NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cv oraz list motywacyjny po angielsku - pare pytań
Autor Wiadomość
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Śro Lut 02, 2011 3:20 pm   

Athlon czepiasz sie..
Po forum jest aby pisac o czym sie Chce o ile robi sie to w kulturalny na poziomie sposob, przeciez nie jest to szkolka koscielna
Niech pisze chlopak, moze on nie ma zadnych przyjaciol to choc na forum wiryualnie sie wygada, zalujesz mu tego? :)
Forum slucha forum radzi forum nigdy cie nie zdradzi.... Choc moze wyedytowac I zbamowac Jesli Gochna rozjazd z regulaminem zauwazy ;)

Beny ja Ci radze abys juz zostawil ten mail u tej firmy jaki podales ale nastepne to juz tez bardziej profesjonalniej brzmiacy podawaj

No I napisz jak ci pojdzie Ja chetnie poczytam co u ciebie sie dzieje chocbys nawet tak jak paco mial roze pod nogi im rzucac na rozmowie kwalifikacyjnej ;)
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Lut 02, 2011 5:27 pm   

Beny, ukryj swoje dane osobowe i wrzuć to CV na jakieś rapidshare czy coś podobnego.

Maila lepiej na gmailu niż na yahoo - yahoo jest czasami blokowane przez mechanizmy antyspamowe.
_________________
Dumny Polak
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Śro Lut 02, 2011 6:05 pm   

Athlon napisał/a:
Hej Beny, mam wrazenie , ze wszyscy jestesmy swiadkami tworzacej sie wlasnie telenoweli lub nowego reality show, a ty jestes jego glownym bohaterem,
Beny stracil prace
Beny wynajmuje pokoj
Beny zwraca sie o zasilek
Beny pisze CV
Beny szuka pracy
Szczerze wierze , ze kariera od pucybuta do milionera jest jak najbardziej mozliwa i dlaczego nie miala by sie przytrafic wlasnie tobie na oczach calej Poloni w NL.

Zycze ci tego naprawde szczerze i postaram sie nie przegapic zadnego odcinka.
Pozdrawiam i succes!!!


Witam,
Kolego jak nie chcesz to nie czytaj tematów które zakładam ...
Mam wrażenie że notujesz sobie moje tematy ehheehhe ale dam Ci radę jak nie wnosisz nic do danego tematu to wcale nie pisz...

Mądre słowa:
"Musisz to robić własnymi siłami. Ale nie zrobisz tego bez pomocy innych..."

Co do dalszej twojej wypowiedzi to zostawiam to bez komentarza ...

Wole sie spytać i poradzić na forum niż płakać i lamentować jak to zle zyje sie w Nl ...

Pozdrooo

[ Dodano: Sro Lut 02, 2011 7:09 pm ]
jso napisał/a:
Beny, ukryj swoje dane osobowe i wrzuć to CV na jakieś rapidshare czy coś podobnego.


Wzór można znaleść tutaj :

http://www.tuxx.nl/voorbe...v_maken/engels/ ... :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Lut 02, 2011 6:29 pm   

Hera napisał/a:
Beny.rac napisał/a:

- uw sollicitatiebrieven en de reacties due u daarop heeft gekregen

hmm, moze, ale ja czegois takiego nie mialam, moj mąż tez nie i z tego co wiem jego kolega tez nie. Wiec wychodze z zalozenia ze to niepotrzebne - moge sie mylic, bo my skladalismy papiery w De Meern, a ty pewnie na drugim koncu Holandii :041:


ja akurat mialam... i wymagano tego ode mnie... po to zeby sprawdzic czy potrzebuje pomocy w pisaniu listu... lub/i co moglabym lepiej zamiescic w liscie
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Lut 02, 2011 6:57 pm   

przyklady listow... rowniez w jezyku angielskim
http://www.sollicitatiein...itatiebrief.htm

http://www.tuxx.nl/sollicitatiebrieven/engels/
Ostatnio zmieniony przez Duuvelke Śro Lut 02, 2011 6:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 1:56 pm   

