NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polskie bezprawie.
Autor Wiadomość
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 12:49 am   

polder napisał/a:
pewnie tego nie wiesz bo [..] i jej gazeta tego nie podaly do publicznej wiadomosci.


rzeczpospolita? :033:
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 1:55 am   

guust napisał/a:
Łukasz1910 napisał/a:
Ja byłem na tym Marszu i to co pisze tutaj guust to brednie zaczerpnięte rodem z TVN i innych nieobiektywnych mediów.


no wlasnie bylem i tez mi sie podobal bardzo marsz, pokazy na nowym swiecie, pieknie dzieciaki poprzebierane, przejscie do muzeum WP....

a ja wlasnie pisze o bandytach i chuliganach co ta piekna impreze probowali zamienic w pole bitwy - nie wkladam tu ideaologii jak wiekszosc to robi...

co do dzialania funkcjonariusza, to go popiram, teraz on straci prace a ten bandyta po 3 miesiacach bedzie sie smial wszystkim w twarz... a dlaczego bandyta, bo sa zeznania ze wczesniej napadl czynnie na funkjonariusza! jakos miedzy policjantami chodzili ludzie z aparatami (nie z mediow, ale zwykle szaraki) i ich jakos nikt nie atakowal... tez dziwne pewnie?!

a co do meczow... to Mucha_75, chyba systemy Ci sie pomylily, bo juz milicji u nas nie ma, a bandycie sa i beda i trzeba ich tepic z cala surowoscia! zaraz beziesz sie wstawial za mordercow co srednio raz do roku tylko w krakowie zabijaja kogos tylko za to ze idzie z szalikiem druzyny przeciwnej....

Wlasnie to co robiecie, a mianowicie, brak respektu do instytucji policji i innych instytucji panstwowych (nie RZADOWYCH jak niektorzy uwazaja) powoli degraduje nasze spoleczenstwo a w szczegolnosci ludzi mlodzi, ktorzy niegdys w szkole klaniali sie nauczycielom a dzisiaj wyknal i przerysuja samochod!

BRAWO!!! i tak trzymac!! :038:


Na szacunek trzeba sobie zapracować, a kopaniem człowieka po ryju (nieważne w jakich okolicznosciach) nie ma na to szans. Mylisz się guust, systemy mi się nie pomyliły, milicji nie ma już tylko z nazwy, natomiast pod względem działania to co jest teraz przypomina nieraz ubecję i zomo. Nazywasz goscia który został pobity bandytą, twierdzisz, że są zeznania swiadków, którzy widzieli że napadł czynnie na f-sza. Pytam się, widziałes te zeznania? Wiesz czyje są? Daję sobie łapę obrąbać, że są to zeznania innych f-szy. Takimi jak Ty łatwo sterować, łykasz jak młody rekin,to co poda władza i jest si. Sam na własnej skórze się przekonałem o "słusznosci" działań zomowców, od pałki policyjnej mam wklesniętą czaszkę, plecy i nogi miałem sine, lano mnie trzonkami szturmówek, bo bardziej ciągnie, a wiesz za co? Że nie chciałem podpisać niby swoich zeznań, według których brałem udział w jakiejs tam zadymie. W ogóle mnie tam nie było, po prostu w trakcie jednego meczu, gdzie przed nim była jakas tam awantura, przeszli się po sektorach i wybierali tych, którzy im z gęby nie pasowali. O tym, że cos tam w ogóle się gdzies działo, dowiedziałem się od nich. Trafiło na mnie. Życzę Ci, aby kiedys trafiło podobnie na Ciebie, wtedy tu wróć, i opisz jak dostałes w pi...ol, i napisz wtedy że nie masz do nich żalu, bo muszą mieć szacunek i muszą jakos go sobie wyrobić. Dlatego napisałem wczesniej, że nie byłes chyba dawno na meczu i nie masz pojęcia, co się wyprawia. A i druga sprawa, piszesz, że policja nie jest organem władzy, nie wiem czy wiesz, jakie wytyczne, i od kogo dostali komendanci wojewódzcy, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek antyrządowych transparentów. I nie pisz głupot, że za kogos się będę wstawiał kto morduje za inne barwy, bo tu akurat izolowałbym takich dożywotnio ze społeczeństwa. Reasumując, napiszę jeszcze raz, mam nadzieję, że sadystyczna gnida skończy jako ochroniarz w Biedronce, a winni rozwalania miasta, jeżeli zostaną wyłapani i udowodni im się winę, zostaną odpowiednio ukarani.
 
