NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC
Autor Wiadomość
KKamil 
Gaduła

Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 128
Skąd: Wrocław / Eindhoven
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 9:34 pm   

Miałem w domu z 15 metrów porządnego kabla antenowego, więc podłączyłem go do tego wystającego ze ściany, i do TV, jednak zero jakiegokolwiek odbioru.
W dodatku, kabel ten jest z 2-3 razy cieńszy od tego który sam posiadam, więc jest to pewnie pozostałość po czyjejś antenie naziemnej czy cuś...

Najbardziej bym się zdenerwował gdyby się okazało że nie ma tu instalacji kablowej, ale przy sprawdzaniu na stronie UPC pisało że jest dostępna pod tym adresem.
W dodatku musiałem im wysyłać kopię kontraktu najmu, bo poinformowali mnie że pod tym adresem ktoś korzystał z ich usług...

Chyba, że jest jeszcze możliwość iż nie udostępnili jeszcze sygnału, ale wątpię...

No nic, szukam dalej...
Ostatnio zmieniony przez KKamil Wto Sty 04, 2011 9:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
przemekm26 
Gaduła
GD

Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 183
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 9:11 am   Jakie dokumenty wymagaja w UPC

W poprzednia sobote chcialem sobie wziasc pakiet telewizja,telefon internet w UPC i wszystko ladnie i pieknie wszystko pasowało do momentu gdy pokazałem polski paszport, wtedy sprzedawca zaczał wymyslac jakies dodatkowe dokumenty az na koncu wyszukał ze moje dane nie sa zgodne z nazwiskami podanymi w jego systemie pod tym adresem. Wiec o co chodzi? Nastepna instytucja w NL stwarza mi problemy w swobodnym korzystaniu z uslug, czy to ze wynajmuje mieszkanie,nie mam własnego robi ze mnie gorsza jednostke? Poraz kolejny w nl poczulem sie obywatelem gorszej kategori! Wiec prosze o odpowiedz jakie dokumenty i jakie warunki trzeba spelnic aby otrzymac internet z UPC?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 1:06 pm   

przemekm26,


czesc z twojego postu nadaje sie raczej do tego tematu http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=95354

przemekm26,

Cytat:
prosze o odpowiedz jakie dokumenty i jakie warunki trzeba spelnic aby otrzymac internet z UPC?



a tu odpowiedzi na podobne pytania/e

http://www.niedziela.nl/f...pic.php?t=68778
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 3:37 pm   

a nie mozesz zamowic przez internet unikniesz glupich pytan
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 5:26 pm   Re: Jakie dokumenty wymagaja w UPC

przemekm26 napisał/a:
W poprzednia sobote chcialem sobie wziasc pakiet telewizja,telefon internet w UPC i wszystko ladnie i pieknie wszystko pasowało do momentu gdy pokazałem polski paszport, wtedy sprzedawca zaczał wymyslac jakies dodatkowe dokumenty az na koncu wyszukał ze moje dane nie sa zgodne z nazwiskami podanymi w jego systemie pod tym adresem. Wiec o co chodzi? Nastepna instytucja w NL stwarza mi problemy w swobodnym korzystaniu z uslug, czy to ze wynajmuje mieszkanie,nie mam własnego robi ze mnie gorsza jednostke? Poraz kolejny w nl poczulem sie obywatelem gorszej kategori! Wiec prosze o odpowiedz jakie dokumenty i jakie warunki trzeba spelnic aby otrzymac internet z UPC?


To popros osobe u ktorej wynajmujesz zeby wziela abonament na internet. Pamietam jak zalatwialam ludziom umowe o mieszkanie gosc ich pytal czy chca miec internet. Nie przepisywalabym tego zla checia czy dyskryminacja pracownika UPC, maja swoje przepisy i tyle. A co powiesz jak ja kiedys chcialam zalozyc telefon z UPC i przyszedl gosc i nie chcial ze mna podpisac umowy bo umowa byla na meza nazwisko jak wypelnialismy wniosek a w moim dokumencie widnialo moje nazwisko panienskie i nie pomoglo nic, nawet to ze pokazalam ksiazeczke slubna z urzedu holenderskiego, musialam dzwonic po meza a ten musial urwac sie z pracy i przyjechac zeby zlozyc podpis :036:
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group