NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Janusz Palikot
Autor Wiadomość
Athlon 
Gaduła

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 113
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 9:24 pm   Janusz Palikot

Nareszcie ktos mowi glosno i wyraznie o tym co nie jest fajne w Polsce, bez szeptania za plecami i bez obawy , ze nie dostanie rozgrzeszenia na niedzielnej mszy.
Oby tak dalej, trzymam kciuki za Janusza!!!!
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 10:40 pm   

Athlon, Ja tez trzymam kciuki za postepy w Twojej kuracji.
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 2:15 pm   Re: Janusz Palikot

Athlon napisał/a:
Nareszcie ktos mowi glosno i wyraznie o tym co nie jest fajne w Polsce, bez szeptania za plecami i bez obawy , ze nie dostanie rozgrzeszenia na niedzielnej mszy.
Oby tak dalej, trzymam kciuki za Janusza!!!!


Gdyby Janek nie dorobil sie kasy na lewo i mial fortune teraz to moze by trzymal standardy moralne zachowania. Nie mowie o lamaniu status quo ale jego zachowanie pozostawia wiele do zyczenia! Mi juz wystarczy jego "mowienia glosno", ma moralnosc na poziomie rynsztoku bo mu nie zalezy na polityce tylko aby robic show i moze sobie na to pozwolic..a jego komisja "Przyjazde Panstwo" guzik zrobila przez tyle lat...

Ja sadze,ze jak zwykle to jest duzo gadania malo roboty. A madre zdanie mowi "Ci co nic nie widza mowia duzo a Ci co wiedza nic nie mowia". I jegopomysly to sa stare co juz kiedys byly oglaszane....mam nadzieje,ze jego ruch przegra wybory i skonczy sie Palikot! bo mowia szczerze nawet Lepper po tych kilku latach mial wiecej oglady i frasobliwosci niz Palikot a tez pieknie wytykal co bylo be zanim jeszcze byl w rzadzie...
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 4:22 pm   

.:Paco:. napisał/a:
mam nadzieje,ze jego ruch przegra wybory i skonczy sie Palikot!
I tu sie mylisz.Byl Tyminski,byl Lepper,teraz jest Palikot.Zdobedzie kilkanascie procent.Popra go ludzie niezadowoleni z PO i bojacy sie jak diabel swieconej wody PiSu.Jedyny jego problem to brak w tej chwili tuby medialnej.TVN jest Tuska i raczej nie poprze Palikota.Moze "nowa"' TVP z Hania Lis?? :072:
Ostatnio zmieniony przez Mathnl Pon Paź 11, 2010 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 6:41 pm   

Palikot Palikot :043: On to sie do cyrku nadaje kombinator.
Tacy maja nami Rządzić i Polską Ja się pytam z skąd on ma tyle kasy ciekaw jestem ?? Czyżby układy z PRL :021:
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 8:02 pm   

Maxy napisał/a:
Ja się pytam z skąd on ma tyle kasy ciekaw jestem ?? Czyżby układy z PRL


to moze wpisz w google:

http://www.google.com/sea...dorobil+palikot

a wtedy sie dowiesz ze niekoniecznie ukradl... jakos cba go przeswitlalo i nic mu nie zarzucono....


moim zdaniem, mowi o tym co wiekszosc boi sie wypowiedziec, forma wypowiedzi tez mi nie pasuje, ale zeby sie przebic w polskich marnych mediach nalezy szokowac, bo programu partii nie pokaza bo ciemny narod nie bedzie go czytal, bo mu sie nie chca bo ma w du....pie losy kraju, lepiej bronic krzyza i doszukiwac sie koneksji rodzinnych miedzy wermachtem a rodzina premiara.... ot cala polska! :038:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lut 08, 2014 3:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 8:24 pm   Re: Janusz Palikot

Athlon napisał/a:
Nareszcie ktos mowi glosno i wyraznie o tym co nie jest fajne w Polsce, bez szeptania za plecami i bez obawy , ze nie dostanie rozgrzeszenia na niedzielnej mszy.
Oby tak dalej, trzymam kciuki za Janusza!!!!