 
Łukasz1910 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: Radom/Polska
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 8:23 am   

Ja nie wierzę w czyste zachowania policji itp. służb. Z własnych obserwacji i doświadczeń wiem, że nie ma gorzej zdegenerowanego środowiska na całym świecie i współczuje normalnym ludziom, którzy spotkali się z agresją i brutalnością służb które mają stać na straży bezpieczeństwa publicznego. Taki przykład z ostatnich dni: http://wiadomosci.wp.tv/i...d=6d6e9#m913099 Takich filmów jak ten jest dużo, dużo więcej i w szczególności polecam je forumowiczom guust, paco i innym, którzy być może na własne szczęście nie spotkali się jeszcze z takimi zachowaniami uwłaczającymi godność.
Ostatnio zmieniony przez Łukasz1910 Śro Lis 23, 2011 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 10:55 pm   

Mucha_75 napisał/a:
Na szacunek trzeba sobie zapracować


A ja sie tu nie zgodze, bo wedlug moich wartosci, kazdy czlowiek zasluguje na szacunek.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 1:44 am   

suska, mylisz pojęcia. Rozmawiamy o szacunku nie do konkretnego człowieka, a szacunku do danej instytucji, jaką są w tym wypadku służby mundurowe. A jeżeli już jestes taka "wartosciowa", to np >>>cenzura<<< który dopuszcza się np czegos takiego (nie dla osób o słabych nerwach, pies ma wydłubane oczy i wybite zęby) http://i40.tinypic.com/2u4ha3r.jpg , również wg Twoich wartosci zasługuje na szacunek?? Podrosniesz, to i zmieni Ci się widzenie swiata.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:17 pm   

suska napisał/a:
Mucha_75 napisał/a:
Na szacunek trzeba sobie zapracować


A ja sie tu nie zgodze, bo wedlug moich wartosci, kazdy czlowiek zasluguje na szacunek.


No to powodzenia ...

JA uwazam tak :

Okazuj szacunek gdzie i kiedy uwazasz to za potrzebne,ale rob to niechetnie.
Jesli myslisz ze kazdy jest równy tobie,to uwazasz sie za nikogo... :029:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:46 pm   

Beny.rac,

Cytat:
Cytat:
Okazuj szacunek gdzie i kiedy uwazasz to za potrzebne,ale rob to niechetnie.
Jesli myslisz ze kazdy jest równy tobie,to uwazasz sie za nikogo...


Nie obraz sie, ale troche zyje juz na tym swiecie, lecz z takim stwierdzeniem jeszcze sie nie spotkalam



okazujesz szacunek, albo nie i tyle , pytanie po co okazywac szacunek niechetnie jaki to ma sens? jak to zrobic i czy wogole jest to wykonalne ?

Nie kazda instytucja zasluguje na szacunek ,to fakt
ale czlowiek jak najbardziej ...
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lis 24, 2011 11:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 12:41 am   

Cytat:
Nie kazda instytucja zasluguje na szacunek ,to fakt
ale czlowiek jak najbardziej ...


Dokladnie to samo mialam ja na mysli.
A co do tego co powiedzial Beny.rac, widze to dokladnie tak samo, jak ludzie, ktorzy deklaruja sie jako wyznajacy np jakas religie, ale nie wszystko im pasuje to sobie wybieraja. Podobny przyklad.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 1:51 am   

Chyba się nie rozumiemy. Pytanie, czy na szacunek trzeba sobie zapracować, czy należy się on każdemu "człowiekowi" bo tak i koniec. Czy to samo powiecie, drogie panie, o >>>cenzura<<< którzy katują zwierzęta, wyrzucają z samochodów w lesie bo rodzinka chce jechać na wakacje a pies przeszkadza, o wyrodnych rodzicach które katują niemowlaki, bo za głosno płacze w nocy? Mógłbym tak wymieniać i wymieniać, a wszystko sie sprowadza do jednego, na szacunek trzeba sobie zapracować, i nie każdy człowiek na niego zasługuje, mało tego niektórzy nie zasługują na to żeby żyć. Skończyłem w tym temacie.
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 4:48 pm   

mucha masz racje ale im chyba chodzi o to,ze do kazdego czlowieka nalezy podejsc z szacunkeim (zdrowym rozsadkiem jesli chodzi o zaufanie) bo nei wiesz kim on jest a jak sie trafi takie cos jak mowisz to fakt po co miec szacunek do zwyrodnialcow...
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 11:23 am   

Gochna H napisał/a:
Nie obraz sie, ale troche zyje juz na tym swiecie, lecz z takim stwierdzeniem jeszcze sie nie spotkalam


Gochna - "Ciagly terror w drodze do chwaly Swiat jest za duzy aby byc Malym ... "

Bys moze tego tez nie zrozumiesz poniewaz pewne rzeczy trzeba umiec czytac miedzy wierszami - ja odbieram ten cytat tak a TY mozesz inaczej ...
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 5:41 pm   

Beny.rac,

Cytat:
Bys moze tego tez nie zrozumiesz poniewaz pewne rzeczy trzeba umiec czytac miedzy wierszami


chwala bogu Beny ,ze tak dobrze czytasz miedzy wierszami ,gdziez mi tam do CIEBIE

ja jestem tylko ...blondynka


ps.dopiero zauwazylam ,ze odkopales stare go..no :033:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Paź 19, 2012 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 6:33 pm   

Gochna H napisał/a:
chwala bogu Beny ,ze tak dobrze czytasz miedzy wierszami ,gdziez mi tam do CIEBIE


Wydaje mi sie ze znowu odebralas ten post inaczej niz ja ... :079:

Widocznie troszke inaczej interpretujemy slowa , cytaty ... :033:

Pss
Wiesz ja jestem bidny mally uster jak bym smial porownywac sie do Moderatora ( taki malllyyy zarcik :036: )
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group