NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polskie bezprawie.
Autor Wiadomość
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 12:41 am   Polskie bezprawie.

Brutalnie skatowany przez policjanta uczestnik Marszu Niepodległości został w trybie przyspieszonym skazany za... pobicie funkcjonariusza.

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

http://niezalezna.pl/19139-sad-dal-wiare-oprawcy

Pan Premier stwierdzil ze 11-11-11 policja sie spisala wzorowo: "Chciałbym wyrazić najwyższe uznanie funkcjonariuszom. Policja wykazała się bardzo dużą kompetencją"

Mam zatem kila pytan do Pana Komendanta Policji:

1.Czy to jest naprawdę policja po cywilnemu, a jeśli tak, to czy ma prawo występować po cywilnemu i z twarzami zakrytymi kapturami? Pamiętamy, że taką taktykę stosowała SBcja w stanie wojennym, piękne tradycje, tylko pogratulować!

2.Czy wielokrotne kopanie zatrzymanego przechodnia w twarz jest standardową procedurą, która trenują Pańscy ludzie?

3. Czy funcjonariusz nie ma obowiązku poinformować zatrzymanego o tym, że jest policjantem, a nie bandytą dokonującym rabunku? Czy nie ma obowiązku wylegitymowania się? Jaka jest różnica w takim razie pomiędzy tak ubranym policjantem, a bandytą? Czy zaatakowany ma wobec tego prawo do obrony koniecznej?
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 10:42 am   

kindzal napisał/a:
1.Czy to jest naprawdę policja po cywilnemu, a jeśli tak, to czy ma prawo występować po cywilnemu i z twarzami zakrytymi kapturami? Pamiętamy, że taką taktykę stosowała SBcja w stanie wojennym, piękne tradycje, tylko pogratulować!


Moim zdaniem nawet jesli to gliniarz i ten przypadkowy Pan wczesniej bral udzial w zamieszkach( dziwne te jego rekawiczki na spacer )to PAN POLICJANT troszke przekroczyl swoje kompetencje

kindzal napisał/a:
Czy funcjonariusz nie ma obowiązku poinformować zatrzymanego o tym, że jest policjantem, a nie bandytą dokonującym rabunku?

Kolego zejdz na ziemie przy zatrzymaniu przez kryminalna/policjanta w cywilu lepiej nie pytac o dokumenty bo sie jedynie mocniej wpierd dostanie - takie realia w PL ...

Ale chyba nie chcial bym byc na miejscu tego PANA POLICJANTA - kazdy moze zobaczyc sobie ten film i rozpoznac go na miescie ... :079:

Ale nie czarujmy sie po tych calych zamieszkach nie jednemu POLICJATOWI nerwy ...
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
Ostatnio zmieniony przez Beny.rac Pon Lis 21, 2011 10:47 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 12:20 pm   

Dobrze się stało, że ktos to nakręcił. Łepek już się odwołał od wyroku, mam nadzieję, że trafi na mniej stalinowskiego sędziego. A ta gnida która zabawiała się w MMA z tym łepkiem, mam nadzieję, że skończy jako ochroniarz w Biedronce.
 
 
xenon 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 238
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 2:16 pm   

kindzal napisał/a:
Mam zatem kila pytan do Pana Komendanta Policji:

1.Czy to jest naprawdę policja po cywilnemu, a jeśli tak, to czy ma prawo występować po cywilnemu i z twarzami zakrytymi kapturami? Pamiętamy, że taką taktykę stosowała SBcja w stanie wojennym, piękne tradycje, tylko pogratulować!

2.Czy wielokrotne kopanie zatrzymanego przechodnia w twarz jest standardową procedurą, która trenują Pańscy ludzie?

3. Czy funcjonariusz nie ma obowiązku poinformować zatrzymanego o tym, że jest policjantem, a nie bandytą dokonującym rabunku? Czy nie ma obowiązku wylegitymowania się? Jaka jest różnica w takim razie pomiędzy tak ubranym policjantem, a bandytą? Czy zaatakowany ma wobec tego prawo do obrony koniecznej?

