NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KRYZYS W HOLANDII
Autor Wiadomość
sour11 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 2
  Wysłany: Nie Sty 02, 2011 8:20 pm   KRYZYS W HOLANDII

Witam

Mam pytanie odnośnie pracy w Holandii. Prosze mi napisać Jak wyglada sytuacja z praca na chwile obecną i w jakim momencie najlepiej wyjechać za pracą do Holandii. Planuje wyjazd w kwietniu lecz nigdy wcześniej nie byłem w HOL i jestem bardzo ciekaw co napiszecie. Pracowałem ponad rok w Szkocji i mogę napisać że tam kryzys dało się naprawde mocno odczuć. dodam że chcę znalesc na dłoższy okres czasu, z tego co zauważyłem prac sezonowych szczególnie w okresie letnim jest tam sporo ale to tylko tyle co wiem na temat tego pięknego kraju heh. Z góry dziekuje za komentarze . Pozdrawiam
 
 
xenon 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 238
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 9:48 pm   

Tu masz Ciekawy filmik o zyciu w Holandii.Porównaj z Szkocja w ktorej byles i wypowiedz sie co o tym sadzisz http://player.omroep.nl/?aflID=11392923
 
 
sour11 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 2
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 6:17 pm   

Filmik bardzo ciekawy szkoda że przez większosc czasu prowadzony w języku Holenderskim i to w tych momentach gdzie wypowiadają się specjaliści. Praktycznie cały filmik przedstawia jak cięzko jest żyć i pracowac w Holandii, napewno historie i sceny w nim pokazane nie są zachecające oraz przemawiające za wyjazdem do tego kraju ale trzeba pamiętać że gdzie nie pojedziesz to jest bardzo cięzko. Ciezko mi ocenić jakie to miasto w którym szukają pracy i w którym obecnie pracują ci "pechowcy" niewiem czy tak mogę ich nazwać aby ich nie obrazić. Ja pracowałem w Glasgow, jest to duze miasto i wydaje mi się ( ja tak bynajmniej sądze ) że własnie najlepiej wyjeżdzać do dużych miast nie tylko dlatego że jest wiecej ofert pracy ale starac się szukać jej wśród wiekszych firm i najlepiej w których pracuja obcokrajowcy aby mozna podszlifować język. Mimo tego "zachecajacego" filmiku dziękuje że wrzuciłeś na forum bo daje naprawde duzo do myslenia. Pozdrawiam :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group