NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Wrz 28, 2010 3:55 pm
Sprzatanie domow - zarobki
Autor Wiadomość
madx2
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 53
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 3:34 pm   Sprzatanie domow - zarobki

Mam pytanie ile zaraciaja polki na sprzataniu domow prywatnych w Hadze i Wassenarze? Z gory dziekuje za odp.
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 3:45 pm   

od 10e

[ Dodano: Pon Wrz 27, 2010 3:46 pm ]
na godzine oczywiscie :)
 
 
madx2
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 53
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:21 pm   

ok ale ile sie dostaje za sprzatanie w wassenarr tez 10e na godz? czy wiecej?
Ostatnio zmieniony przez madx2 Wto Wrz 28, 2010 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:36 pm   

madx to zalezy od domu, jezeli sa oni bogatsi a Ty ich swoim sprzataniem zadowalasz to zapewnie dadza powyzej przecietnej holenderskiej rodziny

kiedys bylam zmuszona do skorzystania z pomocy sprzataczki, polkiej dziewczyny i ona juz na poczatek powiedziala ze bierze 10 euro (to bylo 3 lata temu) wiec sie zgodzilam.
gdy ja zobaczylam to sie zastanawialam jak ona z tymi tipsami bedzie mogla sprzatac... juz po pierwszym razie chcialam jej podziekowac ale zawsze sie tak skladalo ze albo ja albo ona nie miala jak mi wydac reszte ale w koncu udalo mi sie z niej zrezygnowac, nie warta byla tych pieniedzy i nigdy sie nie wyrabiala z praca choc ja jej naprawde wiele nie dawalam i sama z nia duzo sprzatalam

ja pisze to z punku widzenia placacej za sprzatanie jak i sprzataczki bo tez swego czasu tak zarabialam
 
 
madx2
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 53
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:45 pm   

dziekuje za odp. sprawa jest nastepujaca....mieszkalam 2 lata w Noordwijk i sprzatalam w domach za 10e i to mi wystarczalo ale teraz od roku mieszkam w den haag(przeprowadzilam sie) i nadal dojezdzam do pracy.Wiec 2 tyg temu poprosilam ludzi o podwyzke po 3 latach pracy u nich i prawie wszyscuy mi odmowili stwierdzajac ze uwazaja,ze 10e to wystarczajaca cena za sprzatanie domow.Tez tak uwazalam ale dojazd mnie tez troszke kosztuje i moja znajoma stwierdzila,ze jak sie ja zwolni eto jak wezma inan pania to i dak ona nie bedzie sprzatac za 10e tylko za minimum 12e wiec nie rozumie dlaczego mi nie dadza tej podwyzki skoro juz jakis czas u nich pracuje wiec dlatego pytam sie wam czy moge w wassenar rzadac 12-13e ?! Jak tak to po co mam jezdzic 30km skoro dlizej tez bede miala prace i za lepsze pieniadze?! Doradzcie mi z gory bardzo serdecznie dziekuje:)
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:54 pm   

madx2 mozesz poprosic ale na pewno nie żądać ;-)


http://pl.wiktionary.org/wiki/%C5%BC%C4%85da%C4%87


madx2 napisał/a:
i moja znajoma stwierdzila,ze jak sie ja zwolni eto jak wezma inan pania to i dak ona nie bedzie sprzatac za 10e tylko za minimum 12e wiec nie rozumie dlaczego mi nie dadza tej podwyzki skoro juz jakis czas u nich pracuje


Wobec tego sie zwolnij i zatrudnij sie u innych ludzi za 12-13 euro :061:
Ostatnio zmieniony przez Bronka Wto Wrz 28, 2010 6:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 4:13 pm   

Madox skoro wyjasnilas im swoja sytuacje a oni nie chc ci dac wiecej to albo zgodzisz sie na taka stawke jaka mialas albo jak Bronka mowi: zwolnij sie i znajdz sobie prace ze 12-13 euro jezeli sie uda :)
Ja osobiscie bym nei placila 13 euro za sprzatanie jezeli moglabym znalesc rowniez dobra sprzataczke ktora mie musi placic za swoj dojazd i brala 10 euro

Tak wiec decyzja nalezy do Ciebie
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 5:18 pm   

madx2 napisał/a:
znajoma stwierdzila,ze jak sie ja zwolni eto jak wezma inan pania to i dak ona nie bedzie sprzatac za 10e tylko za minimum 12e wiec nie rozumie dlaczego mi nie dadza tej podwyzki skoro juz jakis czas u nich pracuje wiec dlatego pytam sie wam czy moge w wassenar rzadac 12-13e


raczej nie sadze zeby wielkim problemem dla tych rodzin bylo znalezienie sprzataczki za 10e (nawet patrzac po ogloszeniach na marktplaats). Mozna poprosic a nie RZADAC, wiec popieram dziewczyny. Sama wolalabym placic 10 niz 12-13e
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 8:43 am   

madx2, ale to Twoj problem, ze sie przeprowadzilas i teraz koszty dojazdu sa wieksze. Co oni maja do tego? Chyba nie kazali Ci sie przeprowadzic?
Ciesz sie lepiej z tego co masz, a nie..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group