NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Śro Gru 15, 2010 7:11 pm
Uwaga Oszustwo !! Sprzątanie domów - okolice Utrecht
Autor Wiadomość
H00llandia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Gru 2010
Posty: 7
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 1:07 pm   Uwaga Oszustwo !! Sprzątanie domów - okolice Utrecht

Radze nie odpowiadać na podane ogłoszenie szanownej Pani Magdaleny R http://ogloszenia.niedzie.../advert/143885. Kobieta posiada nie istniejącą firmę, brak jakiejkolwiek umowy, umowa na gębę, pieniądze wypłacane kiedy jej się chce, najlepiej jeśli ktoś w ogóle nie będzie się upominał o pieniądze, będzie pracował za darmo i cicho siedział. Do tego traktuje własnych pracowników jak śmieci. Jeśli jej coś nie przypasuje lub pracownik ją "za dużo kosztuje" (bo oczywiście trzeba dojeżdżać do okolicznych miejscowości) to niestety taka osoba jest momentalnie zwalniana.
Ostatnio zmieniony przez H00llandia Sob Gru 11, 2010 1:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 6:28 pm   

w sumie to jak nie ma umowy o prace to wiecej sie nie mozna spodziewac ;)

smutne ze nawet w nl polak polaka wykorzystuje
Ostatnio zmieniony przez bejupi Sob Gru 11, 2010 6:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomasgti 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 15
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 8:25 pm   

duzo wiem tej pani. radze sie trzymac od niej z daleka, ona naprawde ma coś z głowa. nie da sie z nia rozmawiac. hitler przy niej to pikuś. odpowiednie instytucje się nią zajmą wkrótce, psychopatka
 
 
ania67_utrecht 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 1:47 pm   

Witam wszystkich!

Zauwazylam temat o pani magdzie R i nie omieszkałam sie zarejestrowac by opowiedziec to co pani magda zrobila.

Wrocilam do polski okolo miesiac czasu temu po tym jak ta pani wyrzucila mnie doslownie z mieszkania. A zaczelo sie od tego, ze zalegala mi dwie tygodniowki. placila mi za prace doslownie grosze tlumaczac, ze sama nie ma pieniedzy. Rozumialam to i wierzylam. Myslalam, ze jak ona sie ustabilizuje to wtedy mi da ta sume o ktora prosilam. 2 tygodniowki to wychodzilo okolo 450 euro minus to co mi dala wczesniej wiec jakies 380 euro powinna mi dac. Nadszedl czas ze bardzo potrzebiowalam tych pieniedzy i coraz czesciej sie upominalam. Niestety pani magda okazala sie byc osoba wysoce wredna. Pewnego wieczoru przyszla do mnie i dostalam koperte z pieniedzmi. Liczac ze bedzie w niej 380 euro ujrzalam 50 euro i uslyszalam nastepujace slowa: zwalniam cie. Nie mialam zadnej umowy, zadnych dowodow i tak niestety pani Magda R mnie oszukala. Mialam 2 dni na spakowanie sie i opuszczenie jej mieszkania, ktore rzekomo wynajmowala. Wrocilam do Polski, bo nie mialam sie gdzie podziac. I tak oto zawiodlam sie na rodaku w Holandii. Nie jestem jedyna pokrzywdzona, takich kobiet jak ja jest wiele. Najczesciej pracuja u niej kobiety starsze, jak ja, ktore niestety maja troszkę trudniej ze znalezieniem pracy i łapia sie czegokolwiek.

Pozdrawiam wszystkich. Ania.
 
 
asia12345 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 8:37 pm   

Ludzie jestescie nienormalni!!!
Sami podejmujecie pracy bez umowy, a potem pretensje do kogo??? Teraz to juz do samego Pana Boga!
Nie dziwie sie tej pani, ze wyrzucila was z mieszkania i z pracy tego samego dnia bo miala do tego wszelkie prawo.
Wiec albo praca z umowa, albo zapraszam z powrotem do Polski!!!
Zle wam w Polsce i zle wam tu, to czego wy ludzie chcecie???
 
 
tomasgti 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 15
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 9:01 pm   

masz racje, nienormalni są Ci ludzie, ktorzy zaufali rodaczce na wyjeździe. Przecież to jest na porządku dziennym :) wałowanie, kręcenie, złodziejstwo. Przeciez tak ma byc. Asiu z takim podejsciem, to Ty skonczsz jak pani magda..
 
 
asia12345 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 9:24 pm   

Wiec jesli komus nie odpowiada praca, ktorej sie podjal na czarno NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC w Holandii i nie chce byc oszukany przez rodaka za granica, to niech wraca do Polski i tam da sie oszukac tez przez rodaka, ale we wlasnym kraju.
a kolega jak dlugo jest w Holandii i gdzie pracuje??? I czy jestes pewien, ze twoj pracodawca cie tez nie oszukuje?
 
 
H00llandia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Gru 2010
Posty: 7
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 9:25 am   

asia12345 napisał/a:
Wiec jesli komus nie odpowiada praca, ktorej sie podjal na czarno NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC w Holandii i nie chce byc oszukany przez rodaka za granica, to niech wraca do Polski i tam da sie oszukac tez przez rodaka, ale we wlasnym kraju.
a kolega jak dlugo jest w Holandii i gdzie pracuje??? I czy jestes pewien, ze twoj pracodawca cie tez nie oszukuje?


No tak, zapomniałam, że rodakowi nie można ufać ani w kraju, ani za granicą. To właśnie przez takich ludzi jak Ty (i) Magdalena, Polska wygląda tak jak wygląda i ludzie ''uciekają'' z niej w poszukiwaniu pracy, lecz niestety ufając ''swoim'' wpadają z deszczu pod rynnę.

Dodatkowo jeśli nie masz (jak widać) nic znaczącego do powiedzenia w temacie, nie wypowiadaj się. Chyba masz już za dużo lat na dziecinne dogryzanie na forum. Temat jest ostrzeżeniem dla ewentualnych przyszłych pracowników. Nikomu nie życzę takiej pracy (i TAKIEGO pracodawcy).
Ostatnio zmieniony przez H00llandia Wto Gru 14, 2010 9:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asia12345 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Gru 15, 2010 3:25 pm   

... bez komentarza. Brakuje mi slow, zeby opisac ta TOTALNA GLUPOTE!

Ps. Nie wydaje mi sie, zebysmy sie znali. A tak przy okazji: to jestem mloda, seksowna, dlugonoga blondynka :039: i swoja opienie bede wyrazac tam gdzie mam na to ochote.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Gru 15, 2010 4:27 pm   

widze ze sobie jednak nie szczedzicie... :074:

temat zamykam

oczywiscie jesli ktos bedzie chcial sie wypowiedziec w tym topicku na temat
a nie o d...ie Maryni ,to pisac do moderatora temat otworze
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group