To jest wlasnie Polscka. Lapie sie tych ktorzy nie zdolali uciec i nazywa sie ich najbardzsziej agresywnymi.
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 5:23 pm   

kindzal,
i bardzo dobrze ze go pobili... bo inaczej bylby wsadzony tylko na 24 do paki, a tak przynajmniej popamieta i sie zastanowi na drugi raz... to jest bandyta i takowych nalezy tepic z cala surowoscia... zapytaj sie rodzin funkcjonariuszy ktorzy zostali brutalnie pobici...

Jakos nie chce mi sie wierzyc ze policjanci przeprowadzili szturm na spokojnie idacych w normalnej demonstracji! robicie z przestepcow bohaterow! ten co wbiegl na murawe na meczu legii i uderzyl pilkarza to tez byl wg Ciebie wzorowy obywatel (zreszta nawet poslanka PiS sie zanim wstawila) ...

zastanowcie sie co piszecie! bylem wtedy w warszawie i normalnii ludzie swietowali obchody a nie latali za policja czy kontr-manifestacja!!! to byli chuligani i bandyci, widzac ktorych kazdy z nas by przeszedl na 2 strone ulicy....
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 6:41 pm   

guust napisał/a:
kindzal,
i bardzo dobrze ze go pobili....


Myslalem ze jestesmy w Europie, a wyszlo ze niektory uzytkownikom odpowiadaja metody stosowane przez Kadafiego i Baszira...
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 7:06 pm   

kindzal napisał/a:
metody stosowane przez Kadafiego i Baszira...


a ja widze ze niektorzy sa za miekki rzadami, czego mielismy przyklad kilka lat temu na przedmiesciach paryza a w tym roku w londynie!

tez mi sie zdawalo ze zeszlismy dawno z drzew i demonstracje sluza do demonstrowania a nie szukania bojki! nie rozumiem dlaczego popierasz bandytow i chuliganow ulicznych! zachowania policji jest wynikiem zachowania tlumu...

Policja bronila wolnosci slowa (demonstracji lewakow) oraz wlasnosci publicznej i prywatnej... zobacz zdjecia jak wygladal plac po 'bitwie' - myslisz ze policja wyrywala kostke, kratki sciekow, palila samochod tvn-u... ja jako obywatel nei zgadzam sie na takie zachowanie bandytow, co nie maja nawet odwagi wyjsc bez kominiarki.

a przyrownywanie polskiej policj do metod oprawcow z krajow muzulmanskich to obrazasz ofiary rzadow totalitarnych!
 
 
polder 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 10
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 7:20 pm   

guust napisał/a:
Policja bronila wolnosci slowa (demonstracji lewakow) oraz wlasnosci publicznej i prywatnej... zobacz zdjecia jak wygladal plac po 'bitwie' - myslisz ze policja wyrywala kostke, kratki sciekow, palila samochod tvn-u... ja jako obywatel nei zgadzam sie na takie zachowanie bandytow, co nie maja nawet odwagi wyjsc bez kominiarki.

guust co do spalonego samochodu TVN to zrobili to Niemcy.a podejrzewam ze o tym nie wiedziales bo za duzo ogladasz ,czytasz mediow partyjnych.a wystarczy nieraz kilka minut poszukac w sieci aby uzyskac informacje majace pokrycie z rzeczywistoscia a nie z tym co chce przedstawic jedynie sluszna frakcja rzadzaca.zdecydowana wiekszosc osob w kominiarkach to byli lewacy.dziwi mnie ze o tym nie wiesz ,bo o tym nawet to i TV wspomniala.

[ Dodano: Pon Lis 21, 2011 7:24 pm ]
kindzal napisał/a:
Brutalnie skatowany przez policjanta uczestnik Marszu Niepodległości został w trybie przyspieszonym skazany za... pobicie funkcjonariusza.

