NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy dzien w szkole
Autor Wiadomość
Pixa83 
Poczatkujacy


Wiek: 40
Dołączyła: 30 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: Vlissingen
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 8:36 am   Pierwszy dzien w szkole

Witam. Jestem mamą 4letniego szkraba, który jutro idzie pierwszy dzien do szkoły. Zastanawiam sie jak ten pierwszy dzień wyglada w Holandii. Czy dzieci ubiera sie na galowo tak jak w Polsce? Czy pierwszy dzien jest takim dniem jak apel , plan lekcji i do domu? Czy moze dzieci zostają juz normalnie w szkole tego dnia i trzeba im zapakować kanapki? Moze i głupie pytanie ale chyba bardziej sie tym przejmuje niz moj syn, a po drugie nie chce wyjść na głupka :) Chyba rozumiecie? Pozdrawiam
_________________
"A teraz my jesteśmy tymi przed którymi ostrzegali nas nasi rodzice "
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 9:00 am   

Nie ma tu zadnych apeli, ubranek galowych tez nie. Pierwszy dzien jest taki organizacyjny :039:
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 12:52 pm   

napewno szkola twojego dziecka ma strone internetowa - wejdz i zobacz moze sa jakies wazne info.

dzieci ubiera sie ,,normalnie" nikt nie przychodzi na galowo, mojemu synowi dalam kanapki i picie poniewaz dzieci w jego szkole maja sniadanko o 10.30 w swojej klasie. no i oczywiscie plecaczek mial ze soba - tylko z piciem i kanapkami.
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
Niunia27 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 113
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 8:01 pm   

Pierwszy dzien szkoly wyglada tak jak reszta w ciagu roku szkolnego,oprucz tego ze nie nauczaja juz pierwszego dnia.Dzieci sa w szkole caly dzien.Pozdrawiam :039:
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 10:32 pm   

zalezy w jakiej szkole sa caly dzien, nalezy sie zapytac jak to wyglada w waszej
w szkole mojego 4-latka jest przerwa 1,5 gdz. na ktora zabieram dziecko do domu i przyprowadzam z powotem, a jesli mam zaplacony overblijf wtedy moj maluch siedzi na tej przerwie w sali-swietlicy do godz, 15.
 
 
 
Pixa83 
Poczatkujacy


Wiek: 40
Dołączyła: 30 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: Vlissingen
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 8:14 am   Pierwszy dzien w szkole

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem. Ubrałam normalnie, dałam kanapki i poszedl. Póki co wiem ze o 12 mam po niego byc spowrotem. Pozdrawiam wszystkie mamusie których pociechy rowniez poszły do szkoły :)
_________________
"A teraz my jesteśmy tymi przed którymi ostrzegali nas nasi rodzice "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group