Duuvelke napisał/a:
przyklady listow... rowniez w jezyku angielskim
http://www.sollicitatiein...itatiebrief.htm

http://www.tuxx.nl/sollicitatiebrieven/engels/


Dziękie wielkie Duuvelka - szkoda tylko że tam są listy motywacyjne do konkretnych zawodów ale tak mi sie przydały jako wzór mojego Listu Motywacyjnego ... :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 2:37 pm   

List motywający powinien wykazywać pracodawcy Twoje osobiste przesłanki do pracy w tej firmie, na tym stanowisku. Powinien mniej więcej wyrażać myśl "jestem stworzony do tej pracy". Pisząc taki list na wymarzoną pracę w wymarzonej firmie treść takiego listu przyjdzie sama, bo będą miotać Tobą emocje i wystarczy je przelać na papier. Tu jesteś w dziwnej sytuacji, że chcą byle jaki list motywacyjny, właściwie tylko po to, aby był, ale to oczywiście nie jest rzecz zależna od Ciebie. Jeśli jednak będziesz gdzieś kiedyś sam aplikował na własną rękę, to nie bierz starego listu aby go przerobić, tylko pisz cały od nowa, zrobisz lepsze wrażenie, bo w takim generycznym liście czytelnik nie dostrzeże motywacji.
_________________
Dumny Polak
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 3:27 pm   

jso napisał/a:
List motywający powinien wykazywać pracodawcy Twoje osobiste przesłanki do pracy w tej firmie, na tym stanowisku. Powinien mniej więcej wyrażać myśl "jestem stworzony do tej pracy". Pisząc taki list na wymarzoną pracę w wymarzonej firmie treść


Może to i śmieszne ale dopiero dzisiaj po rozmowie z 2 szefami (niestety nie potrzebują żadnych nowych pracowników ) doszedem do wniosku że pora sie wsiąść do roboty bo nie będzie tak łatwo znaleść pracy w rejonie gdzie mieszkam obecnie niż mi sie wydawało ...

Znalazłem fajną ofertę pracy i specjalnie pod nią zmieniam list motywacyjny bo nie zbawi mnie 15 min a może nóż sie uda... :035:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
cailoo 
Poczatkujacy
cailoo

Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 4:15 pm   Haga + CV

Witam

Pytanie do Hera. Mogłabyś mi przesłać wzór CV w j. holenderskim? Będe wdzięczny.


pozdrawiam


post czesciowo edytowany nie na temat poszukaj informacji na forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lut 21, 2011 5:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 5:32 pm   

cailoo,

gdybys zadal sobie tylko troszke trudu i poszukal
temat z forum z wzorami CV

http://forum.niedziela.nl...488ec216c003d12
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 10:06 pm   Re: Haga + CV

cailoo napisał/a:
Witam

Pytanie do Hera. Mogłabyś mi przesłać wzór CV w j. holenderskim? Będe wdzięczny.


pozdrawiam

Proszę bardzo - poszło na PW. Pozdrawiam
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Explosion 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 12:34 pm   

... masakra
mam nieodparte wrazenie ze wiekszosc Polakow bedacych w NL nie zna ani angielskiego ani holenderskiego.
Jakim cudem wy chcecie znalesc prace i pracowac. Macie zamiar porozumiewac sie na migi ???
Wyjezdzajac za granice w celach zarobkowych dobre CV to podstawa. Nie musi byc magisterskie lecz zawierajace odpowiednie informacje. 1000 wzorow jest na stronach www a najlepszy na wszystkich org`ach i gow`ach pl. z ramienia UE.

Wystarczy poszukac a nie jeczec jak sierota jakas.

Ps.: Popieram Anathol
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 7:40 pm   

Explosion Chlopie temat z lutego 2011 wiec otwórz oczy ... :029:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 12:59 pm   

Explosion, Beny.rac jeszcze z głodu nie umarł, więc chyba jego umiejętności językowe są conajmniej na poziomie zapewniającym egzystencję.
_________________
Dumny Polak
 
 
petras 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 15
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 10:14 pm   

Temat leciwy, ale mam pytanie. CV wysyłać wyłącznie w języku holenderskim czy można po angielsku?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group