NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Exotic Green- brak ofert dla osób z numerem SOFI!?
Autor Wiadomość
guti 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 2
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 8:26 pm   Exotic Green- brak ofert dla osób z numerem SOFI!?

Witam,
Zamierzałem wyjechać do pracy wakacyjnej poprzez firmę Exotic Green. Pracowałem już w Holandii więc postanowiłem jeszcze raz tam wyjechać. Jakie było moje zdziwienie kiedy pani pracująca w biurze oznajmiła mi, iż nie ma ofert dla osób posiadających już SOFI, natomiast osoby bez tego numeru( a więc jednocześnie bez doświadczenia w pracy w Holandii) mogą spokojnie wyjechać. Dziwna sytuacja. Gdy zapytałem czemu nie ma ofert dla osób z SOFI pani w biurze odpowiedziała że mają takie wymagania ze strony holenderskich pracodawców i muszą ich przestrzegać. Co o tym sądzicie?
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 8:27 pm   

Bzdura i chec zarobienia na osobach bez sofi, bo od wyrobienia takiego numeru nowym zycza sobie pewnie z 50 euro.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
Ostatnio zmieniony przez suska Nie Lip 25, 2010 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
guti 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 2
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 8:33 pm   

Właśnie tak podejrzewałem. Normalnie aż wierzyć się nie chce, że firmy pośredniczące aż takich numerów się dopuszczają, żeby zarobić dodatkową kasę!
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 9:04 pm   

Faktycznie Suska ma chyba racje, ze chca zarobic bo jak inaczej wytlumaczyc taka dziwna sytuacje? Masz juz sofi to powinno byc bez problemu a jednak problem jest :083:
_________________
Jadąc za morze klimat zmieniamy, nie siebie. Horacy
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 7:00 pm   

Witam,

Jak dla mnie sprawa jest banalna otóż:

Osoba która nie ma Sofi nr nie może dostać przelewu a kasa przeważnie idzie na konto firmowe (ciężko zarobiona kasa)- wyrabianie Sofi w takich firmach przeważnie trwa od 2 do 4 tyg wiec dana osoba jedzie albo na zaliczkach albo na hmm no własnie na czym...

Pozdrawiam Serdecznie
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group