Jeżeli chcesz by cyrk rządził Polską to najlepiej głosuj na Janusz Korwina Mikke i jego Partie..
Palikot - populistyczny twór PO-podobny jest tylko głośny... ciekaw jestem jaki program utworzy - przypuszczam, że a'la Samoobrona czyli
1. Będzie lepiej.
2. Będzie lepiej.
3. Będzie lepiej.
4. Będzie lepiej.
5. Balcerowicz musi odejść
Ale ludzie usłyszą, że będzie lepiej to zagłosuja z chęcią.. ahh ta Polska ;/
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
 
 
 
Athlon 
Gaduła

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 113
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 9:15 pm   

Chce by ktos wkoncu oddzielil panstwo od sekty spasionych panow w sukienkach, ktorzy gwalca male dzieci i ktorzy za pieniadze podatnikow siedza przy korycie i lupia ciemna polska mase.
Nie chce Ciemnogrodu w 21 wieku , nareszcie ktos glosno o tym mowi, bo czas na zmiany.
Pozdrawiam wszystkich kladzacych na tace.
Amen.
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 10:04 pm   

A Leper czy Giertych też głośno mówili, że potrzeba zmian.. zresztą kto nie mówi.
Tylko ciekawy jestem ile procent ludzi popierających pana Palikota, przeczyta chociaż część jego programu wyborczego.
Ps. jestem 100% ateistą
Amen
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez doronio Pon Paź 11, 2010 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 10:54 pm   

Athlon napisał/a:
Chce by ktos wkoncu oddzielil panstwo od sekty spasionych panow w sukienkach, ktorzy gwalca male dzieci i ktorzy za pieniadze podatnikow siedza przy korycie i lupia ciemna polska mase.


Przecież SLD mówi o tym głośno od zawsze, tyle, że w mniej medialny sposób.

Przede wszystkim to facet bez moralności, co już bez wnikania w jego poglądy skreśla go dla mnie na starcie jako osobę niewiarygodną.
_________________
Dumny Polak
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 8:33 am   

SLD owszem mówi o tym co Palikot, z jednym wyjątkiem. Mimo upływu 20 lat, SLD dalej ma i będzie miało łatkę PZPR. Dopóki z SLD będą kojarzeni ludzie pokroju Leszka Millera czy Józia Oleksego dalej będzie to partia postkomunistyczna a nie socjalno-wolnosciowa...
jsobanski co masz na myśli mówiąc, że to człowiek bez moralności? O jakiej moralności prawisz bo nie ogarniam?
Nie powiem, żeby mi imponował Palikot. Jednak patrząc na miałkie wypowiedzi innych politykierów on robi różnicę. Coś jak dla mnie jest na rzeczy, dlaczego niby w sobotę zamknięto sklepy z dopalaczami? Mam tylko nadzieję, że pieniądze na PR rządowy nie pochodzą z kieszeni podatnika.
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 7:42 pm   Re: Janusz Palikot

doronio napisał/a:
Athlon napisał/a:
Nareszcie ktos mowi glosno i wyraznie o tym co nie jest fajne w Polsce, bez szeptania za plecami i bez obawy , ze nie dostanie rozgrzeszenia na niedzielnej mszy.
Oby tak dalej, trzymam kciuki za Janusza!!!!

Jeżeli chcesz by cyrk rządził Polską to najlepiej głosuj na Janusz Korwina Mikke i jego Partie..
Palikot - populistyczny twór PO-podobny jest tylko głośny... ciekaw jestem jaki program utworzy - przypuszczam, że a'la Samoobrona czyli
1. Będzie lepiej.
2. Będzie lepiej.
3. Będzie lepiej.
4. Będzie lepiej.
5. Balcerowicz musi odejść
Ale ludzie usłyszą, że będzie lepiej to zagłosuja z chęcią.. ahh ta Polska ;/


doronio mysle,ze taki JKM by sie przydal w 4 lata przewrocilby do gory nogami to koryto pozrywal te standardy i by sie zaczelo od nowa! POlityky traktuja to wszystko jako zawod wiec beda mowic co im slina niesie aby tylko ich wybrali a nie co jest dobre dla kraju...od 20 lat mamy tych samych ludzi tylko pod innymi plaszczami a tylko coraz gorzej...
JKM nie ma szans ale mysle chwilami to,ze to byla taka terapia szokowa...

