NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Domowe przedszkole..
Autor Wiadomość
radek8333 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 29
Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 10:33 pm   Domowe przedszkole..

Witam.
Mam pytanie czy w okolicach Leiden lub Hagi organizuje się coś takiego na zasadzie spotkań dzieci w wielu 2-3 lat? Chodzi mi dokładnie o to że chciałbym aby moja córka miała kontak z dziećmi. Mam na myśli tylko polskie dzieci. Może ktoś wie coś na ten temat?
Ostatnio zmieniony przez radek8333 Śro Kwi 27, 2011 11:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marta75 
Gaduła
marta75

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 159
Skąd: krakow-veenendaal
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 8:23 am   

Podpinam sie pod temat.okolice Venray,Nijmegen,Cujik.chetnie dojade z moja corka,ma 13mies.moge tez zaprosic kilka mam z dzieciaczkami do siebie.mieszkam w domu z malutkim ogrodkiem.dzieki
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 10:41 am   Re: Domowe przedszkole..

radek8333 napisał/a:
Witam.
Mam pytanie czy w okolicach Leiden lub Hagi organizuje się coś takiego na zasadzie spotkań dzieci w wielu 2-3 lat? Chodzi mi dokładnie o to że chciałbym aby moja córka miała kontak z dziećmi. Mam na myśli tylko polskie dzieci. Może ktoś wie coś na ten temat?





Klub Wesołych Mam w świetlicy Niedziela.NL w Hadze - środowe popołudnia

Polska Świetlica


Obecnie wakacje -> spotkania rozpoczną się we wrześniu ...

Klub Wesołych Mam zaprasza na spotkania wraz ze swoimi pociechami w środowe popołudnia w godz 13.00-16.00 w Świetlicy Niedziela.NL przy przy ulicy Thomas Schwenckestraat 28 (2563BZ Den Haag).

Mamy prowadzące klub aktywnie współpracują z holenderską organizacją wspierającą matki - consultatie-bureau Moeders Informeren Moeders.

Kontakt: Zuza tel. +31-6-4388-9082, Izabela tel. +31-6-2146-9179.



druga opcja to sobotnia polska szkola w Hadze
http://www.szkolahaga.nl/


albo polskie przedszkole
Przedszkole domowe polsko-holenderskie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 5-19. Zapewniamy, wyżywienie, dobrą opiekę (przedszkolanka z zawodu), fajne gry i zabawy. Twoje dziecko nie będzie się tu nudzić.

Przedszkole Polsko-Holenderskie w Hadze
Vaillantlaan 14, Den Haag.
tel: +31-6-1461-9644 lub +31-6-2069-4250
e-mail: [email protected]

w informatorze niedzieli widze ze jest jakas szkola w Leiden wiec moze do nich zadzwon/pojdz i dowiedz sie czy cos organizuja dla takich maluchow
Szkoła Polska w Leiden
adres (zajęcia): Club "Vogelvlucht", Boshuizerlaan 5, 2321SG Zuid-West Leiden, Zuid-Holland, Nederland / Holandia.
adres (korespondencja): Szkoła Polska Leiden, tav S. Bąk-Matysiewicz, Machenlaan 10, 2361XZ Warmond, Zuid-Holland, Nederland / Holandia.

Zajęcia odbywają się co drugą sobotę, od godz. 14.30 do godz. 17.30.


tel: Stanisława Bąk-Matysiewicz (informacja i zapisy) +31-6-5720-7532.
fax:
e-mail: [email protected]
internet: www.fpsn.nl/scholen/leiden/index.html



sprawdz tutaj
www.fpsn.nl
jak juz wczesniej pisalam moze w szkolach wiedza o organizowanych spotkaniach dla maluchow




czy ktos z was tu z forum chodzi na te spotkania klubu wesolych mam w hadze? zastanawialam sie czy pojsc
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 12:14 pm   Re: Domowe przedszkole..

jagodka napisał/a:
Klub Wesołych Mam w świetlicy Niedziela.NL w Hadze - środowe popołudnia


Klub Wesolych Mam - spotkania sa w buurthuis De Lijsterbes na ulicy Lijsterbesstraat 61,
od 9:30 do 11:30

http://www.niedziela.nl/i...iedy&Itemid=161
Ostatnio zmieniony przez Duuvelke Czw Kwi 28, 2011 12:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 5:00 pm   

