NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy informatyczne Valkenswaard, Eindhoven...
Autor Wiadomość
koszutka 
Poczatkujacy
Basha

Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 7
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 9:34 pm   Kursy informatyczne Valkenswaard, Eindhoven...

Witam!!

Chciałabym zapisać się na porządny kurs informatyczny; programowanie np. C++ etc., lub XHTML, CSS, JAVA etc. Jeśli ktoś ma informacje nt. tego typu kursu, proszę doradźcie :)

Monika
Ostatnio zmieniony przez koszutka Wto Gru 07, 2010 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 11:18 pm   

jezeli masz juz jakies doswiadczenie z programowaniem to sprobuj sama sie nauczyc. w sieci jest cala masa bardzo dobrych ksiazek, kursow, przykladow itd.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
koszutka 
Poczatkujacy
Basha

Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 7
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 10:26 am   

Jesli chodzi o programowanie, to mam jakieś tam doświadczenie (Turbo Pascal, Visual Basic), ale to było dawno i nie prawda ;P Próbowałam sama się uczyć C++, ale doszłam do wniosku, ze chyba będzie lepiej, jeśli pójdę na kurs... Co do WWW, to oczywiście tworzę sama stronki, nie jest trudne, jednak również chciałabym sie doszkolić, zwłaszcza z części graficznej...
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 4:47 pm   

popatrz w Infosupport... moj maz jest programista i tam sie doksztalca...
http://www.infosupport.com/
 
 
koszutka 
Poczatkujacy
Basha

Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 7
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 6:16 pm   

Ooo, dziekuję bardzo, napewno poczytam... A czy uczą tam też po angielsku??
Oczywiście, jeśli ktoś ma jeszcze inne pomysły będę wdzięczna za pomoc :)
Ostatnio zmieniony przez koszutka Śro Gru 08, 2010 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 7:41 pm   

tak... czesc kursow z tego co wiem to jest po angielsku... moj maz mial materialy po angielsku a zajecia byly prowadzone po niderlandzku... wiec sadze, ze w wypadku gdy ktos mowi tylko po angielsku to nie jest to problem...
 
 
ghdstore3u 
Poczatkujacy
vwx971

Wiek: 67
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: England
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 4:43 am   

spam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Sty 10, 2011 12:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolina_ 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 52
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 12:34 pm   

Odświeżę troszke temat, ponieważ również jestem zainteresowana tego typu kursem lub szkoleniem w okolicach Utrechtu, ewentualnie nieco dalej. Głównie interesuje mnie HTML, CSS, JavaScript, jakieś podstawy PHP czy MySQL. Chciałabym coś podobnego do tego: http://www.gowork.pl/kurs...va-script-sql-8 . Widzę, że www.infosupport.com oferuje coś w ten deseń, mianowicie HTML5 i CSS3, jednak moim zdaniem 2,500eu za 5 dni podstaw to troszke dużo, szczególnie, że podstawy znam. Czy macie informacje na temat jakichś innych kursów organizowanych w NL w języku angielskim?

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group