NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
groenflex opole
Autor Wiadomość
lilka85 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 4
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 2:15 pm   groenflex opole

Zastanawiam sie co dzieje z firma groen flex.
Istnieja jeszcze? Z tego co wiem to posiadaja hotele na Westlandzie i zatrudniaja duzo osob w sektorach ogrodniczym i produkcji.
Czy ktos wie dlaczego ich polska strona juz nie istnieje i telefon jest nieaktywny, macie moze polskie namiary na nich?

A przy okazji to prosze o aktualne opinie, bo znalazlam tylko informacje o firmie sprzed roku, wszelkie info na wage zlota :039:
 
 
sikor451 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 5:34 pm   

:081: Hej. Mialem 'przyjemnosc' pracowac przez GROENFLEX w tym roku.Po zajechaniu na miejsce tj. Wateringen De Liersweg 15 oczom mym ukazal sie duzy hotel robotniczy. Dokumenty podpisac musialem 'in blanco' Na dzien dobry potracaja 100 euro kaucji na wypadek zniszczen jakie moglbym wyrzadzic. <Zwrocili 100 na koniec> Mieszkalem w pokoju ok. 20 metrow kwadratowych z 2 chlopakami , a bylo jeszcze wolne 1 miejsce. Lozka pietrowe jak w kryminale. Na 20-stu metrach kwadratowych znajdowaly sie lozka,szafa,stolik,4 krzesla,aneksik kuchenny,lodoweczka,prysznic i kibelek. Za mieszkanie potracali 280euro. Obiady byly obowiazkowe tzn. czy sie jadlo czy nie placic trzeba bylo ok 15eur. Obiady wydawali od pn-pt. W weekendy radzic trzeba bylo sobie samemu. W pokojach gotowac nie wolno bylo. Jesli przylapali kogos KARA.Trzeba bylo miec wlasny osprzet. Osprzet ten trzeba bylo skrzetnie ukrywac , poniewaz pod Twoja nieobecnosc przeprowadzane byly kontrolne w pokojach. Na suficie pomontowane czujniki ZAKAZ PALENIA w pokojach. ZAKAZ otwierania okien. To tyle o WARUNKACH.
Prace mialem przez pierwsze 7 dni. Wcale nie bylo to sortowanie warzyw,owocow, tylko pakowanie kwiatkow. Po 7 dniach wyslali mnie za Amsterdam na szklarnie. Codzienne dojazdy ok 100 km w 1 strone. Praca na szklarni byla przez 7 dni na RATY. Zdarzalo sie ze jechalismy i na miejscu okazywalo sie ze dzis wolne. Gdy nie mialem pracy musialem schodzic o 5.30 na kantyne i czekac az laskawie znajda cos dla mnie i wielu innych osob. Niektorzy mieli stala prace, glownie na sortowniach smieci. Biznes jaki tam maja wiatraki opiera sie na HOTELU. Bija niezla kase na wynajmowaniu pokoikow za 600-1200euro. W zaleznosci ilu wrzuca do jednego pokoiku. Jesli natomiast chodzi o pieniadze to nie bylo problemu z wyplata. Tyle ze z drugiej strony za wiele tej wyplaty nie bylo. Wybor nalezy do Was. WEDLUG MNIE LIPA. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY. Pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach NORMALNEJ pracy.... :026:
 
 
ewaewa2411 
Poczatkujacy
ewaewa2411

Wiek: 54
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 16
Skąd: cappelle
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 9:07 pm   

Witam.
Jak zwykle medal ma dwie strony.
Ja pracuje przez firme groenflex od 13 miesiecy,caly czas na tej samej szklarni.
Jestem bardzo zadowolona, co do pracy jak i wynagrodzenia.
Sikor451 nikt nie kazal Ci mieszkac na hotelu i placic kaucji za ewentualne zniszczenia oraz gniezdzic sie w klitce, miales to na wlasne zyczenia.Ja nigdy nie mieszkalam na mieszkaniu z firmy ,mam swoje wynajmowane mieszkanie, za mniejsze pieniadze i na dodatek z dotacja. Czasami wystarczy pomyslec niz narzekac, ale my Polacy uwielbiamy wszystko krytykowac, a czasami wystarczy zaczac od siebie samego.Pozdrawiam Groenflex, ktory zawsze jest do mojej dyspozycji kiedy czegos potrzebuje oraz serdecznie ksiegowa Rachele.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group