Duuvelke, te info mam z niedzieli
http://www.niedziela.nl/i...lica&Itemid=135

moze jesli masz mozliwosc skontaktuj sie z adminem aby to wedytowala i wspawip poprawne dane bo te jest z data 2009roku i jak widze zmieniono miejsce spotkan
Ostatnio zmieniony przez jagodka Czw Kwi 28, 2011 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
radek8333 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 29
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 2:12 pm   

jagodka napisał/a:
Przedszkole Polsko-Holenderskie w Hadze
Vaillantlaan 14, Den Haag.
tel: +31-6-1461-9644 lub +31-6-2069-4250
e-mail: [email protected]


Jeżeli ktoś będzie potrzebował kontaktu to proszę dzwonić pod drugi numer...
Pierwszy odbiera Holender i ze zdziwieniem mówi że nic nie wie o żadnym przedszkolu..
 
 
girasol 
Poczatkujacy


Dołączyła: 25 Gru 2006
Posty: 45
Skąd: den haag
Wysłany: Pią Maj 04, 2012 10:33 pm   

Chcialabym zorganizowac spotkania mam z dziecmi w wieku od 0-4 lat na Moerwijku Noord, w czwartki od 11-12.30 u mnie w prywatnym mieszkaniu (mam duzy salon:) i ogrod)

Na spotkaniach poruszylysbysmy rozmaite tematy macierzynstwa, jak rowniez zycia w Holandii, radzenia sobie z rozlaka z rodzina, przyjaciolmi z Polski, itp.itp czyli jak tu nie zwariowac:)

W razie zainteresowania mozliwosc zorganizowania rowniez wspolnych wypadów do ciekawych dla dzieci miejsc tj. kinderspeelparadijs de Ballebak w Zoetermeer, Sea Life w Scheveningen itp.

Na spotkania zapraszam wszystkie mamy, ktorym zalezy, aby pociechy mialy kontakt z innymi dziecmi oraz te, ktore czuja sie tu po prostu samotnie.

Spotkania oczywiscie bezplatne (ale domowej roboty wypieki zawsze mile widziane:P)

Serdecznie zapraszam
_________________
byNieUmrzecPośródZgiełkuMiastWcieniuMartwychDrzew
 
 
 
madziunia66615
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 2
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 6:30 pm   

Witam od niedawna mieszkam w Meerssen i poszukuję jakiegoś przedszkola dla mojej córki ma 2 latka. chciałabym żeby w przedszkolu mówiono po polsku bo my jeszcze nie potrafimy mówić po holendersku. i mam jeszcze jedno zapytanie czy można się gdzieś w tych rejonach nauczyć holenderskiego?
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 11:51 pm   

madziunia66615 napisał/a:
chciałabym żeby w przedszkolu mówiono po polsku bo my jeszcze nie potrafimy mówić po holendersku.

no to chyba musisz tylko do polskich szkol weekendowych.

Jak nie mowicie po holendersku to dobry krok aby zaczac,szczegolnie dla malucha,bo w wieku 4lat pojdzie do szkoly, wiecej poszperaj na forum,jest juz watek o przedszkolach i calych papierkowych sprawach by go zalatwic.
 
 
Agattka 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 77
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 2:54 pm   

girasol napisał/a:
Chcialabym zorganizowac spotkania mam z dziecmi w wieku od 0-4 lat na Moerwijku Noord, w czwartki od 11-12.30 u mnie w prywatnym mieszkaniu (mam duzy salon:) i ogrod)

Na spotkaniach poruszylysbysmy rozmaite tematy macierzynstwa, jak rowniez zycia w Holandii, radzenia sobie z rozlaka z rodzina, przyjaciolmi z Polski, itp.itp czyli jak tu nie zwariowac:)

W razie zainteresowania mozliwosc zorganizowania rowniez wspolnych wypadów do ciekawych dla dzieci miejsc tj. kinderspeelparadijs de Ballebak w Zoetermeer, Sea Life w Scheveningen itp.

Na spotkania zapraszam wszystkie mamy, ktorym zalezy, aby pociechy mialy kontakt z innymi dziecmi oraz te, ktore czuja sie tu po prostu samotnie.

Spotkania oczywiscie bezplatne (ale domowej roboty wypieki zawsze mile widziane:P)

Serdecznie zapraszam


droga Girasol

wyszlo cos z tych spotkan? byli jacys chetni? nadal sie spotykacie??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group