktoś wie jak to obejść lub wie gdzie można wypożyczyć w Holandii przyczepę z polską rejestracją lub ma takiego znajomego. Dziękuje za pomoc
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 12:16 pm   

rzadko bo rzadko mozna trafic w wypozczyalniach przyczepki z normalnymi zoltymi tablicami
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
martitta50 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 43
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 7:09 am   Przyczepa

Witam Udało nam się w końcu wypożyczyć przyczepkę prywatnie, ale mam jeszcze jedno pytanko. Co oznacza symbol GA na haku od przyczepy. Jego wartość wyrażona jest w kg. Dzięki i pozdrawiam
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 10:00 am   

Nawiążę do braku tych tablic. Jak się wypożycza z IKEI to przyczepka też nie ma swojej tablicy, a samochód, który to będzie ciągnąć, niekoniecznie ma własną tablicę dla przyczepy, więc pracownik w IKEI z automatu wypisuje ręcznie na tekturze numer rejestracji samochodu i się jeździ z tekturą zamiast prawdziwych blach.

Widziałem jeszcze kiedyś Polaka z przyczepką lub bagażnikiem rowerowym i ten Polak po prostu miał przyczepioną kopię polskich tablic (pewnie zrobił na komputerze i wydrukował), włącznie z tym małym PL na niebieskim tle. Zupełnie nie rzucało się w oczy, tylko zwróciłem na to uwagę bo wiem, że polskie tablice dostaje się tylko 2, a on miał niby wszystkie 3, więc się przyjrzałem, że jedna to udawana. Takie coś pewnie nie podpada.
_________________
Dumny Polak
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 7:27 pm   

Problem sie moze zrobic jak bedzie jakis dzwon i koniecznosc skorzystania z OC.
W PL OC nie pokrywa przyczepy bo przyczepa musi miec swoje OC
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
oklat 
Poczatkujacy

Wiek: 113
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 40
Skąd: holandia
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 7:51 pm   

Nie musi lecz może. :039: Mam taką 2x4mpod plandeką :039:
 
 
dorota w
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 306
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 8:06 pm   

m4rcin napisał/a:
W PL OC nie pokrywa przyczepy bo przyczepa musi miec swoje OC
oklat napisał/a:
Nie musi lecz może.

Przyczepka zarejestrowana w Polsce MUSI mieć swoje ubezpieczenie-rejestrowaliśmy niedawno nową przyczepkę i do odbioru stałego dowodu rejestracyjnego wymagane było właśnie wykupione ubezpieczenie OC.Inaczej sprawa wygląda,kiedy mąż podłącza ją do swojego samochodu na hol.blachach-wtedy zakłada tą białą tablicę z rejestracją samochodu i przyczepka jest na ubezpieczeniu samochodu-wtedy faktycznie nie musi mieć polskiego OC.Ale jeśli samochód jest na pol. blachach ,to niestety przyczepka jest wtedy osobnym pojazdem i musi posiadać swoje ubezpieczenie.
 
 
symeks 
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 16
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 9:32 pm   

Hej.

nie wiem jak wy, ale ja za kazdym razem jak widzialem przyczepki do wypozyczenia to kazda miala zolte tablice, czy to w bp czy na innych stacjach czy firmach.

nie spotkalem sie jeszcze z przyczepka bez tablic, ale ja tu swiezy jestem, moze malo widzialem.

pzdr
_________________
2 razy po 69EUR uczy jezdzenia 50km/h
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group