Pan Premier stwierdzil ze 11-11-11 policja sie spisala wzorowo: "Chciałbym wyrazić najwyższe uznanie funkcjonariuszom. Policja wykazała się bardzo dużą kompetencją"

Mam zatem kila pytan do Pana Komendanta Policji:

1.Czy to jest naprawdę policja po cywilnemu, a jeśli tak, to czy ma prawo występować po cywilnemu i z twarzami zakrytymi kapturami? Pamiętamy, że taką taktykę stosowała SBcja w stanie wojennym, piękne tradycje, tylko pogratulować!

2.Czy wielokrotne kopanie zatrzymanego przechodnia w twarz jest standardową procedurą, która trenują Pańscy ludzie?

3. Czy funcjonariusz nie ma obowiązku poinformować zatrzymanego o tym, że jest policjantem, a nie bandytą dokonującym rabunku? Czy nie ma obowiązku wylegitymowania się? Jaka jest różnica w takim razie pomiędzy tak ubranym policjantem, a bandytą? Czy zaatakowany ma wobec tego prawo do obrony koniecznej?

Kindzal niestety ale 57% Polakow mieszkajacych w NL opowiedzialo sie ostatnio za....domysl sie sam ,bo teraz to niewiadomo na co mozemy sobie pozwolic piszac prawde
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 7:24 pm   

polder,
a czy ja robie rozroznienie na lewakow lub prawicowcow??

bandyta i chuligan moze byc z prawej, lewej, srodkowej, tylnej czesci... malo mnie to obchodzi jakie ma poglady, dla mnie bedzie bandyta i chuliganem...

uwazacie ze ten pobity przez policjanta chlopak wyszedl po mleko lub psa wyprowadzic? czego wplatacie ideologie tam gdzie jest proste rozroznienie, bez politycznych sporow... tak samo nie podoba mi sie pojecie 'kibol' bo sam chodz na mecze, z szalikiem koszulka, lubie oprawy itd... ale ci co sie bija i dopuszczaja rozbojow to sa bandytami i chuliganami a nie kibicami czy kibolami (kto wogole wymyslil takie okreslenie - SIC!)
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 1:37 am   

guust, widać niewiele razy byłes na meczach, bo bys wiedział, że będąc tam, możesz za darmo od milicji wyłapać pałą przez łeb, tylko za to, że za wolno się przemieszczasz albo źle się spojrzałes na jakiegos wsciekłego psa. Nie byłes w miejscu zajscia, nie widziałes jak dokładnie to wyglądało, więc nie oceniaj, ze bandyta i chuligan. Chodzi o sam fakt skatowania łebka przez psa, i tendencyjny proces w trybie przespieszonym, gdzie tutaj zasada domniemania niewinnosci, a gdzie prawo do obrony? Nie róbmy jaj, nie twierdzę, że nie było tam ludzi chętnych do zadymy, ale zobacz jak wyglądały marsze w innych miastach, gdzie nie było lewusów. Spokojnie i bez awantur.
 
 
Łukasz1910 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: Radom/Polska
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 8:45 am   

Ja byłem na tym Marszu i to co pisze tutaj guust to brednie zaczerpnięte rodem z TVN i innych nieobiektywnych mediów. Oczywiście byli chuligani niezainteresowani obchodami ale stanowili margines, a prowokacje i brutalność milicji i nieumundurowanych prowokatorów nie podlegały wątpliwości. Prawdziwe oblicze Marszu można zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/wa...d&v=8zDBR-ikjIA
 
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 10:27 am   

guust napisał/a:

i bardzo dobrze ze go pobili... bo inaczej bylby wsadzony tylko na 24 do paki, a tak przynajmniej popamieta i sie zastanowi na drugi raz... to jest bandyta i takowych nalezy tepic z cala surowoscia... zapytaj sie rodzin funkcjonariuszy ktorzy zostali brutalnie pobici...


