NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzatanie domow
Autor Wiadomość
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 7:26 am   

Witam smycz8,!
Nie wiem ile rozniosłyście tych ulotek że nie znalazłyście w ten sposób domów do sprzątania no i w jakim języku była ta ulotka. Powiem tylko jedno że to jest bardzo dobry sposób i moim zdaniem najlepszy by znaleźć taka pracę tylko niestety trzeba się sporo nachodzić i dosłownie w tysiącach licząc mieć ulotek i nie po tygodniu się poddawać tylko dalej chodzić nie powiem ile dokładnie ale ja mniej więcej rozniosłam ok. 3000 ulotek i znalazłam 9 domów to jest 27godz. w tygodniu i jak mam czas między pracą jak jadę do domu widzę ładne osiedle zatrzymuję się i rozrzucam zawsze się ktoś trafi choćby jedna osoba i radzę dziewczyny byście nie rezygnowały z tego ogłoszenie ogłoszeniem w marktlascie ale dodatkowo roznoście ulotki. Pozdrawiam. :039:
Aha ostatnio przybył mi nowy adres i ta pani u której teraz pracuję powiedziała że to bardzo dobry pomysł z tymi ulotkami po domach inaczej nie zdecydowałaby się na pomoc domową bo nigdy takiej nie miała i nie szukała mąż ją namówił bo znalazł ulotkę! Nawet jak ktoś nie szuka pomocy a znajdzie ulotkę to będzie się zastanawiał i w końcu się skusi. :038:
 
 
smycz8 
Poczatkujacy
smycz8

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: holandia
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 12:40 pm   

buuba, dziekujemy ci, pocieszylas nas, a juz bylysmy lekko podlamane. Ogloszenia dajemy w j.angielskim, roznioslysmy do tej pory okolo 400sztuk, wyglada na to , ze to malo. Nie poddamy sie i od dzisiaj bierzemy sie ostro do roznoszenia.Jeszcze raz bardzo ci dziekujemy i pozdrawiamy.
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 12:47 pm   

smycz8, im więcej tym lepiej i byle się nie poddawać!! :026: Pozdrawiam i powodzenia!! :039:
 
 
oliwek2 
Gaduła


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 173
Skąd: Purmerend
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 12:48 pm   

Do smycz8: Fajnie, ze udalo wam sie tez umiescic ogloszenie na Martkplaatsu. Mam nadzieje, ze ktos zadzwoni :) . A moze zrobcie jakas promocje swiateczna, albo na pierwsze sprzatanie? Przed swietami pewnie wiecej osob bedzie spragnionych porzadkow.
Najtrudniej pewnie zaczac, a pozniej jak ktos sie sprawdzi, to go zawsze dalej poleca. Trzymam kciuki :)
 
 
czesiag100 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 12:40 pm   pytanko o ogłoszenie

hejka dziewczyny tak czytam to tutaj na forum piszecie i zastanawiam się jak powinno wyglądać ogłoszenie dotyczące takiego sprzątania. Sama zaczęłam nad tym poważnie myśleć nie wiem tylko co umieścić w takim ogłoszeniu żeby zachęciło potencjalnych odbiorców będę wdzięczna za odpowiedź.
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 2:49 pm   

Ja nic specjalnego nie pisałam tylko tyle że pomoc domowa posiada jeszcze kilka wolnych godzin jeżeli potrzebujesz pomocy w domu zadzwoń imię numer telefonu i że posiadam referencje i tyle no i skutkuje. :039:
 
 
czesiag100 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 2:57 pm   dzięki

dziękuje bardzo za szybką odpowiedź a co jeśli ja dopiero zaczynam i nie mam jeszcze żadnego domu treść powinna byc taka sama??
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 3:14 pm   

Oczywiście. Lepiej to brzmi. Jak piszemy CV gdzieś do pracy to zazwyczaj coś ubarwiamy więc tu to też nie zaszkodzi a wręcz pomoże!! Powodzenia!! :039:
 
 
czesiag100 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 3:42 pm   Dzięki

Wielkie dzięki buuba skorzystałam też z rad i wystawiłam moje ogłoszenie na marktplats mam nadzieję że ktoś się odezwie a jutro mój pierswzy dzień roznoszenia ulotek :) Dzięki wszystkim za pomoc naprawde jest dużo łatwiej zacząć kiedy powstają takie fora jak to :) PAPA
 
 
Martusia23 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:10 pm   

hej Dziewczyny
Ja od niedawna tez zaczelam pracowac sprzatajac domki i 2 razy dalam ogloszenie do lokalnej gazety z tych ogloszen mam 2 domki wiec mysle gazeta to tez dobry pomysl:)z tym ze zdarzaly sie tez sytuacje ze np dzwoni do mnie chlopak mowi ze w sprawie ogloszenia itd pyta sie ile chce za godzine podaje mi ulice na ktorej mieszka opowiada mniej wiecej co chcialby zebym sprzatala itd a na koniec rozmowy mowi ze chcialby zebym robila to nago itd??czy wam tez zdarzaly sie takie sytuacje??
pozdrawiam :039:
 
 
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 5:52 pm   

:043: witam wszystkich ja sprzątałam carawan ( kemping ) dla jednej Pani holenderki ... praktycznie to po wycieranie kurzy umycie toalety i sprzatneicie łazieki ... czasami okna umyć i to wszystko. Stawke miałam 10 e za godz. a praca no cóż nic dodac nic ująć :029:
_________________
... każdy dzień jest darem ....
 
 
 
tiramisu 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 14
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 1:05 pm   

jestem tez wstepnie zainteresowana taką pracą. Mam dwoje dzieci wiec moglabym sprzątać popołudniami przez 2-3godziny od pn do pt, a w sobotę dłużej.
Czy macie swoje firmy czy pracujecie przez pośrednictwa pracy?
 
 
smycz8 
Poczatkujacy
smycz8

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: holandia
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 1:32 pm   

Dziewczyny ja roznioslam mase ulotek, dalam ogloszenie na Marktplats w marketach i nic, ani jednego tel. Zastanawiam sie czy ja mam jakiegos pecha :088:
 
 
czesiag100 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 4
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 5:52 pm   spokojnie!!

uwierz mi że nie masz pecha ja rozniosłam 2000 ulotek i wczoraj się ktoś odezwał a też byłam już zrezygnowana !!!! nie poddawaj się im więcej tym lepiej !!! osoba która się odezwała namyślała się 2 tygodnie ale wkońcu się odezwała. Pamiętaj że nie zawsze wszystko się tak szybko toczy jakbyśmy chcieli!!! powodzenia i nie zamartwiaj się :)
 
 
kotka0021 
Poczatkujacy
malinka

Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: DEN HAAG
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 7:35 pm   

:037:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group