NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy wezwanie policji cos pomoze ?
Autor Wiadomość
NeSsiaa 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 12:49 pm   Czy wezwanie policji cos pomoze ?

Jak wczesniej pisałam o odzyskaniu pieniedzy, ale mam jeszcze pytanie na ktore nie stety nie znalazlam badz przoczylam odpowiedz... Czy w momencie jezeli nie uzyskala osoba wyplaty po miesiacu czasu (płaten tygodniowki) wezwanie policji cos by pomogło ?? chodzi mi ze w momencie gdy bede w biurze i nie wyplaca mi do reki ?
 
 
chris-nb 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 57
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 12:55 pm   

oczywiscie, ze pomoze.
 
 
NeSsiaa 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 12:55 pm   

chris-nb napisał/a:
oczywiscie, ze pomoze.



a mam pytanko , piszac ze oczywiscie cos pomoze wiesz to z własnego dowaidczenia , czy tylko masz takie przypuszczenia ?
 
 
Miep 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 311
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 1:24 pm   

Popiewrwsze pracodawca ma do 6 tyg czasu do rozliczenia bylego pracodawcy.
2) czy siosta juz wyslala jakies listy za potwierdzeniem do bylego pracodawcy w zwiazku z zalagajacymi pieniazkami ?
3) Tak jest mozliwe zeby pieniazki szly nawet tydzien z jednego konta do drugiego.
4) zawsze przy podejrzeniach o mozliwe oszustwo ( w tym wypadku finansowe ) , kradziez mozesz to zglosiosc na policje .
Niestety jesli jestes jedynym zglaszajacy watpie by policja cos poza zanotowaniem zrobila cos wiecej w tym kierunku.
4) jesli byly pracodawca nieslusznie nie rozliczyl sie z twoja siostra to pujdz po porade do jakiegos jurysty lub oddaj ta sprawe dla adwokata badz komornika.
Ostatnio zmieniony przez Miep Pon Sie 09, 2010 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
NeSsiaa 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 2:17 pm   

Miep dziekuje za odzew ... a wiec zadnego listu zesmy nie wysyłaly gdyz chodziłysmy sie upominac o pieniadze co dwa dni do biura juz raz załatwiałam sprawe przez Jurdische Loket czy cos takiego , ale niestety ciagło sie to troszke długo a wiadomo ze pieniadze potrzebne. A co do Policji to wlasnie chciałam sie upewnic czy cos zrobic bo ze spisac to pewnie i spisza tylko im nic nie zrobia , ale moze ich to troszke chociaz postraszy ... z drugiej strony jakby na to nie patrzec to kradziez pieniedzy :) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez NeSsiaa Pon Sie 09, 2010 2:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grzestos 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 8
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 2:34 pm   

NeSsiaa mam pytanie a jak dlugo czekalas na zalatwienie przez Jurdischee loket czy jak zglaszasz meilem to po polsku czy po holendersku mam problem z odebraniem kasy przez biuro posrednictwa a moze klosc moze podpowiedziec jak odebrac swoja kase
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 4:31 pm   

mozna tu www.pomoc.nl



w ponizszych linkach sa rowniez poruszone te tematy
http://forum.niedziela.nl...610a2683570cd0b

http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=11
 
 
grzesbrody 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 34
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 5:01 pm   

Dzieki Gochna sprobuje na ta pomoc nl.
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 10:18 am   

znaczy ze co idziesz do biura - stoisz przed ,kims - ta osoba ci nie wyplaca pieniedzy - dzwonisz po policje???

no raczej policja ci tu nie pomoze. nawet jesli przyjada to co?

jesli juz chcesz zlozyc zawiadomienie to lepiej sie przejsc na komisariat.
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
NeSsiaa 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 4:29 pm   

grzestos napisał/a:
NeSsiaa mam pytanie a jak dlugo czekalas na zalatwienie przez Jurdischee loket czy jak zglaszasz meilem to po polsku czy po holendersku mam problem z odebraniem kasy przez biuro posrednictwa a moze klosc moze podpowiedziec jak odebrac swoja kase



Ja akurat byłam osobiscie w Centrum Hagi umowiłam sie telefonicznie najpierw na spotkanie , a pozniej juz mi wyznaczyli spotkanie :) I na tym spotkaniu juz pierwszym wysyłali w moim imieniu list do pracodawcy z tak jakby "ostrzezeniem". Fakt faktem pomagaja, ale jednak troche sie trzeba nachodzic, mozliwe ze to w moim przypadku tylko tak było bo "pracodawczyni" wymyslala jakies kolosalne zaliczki po 500 - 600 euro . I sie troszke to ciagło ...
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 4:36 pm   

No , ale w koncu cos uzyskalas ? Ja znam ludzi, ktorym rowniez wpierano , ze pobrali zaliczki i np dlatego wyplata jest bardzo mala albo nie ma jej wcale. Zdarza sie tak , ze ludzie potrzebuja zaliczke i odbieraja ja np od kierowcy busa wozacego do pracy czy koordynatora i odbywa sie to bez zadnego pokwitowania czyli brak dowodow ile taka osoba zaliczki pobrala. Firma to firma i najlepiej miec wszystko czarno na bialym
_________________
Jadąc za morze klimat zmieniamy, nie siebie. Horacy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group