Skąd wiesz, że to bandyta? Wynika to z filmiku czy z zeznań policjanta o nieposzlakowanej opinii, który kopie obezwładnionego po głowie? Skoro podobają Ci się takie samosądy to może lepiej byłoby zlikwidować cały aparat sądowniczy i wprowadzić wymierzanie sprawiedliwości przez policję na miejscu. Innymi słowy - stworzyć policyjne państwo bezprawia.
_________________
Dumny Polak
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 6:04 pm   

Łukasz1910 napisał/a:
Ja byłem na tym Marszu i to co pisze tutaj guust to brednie zaczerpnięte rodem z TVN i innych nieobiektywnych mediów.


no wlasnie bylem i tez mi sie podobal bardzo marsz, pokazy na nowym swiecie, pieknie dzieciaki poprzebierane, przejscie do muzeum WP....

a ja wlasnie pisze o bandytach i chuliganach co ta piekna impreze probowali zamienic w pole bitwy - nie wkladam tu ideaologii jak wiekszosc to robi...

co do dzialania funkcjonariusza, to go popiram, teraz on straci prace a ten bandyta po 3 miesiacach bedzie sie smial wszystkim w twarz... a dlaczego bandyta, bo sa zeznania ze wczesniej napadl czynnie na funkjonariusza! jakos miedzy policjantami chodzili ludzie z aparatami (nie z mediow, ale zwykle szaraki) i ich jakos nikt nie atakowal... tez dziwne pewnie?!

a co do meczow... to Mucha_75, chyba systemy Ci sie pomylily, bo juz milicji u nas nie ma, a bandycie sa i beda i trzeba ich tepic z cala surowoscia! zaraz beziesz sie wstawial za mordercow co srednio raz do roku tylko w krakowie zabijaja kogos tylko za to ze idzie z szalikiem druzyny przeciwnej....

Wlasnie to co robiecie, a mianowicie, brak respektu do instytucji policji i innych instytucji panstwowych (nie RZADOWYCH jak niektorzy uwazaja) powoli degraduje nasze spoleczenstwo a w szczegolnosci ludzi mlodzi, ktorzy niegdys w szkole klaniali sie nauczycielom a dzisiaj wyknal i przerysuja samochod!

BRAWO!!! i tak trzymac!! :038:
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 11:37 pm   

wiecie co powinno rozdac wszystkim policjantom szturmuwy (takie biale palki co byly za komuny) jak raz tym sie dostalo to do konca zycia sie pamieta! a nie jakies takie co teraz maja...po szturmuje jeden z drugim by sie zastanowil czy chce pozniej jeszcze lac policje...

znam pare osob co tylko raz dostali - slad na 1,5 miesiaca i prawie przez kilka dni problemy z ruszaniem...
 
 
polder 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 10
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 11:43 pm   

guuust ,rowniez jestem za tym aby policja w sytuacjach ktore tego wymagaja nie pierd....a sie i dzialala tak jak wymagaja tego okolicznosci ale zrozum jedno:
ta sytuacje nie mozna interpretowac poza ramami polityki.
co ten policjant robil w tamtym miejscu?
czy wiesz o tym ,ze on w tym dniu nie byl na sluzbie?
pewnie tego nie wiesz bo telewizja rzadowa jak i jej gazeta tego nie podaly do publicznej wiadomosci.
co robil jeden z glownych kiboli legi zaproszony przez lewakow?
ten sam kibol ktory na poprzednich marszach NOP prowokowal zadymy!!!!!!


i jeszcze jedno cos odnosnie stadionow,przypomnij sobie od kiedy zaczely sie ponownie problemy z tak zwanymi kibolami.cos mi sie zdaje ze to wszystko zaczelo sie od momentu kiedy na stadionach zaczely sie pojawiac transparenty antyrzadowe .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group