NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pytanko o firme
Autor Wiadomość
arti134
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 11:52 pm   pytanko o firme

Witam serdecznie jestem tu nowiuśki a moje pytanko to czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś na temat firmy JOBSELECTION.B.V.
chciałbym coś więcej się o nich dowiedzieć
pozdrawiam i dziękuję
 
 
 
kaesiak
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Den Haag, NL
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 2:20 pm   Job selection to oszuści !!!

Nie radzę Ci rozpoczynać pracy poprzez to biuro. Pracowałem tam w 1995 r. wraz z innymi polakami w szklarniach. Turecki właściciel Rasim notorycznie nie wypłacał całości tygodniówek (od 20 do 60 euro) a na końcu oskubał nas na 120-150 euro od głowy. Z tego co wiem tak jest do dzisiaj.
 
 
 
arti134
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 4:55 pm   

witam .jesteś tam na miejscu więc napewno wiesz co tam się dzieje
a może masz jakąś firmę godną polecenia?? :?: :?: :(
 
 
 
arti134
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 4:58 pm   

proszę o jakąś pomoc w znalezieniu pracy bo w naszym Kaczogrodzie jest coraz gorzej
 
 
 
choik
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 25
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 7:39 pm   

Szkoda ,że tak późno ta informacja znalazła się na forum. Ja dostałam wiadomość , że jest ok. Płacą regularnie , co tydzień i nie ma problemu . A tu taki kwiatek. Podanie złożyłam . Czekam na pozwolenie .
A jak jest tam z warunkami mieszkaniowymi ?
 
 
arti134
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 07, 2007 9:07 am   

choik jak będziesz na forum to masz wiadomość na pryw :024:
 
 
 
arti134
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 2:07 pm   

czy jest ktoś jeszcze co może mi podpowiedzieć coś o tej firmie :?: :?: :?: :?: bardzo proszę o kolejne info na ten temat myślę że są ludzie którzy tam pracowali,pracują,lub coś słyszeli na ich temat POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DZIĘKI za info nawet najdrobniejsze
 
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 7:23 pm   praca

moim znajomym zalatwili wlasnie kilka tygodni temu pozwolenie ale z tego co wiem to na razie maja krucho z praca. pozdarwiam
 
 
arti134
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 7:54 pm   

dzięki serdeczne za już proszę o jeszcze jak byś miała jakiś kontakt z tymi znajomymi to z łaski swojej zapytaj proszę co i jak tam jest i jakie mają warunki mieszkaniowe BARDZO serdeczne DZIĘKI pozdrowionka z PL :D :D :D :D :D
 
 
 
agnieszka.job
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 6
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 4:32 pm   

Witam!
Chcialabym cos sprostowac jezeli chodzi o firme JOB SELECTION BV. Niejaki KAESIAK napisal ze pracowal w 1995 r. Ta firma istnieje dopiero od roku 2001, wiec chyba mu sie cos pomylilo. Ja pracuje w tej firmie 2 lata, kazdy jest zadowolony, a ten kto pisze takie glupoty to z wlasnej winy zostal wyrzucony z firmy, bo mu sie pracowac nie chcialo a nie chce sie przyznac, a to juz inna sytuacja, Polacy na polskich paszportach zarabiaja 8 euro brutto, do tego jeszcze wakacyjne dostaja. Jezeli niejaki KAESIAK poda mi imie osoby ktora teraz pracuje w JOB SELECTION BV i jest niezadowolona ze swojej wyplaty to bede wdzieczna.
Pozdrawiam
 
 
choik
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 25
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 7:36 am   

To miłe ,że Pani zareagowała , bo jedna wypowiedź może zepsuć dobrą opinię . KAESIAK jest jedyny , który wypowiedział się negatywnie, jednak wątpliwości zasiał.
Może ktoś jeszcze się wypowie? Pozdrawiam
 
 
Agnes1313
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 92
Skąd: Okolice Nijmegen
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 11:08 am   do agnieszki.job

Czyżby pani.... intercedent`ka --- jak ja nie lubię kiedy pisze się brutto, może napisz netto i wszyscy bedziemy wiedzieć że to jakieś 6,40-7,20 na godzinkę. A propos vakantiegeld i vakantiedagen muszą wypłacać


"Een uitzendkracht bouwt vakantiedagen op. Als de uitzendkracht op vakantie gaat, neemt hij zijn vakantiedagen op en krijgt de uitzendkracht tijdens zijn vakantie loon doorbetaald. Tevens krijgt de uitzendkracht vakantiegeld uitbetaald in de week van 1 juni. Het vakantiegeld bedraagt 8% van het feitelijke loon per maand van de uitzendkracht." :twisted:
 
 
kasia zoltek 
Poczatkujacy
your photographer


Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: hoofddorp
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 1:33 pm   

Witam serdecznie...hm nie koniecznie wiem od czego zaczac tzn. moze od poczatku....mieszkam tutaj 6 miesiecy i chcialabym cos wiecej dowiedziec sie jakie sa procedury przyjecia mnie do legalnej pracy? Chcialabym takowa rozpoczac ale nie mam pojecia od czego mam zaczac....mam polski paszport..bylabym wdzieczna za jakiekolwiek komentarze na ten temat
_________________
www.kzw-your-home-photographer.dtfoto.net
 
 
 
mlodybeton 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 2
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 2:11 pm   uwaga,uwaga !!! na firmę job selection-problemy z wypłatą !!

Witam.Chyba zeczywiscie z firmą jobselection są problemy.Znam ludzi którzy niedawno tam pracowali i zeczywiscie nie dostali kasy,musieli zjechać do polski bo niemieli za co żyć.Pani Agnieszka.job która twierdzi ze wszystko jest w porządku- poprostu kłamie !!! zeczywiscie włascicielem jest turek i z tego co wiem niewypłaca kasy na czas.Przestrzegam przed tą firmą.Agnieszka.job zajmuje sie rekrutacją ludzi i napewno dobrze wie co tam jest grane.niedobrze mi się robi jak czytam jakie kłamstwa tu wypisuje,wstydz sie kobieto !!! pomagać w oszukiwaniu własnych rodaków.kary godne !!!,jeszcze raz przestrzegam przed tą firmą-to zwykli oszusci.Z początku wypłacali kase i myslałem ze wszystko bedzie w porządku (nawet sam tam chciałem pracować),ale po niedługim czasie pokazali swoje prawdziwe oblicze !!! działają na terenie Hagi i okolic.Niedługo napiszę więcej szczegółów.pozdrawiam
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 7:23 pm   

musze dodac cos od siebie... widzialam kontrakt z tej firmy... oczywiscie po holendersku... bo po polsku chlopak nie dostal... czy to nie jest dziwne, ze firma w ktorej pracuje polka daje umowy po holendersku??? czy to tak trudno przetlumaczyc i dac kontrakt po polsku???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group