NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich serdecznie.
Autor Wiadomość
peanutnl 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 2
  Wysłany: Śro Gru 08, 2010 7:17 pm   Witam wszystkich serdecznie.

Witam wszystkich serdecznie. Szkoda ze w takich okolicznosciach, no ale trudno. Wiec krotkie streszczenie: Od lipca pracowalem w firmie 1 poprzez posrednika, agencje pracy. Po 5miesiacach, z dnia na dzien zostalem przeniesiony na inny domek i do innej pracy. Siedze tutaj 3ci tydzien. W pierwszy pracowalem 3 dni. W drugim tyg, czyli zeszlym przepracowalem 5h, dlaczego? Nie mam pojecia, dostawalem sms ze mam wolne nastepnego dnia itd. Te 5h to po odciagnieciu chaty -e90 ubezpieczenia -18 i dojazdu -5! (chodze z buta, mam 15min) mam na dzisiejszym solarisie 60e na minusie... Przyszedl obecny tydzien, mialem wolne, dopiero dzis poszedlem na 6h (wg grafiku mialo byc 10) no i dostaje sms i czytam, ze MAM WOLNE! Czyli za tydzien w czwartek mam na oko 120 na minusie! (jesli nie pojde w pt lub sb, ale nie licze na to) nie mam kasy od tygodnia, jesli przepracuje caly przyszly tydz, to dzien przed swietami dostane z 40e? (mam 25lat, 40h to u mnie 185e) co robic? Na swieta nie zjezdzam, liczylem chociaz na mile samotne swieta. Podejrzewam ze bede bez niczego, co robic, pomozcie mi, koordynator ma to gdzies 'on nic nie wie' itd. Jesli macie pytania, rady to czekam. Przepraszam za brak skladni, pisze z komorki, dzieki lebarze mam chociaz taka furtke.. Czekam.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Gru 08, 2010 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 7:40 pm   

ciezka sprawa stary...jesli jestes tak przycisniety,ze nie masz kasy to az dziwne,ze sie trzymasz tej agancji...

nie wiemy co robisz, co umiesz robic jakie masz kwalifikacje...ale myslales nad zmiana pracy? zobacz chocby ogloszenia:

http://ogloszenia.niedzie...ries/showcat/42


..poszukuje chocby pilnie 20 osob to produkowania sera - nie wiem czy dobre stawki ale zawsze cos!
 
 
peanutnl 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 2
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 8:12 pm   

Sprawa jest taka, ze nie mam skad dzwonic, wydaje mi sie tez ze nie uda mi sie zalatwic nic przed swietami. Obawiam sie ze jak zaczne im teraz stawiac warunki, to mnie po prostu wyrzuca a do kraju nie mam teoretycznie po co, do kogo wracac... Kwalifikacje? Pracowalem w polsce na magazynach w paru marketach. Rok temu holandia, lilie - wycwiczyly cierpliwosc. Teraz produkcja, maszyny itd wycwiczyly tempo. Recycling, chlodnia, pakowanie miesa. Jestem ogarnietym pracownikiem, zaden pracodawca na mnie nie narzekal. Komunikatywny angielski, srednhe wyksztalcenie,jezdzilem BT przez prawhe rok. Brzmi to jak list motywacyjny, ale moze sie komus przyda.

Dzieki za odzew, licze na dalsze rady.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 11:14 pm   

Witam,
Kolego peanutnl a czego Ty sie spodziewasz że ktoś " załatwi Ci pracę "

Nie masz z czego dzwonić to kup kartę albo doładowanie ( nie masz za co - po 5 miesiącach nie masz zadych oszczędności na "czarną " godzine która własnie teraz ma miejsce ... ??

Siedzisz na domku to bier kilka kanapek coś do picia i w drogę po okolicznych biurach pracy ( uważam że ofert na świeta będzie sporo choćby nawet na "zastępstwo "

Pytanie z innej beczki wypłacili CI wakacyjne/ urlopowe ??? Bo jeśli nie to biuro czeka tylko na to aby twoj - był na tyle wysoki aby kase z wakacyjnego CI ZABRALI na pokrycie tego właśnie "-"...

Wiem że może i brutalnie to zabrzmiało ale nie ma co owijać tylko mówić jak jest a jest CIĘŻKO ... :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group