A Palikot dorobil sie na Polmosie Lublin - na przekretach ale to wiedza ludzie co tam pracowali wtedy i tyle...a teraz ma w nosie czy go ktos wybierze czy nei bo on nie musi traktowac tego wszystkiego jako zawodu a jako zabawe..ale to wola o pomste jak sie go oglada...

Ja trace nadzieje,ze w PL polityka sie kiedys zmieni bo nawet mlodzi staja sie podobni do starych jak Nowak w PL..obluda i nic wiecej.. fakt Napieralski cos wyglada bardziej normalnie ale juz Olejniczak stare w mlodej skorze...jesli cokolwiek sie zmieni to moze za 50 lat ale wtedy nam na tym forum to juz bedzie wszystko jedno..
Ostatnio sie dowiedzialem o przypadku w Wolominie pod Warszawa (ktos z rodziny jest we wladzach) gdzie wice burmistrzem zostal 25 latek - mial problemy aby obronic sie na prywatnej uczelni, podchodzil do obrony 3 razy i przez ten czas czekali z nominacja i byl konsultantem. Obronil sie i trach wiceburmistrz, ktory podobno ma problemy z napisaniem oficjalnego pisma po polsku..ale UWAGA..jest z odpowiedniego nadania.. PO...zyc nie umierac, nie?
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 8:32 am   

.:Paco:. napisał/a:
A Palikot dorobil sie na Polmosie Lublin - na przekretach ale to wiedza ludzie co tam pracowali wtedy i tyle...a teraz ma w nosie czy go ktos wybierze czy nei bo on nie musi traktowac tego wszystkiego jako zawodu a jako zabawe..ale to wola o pomste jak sie go oglada...


to jak wiesz, lub znasz kogos kto wie, to idz do prokuratury, a nie oczeraniasz swoimi wpisami...

przynajmniej mowi o problemach w polsce a nie jak niektorzy dbaja zeby pomniki bratu budowac....
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 9:35 am   

Wszystko co on mówi sprowadza się do dwóch rzeczy: lżenia Kaczyńskich i postulowania zawsze odwrotności tego co postuluje PiS. PiS powie "A", Palikot powie "Z", PiS powie "Z", Palikot powie "A". Bez PiSu ten politykier nie istnieje i dostanie jedynie głosy nie osób, które są za jakimś jego programem, tylko są przeciwko PiSowi. Ze wszystkich swoich własnych pomysłów wystrzelał się w pierwszym roku komisji Przyjazne Państwo, a potem już niewiele robił poza błaznowaniem pomimo, że politycznie był na silnej pozycji mając 2 ważne rzeczy:
- uwagę mediów
- poparcie rządzącej koalicji (60% miejsc w sejmie)
- (pieniądze dające mu teoretycznie niezależność)
Pomimo tej silnej pozycji nie potrafił zdziałać zbyt wiele, nie widzę więc dlaczego miałby zrobić więcej działając jako osobna partia. Jak się doda do tego, że wg obecnych szacunków będzie miał szczęście jak przekroczy próg wyborczy 5% to i tak będzie miał jedynie ułameczek tego co dotychczas, stąd jestem głęboko przekonany, że nic nie zrobi poza dalszym gadaniem. A żeby gadać nie potrzeba grzać miejsca w sejmie ani mieć immunitetu, wystarczy założyć własną gazetę (co też miał - "Ozon").
_________________
Dumny Polak
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 5:30 pm   

Palikot jest kolejnym (przedtem byl Lepper i inni) przykladem degeneracji zycia politycznego w Polsce.
Straszny arogant i narcyz, uwielbiajacy flesze i kamery.
Zapewne tak szybko zniknie z polityki jak sie w niej pojawil.
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group